• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova Já ho teď nechám chvíli vstřebat ten včerejší balíček a s vitamínky zaútočím za pár dní :grinning: No to je jasný, že to bude fungovat i na posilku :wink: Jenže musí to tak doopravdy být, on si to naštuduje na netu... :grinning:
7. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova To je možná lepší, že nestestuješ - jsi tak nestranná :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se pomalu loučím, práce už bylo dost, tak já mizím :wink: Mějte se hezky a přeju pěkné odpo a případné večerní snažení :grinning:
7. únor 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady No, je to dobrý na vlasy, nehty, taky po úrazech, atd. - Kubovi se hodí hlavně ty úrazy na ledu :slight_smile: já zase plánuju nákup gelu, pokud by bylo únorové snažení neúspěšné :grinning:
7. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojky Leni, když budeš mít chvilku, tak zase písni!! Papa
7. únor 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova a BT měřím pod paží a po 18té hodině večer :grinning:
7. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvargova no, taky metoda :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova že :sunglasses: mě by se kvůli tomu měřit ráno nechtělo nastavovat budíka :grinning:
7. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak snad už ten gelík nebudete potřebovat Baru :wink: Já nad těmi nákupy ještě popřemýšlím :slight_smile: Tak papa, zase se ozvem :wink:
7. únor 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova máš pěkné testíky, a ten poslední vypadá nadějně, ale možná by mohl být o chloupek silnější, ne ? ale já testíky nedělám, tak nevím..a možná i záleží na testu..každopádně snaženíčkem nic nezkazíš :grinning:
7. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvargova Tak to jsi na tom stejně jako já :slight_smile: ale já tak jako tak ráno vstávam do práce, tak už měřim - sice nekdy dýl, někdy dřív - ale měřim :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Jojo, Leni taky říkala, že ještě čárka neni úplně silná - uvidíme zítra, ráno změřim teplotu, když bude vyšší, je to jasný :slight_smile: zítra může proběhnout další snažení - no, proběhne tak jako tak - pro jistotu :grinning:
7. únor 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kočky, změnila jsem nastavení - už můžete přidávat komenty i k fotečkam :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbora.martinkova testíky vypadají dobře, čárka sílí... :wink: jak už jsem psala, já netestuju, i když si někdy říkám, že bych mohla, ale zatím to nechávám tak jak to je - na přírodě. A neměřím, protože nevstávám stejně den co den.
7. únor 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Bála jsem se hlavně toho, že ovu vůbec neproběhne, ale Dr. včera řekla, že žádný porbblém nevidí - navíc jak píšeš, čárka na ovu testu sílí - tak teď jen, aby to všechno vyšlo tak, jak má :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ... nu já ovu ani nijak nepociťuju, tak doufám, že u mě probíhá... já jdu k Dr. až v květnu, přeju aby vám to vyšlo, taky jsem ve fázi snažení, včera nic, ale doufám, že dnes bude... jen nevím, zda to nevadí, když musí jít zítra přítel na kontrolu krve a moči... ale to by vadit nemělo, že? :grinning:
7. únor 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Určitě to vadit nebude, jen se snažte - kolikátý DC jsi? Už v tom mam zmatky - měla by se tu založit tabulka, kterou mají na jiných diskuzích :slight_smile: já ji právě pociťuju a zpětně se musim smát - pobolívá mě bříško, jako v místě slepáku - dřív jsem vždycky plašila, buď že je to slepák nebo, že přichází MS a ona je to obyčejná ovu - i když v naší fázi je i ovu neobyčejná :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova nu právě, mě vždy pobolívá břicho v den, kdy MS přichází, jindy to neregistruju, nebo to třeba jen nevnímám a mám ji... asi je to individuální.
Dneska jsem 15 DC.
7. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Tak to jsi 3 dny přede mnou :slight_smile: budeme testovat skoro společně - s námi je ještě silverskylady a athens26 - den za mnou. Cyklus mám +- 29 dnů, takže MS by měla dorazit 25.2. - už ji ale nechci :slight_smile: každopádně snažit se budeme dál, až do MS - tchýně mi včera nahlodala, že Kuba (manžel) se jim povedl těsně před MS, tak co kdyby :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jééé paráda, že jsme takhle blízko ve fázi testíkování :wink: (ač tedy netestuju), budu ale hlídat zda mrška dorazí, já mám cyklus 30 dní (teda za poslední dobu to tak mám) - tak podle toho určuju. Kdo by MS chtěl na této diskuzi :grinning: asi nikdo z nás, ... no vidíš, třeba to pochytíš od tchýně :grinning: a zadaří se vám.
Moje mamina už by se taky ráda stala babičkou, budoucí tchýně ta už vnoučat má požehnaně :wink:
7. únor 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ... kde je Mirka? nevidím ji :grinning:
7. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Tchýně má právě jen jedno vnouče - 7letýho klučinu - tak už na nás taky útočí, že by ráda holčičku :slight_smile: moje mamka je bez vnoučátek, zato má doma 7letou slečnu - mam miniségru :slight_smile: mimčo by se prostě hodilo :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga ...dává "lajky" k albíčkům, je ukrytá, ale je tu, někde :slight_smile: jen ji najít :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky hned jsem tu jen se přesunu na noťas, tak na mě počkejte
7. únor 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Je tu - říkala jsem to :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ... tak moje tchýně, ta už má - jej teď nevím, zda už 5 nebo jen 4 vnoučata, o přítelově ségře moc nevím, ale jeho brácha má dva kluky už . Nu a moje mamina zatím "0" ... ač mám bráchu staršího, je to zatím na mě :slight_smile: a už by ráda. Jen to má k nám docela z ruky, i tchýně... takže to budeme muset zvládat jednou bez hlídání - sami.
7. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tuuuuuuuuuuuuuu
7. únor 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahojky Baurško, četla jsem tvoje vysilující komentáře :grinning: Vy se snažíte fakt poctivě :grinning:
7. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga Ahojky Eviku :slight_smile: Dneska máš zase noční?
7. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek