• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda jasně, že počkáme... konečně z práce doma, viď? Já dnes volno po noční, zítra taky volno - ale jedeme s Pepou na kontrolu (snad už poslední - ještě z té jeho nemoci, co měl) pak den práce a od pátku do neděle zase volníčko :wink:
7. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Dívala jsem se na ty testíky, taky se mi zdá že bude možná ještě sílit, ale uvidíš :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga Jojo už jsem doma. Ty se máš, že máš o víkendu volno, já jsem celej víkend v práci :frowning2:
7. únor 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nestraš, nene, dnes už ne... fuj, nemám je ráda, naštěstí jsou jen vyjímečně, taky jsem pěkně nastydla :unamused:
7. únor 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga a co na té noční děláte? Tak zalez do postele, pokud možno s Pepčou :grinning:
7. únor 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda sice volno, ale zase jedeme na druhou stranu k přítelovým rodičům, musíme to prostřídat, a taky tam na nás čekají ještě dárky... zatím jsme se tam nedostali, tak to musíme dohnat :wink:
7. únor 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Ty jo vy jste tam ještě od Vánoc nebyli? Vy jste ostudy :slight_smile: Takže zase po návštěvách, to si užijete
7. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Kdepak vlastně bydlíš? My máme všechny rodiče poblíž - jsme komplet rodina v Plzni, jen muj taťka bydlí v malé vesničce 5 km za Plzní - jinak obě mamky jsou 5 minut od nás autem, takže ideální stav a hlídat budou obě - tchýně je natěšená o malinko víc :slight_smile:
@mmirunda Ahojky Miri, jojo, snažíme - teda - já se snažim intenzivně, Kuba trpí :slight_smile: jů, a mam další tip - grepový džus - prý je dobrý na plodný hlen, sklenka už je vedle pc :grinning: a taky se mají dlabat ovesné vločky - Miru, co je na tom pravdy? Ty tomu rozumíš víc:slight_smile: a omrkni mi prosím testy :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jo a s tou tabulkou je to dobrej nápad, nechceš se do toho pustit :grinning: ? Já v tom mám taky zmatek
7. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda honíme řidiče, ale nehrotíme to, a navíc jsme byli dva z našeho oddělení a jeden kolega z mýta - ten si udělal jednoho řidiče, a my si taky udělali jednoho řidiče... bohatě stačí, zase to nesmíme přehánět a hlavně v noci toho moc na liberecku nejezdí, co by se nám hodilo a kdo má v té zimě lézt ven - brrrr, tak to šéfikovi musí stačit :grinning:
7. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Ty jo tak grepový džus o tom nic nevím a o ovesných vločkách taky ne :grinning: ale ani jedno do mě nedostaneš :grinning: aspoň zatím teda určitě ne :zipper_mouth: až budu totál v koncích tak uvěřím i tomu, že když se postavím na hlavu a budu odrážet ušima, že to pomůže :grinning:
7. únor 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nemohli jsme, když měl Pepa žloutenku, byl v karanténě a já taky (i když jsem jí já nechytla) ale hygiena mi to nařídila - tak to vše musíme dohnat :dizzy_face:
@mmirunda Dáme to dohromady a budeme aktualizovat,ju? Společně :grinning: jsi zakladatelka - začni - přidávam se :slight_smile: holky tam píšou jméno(nick).......den cyklu........den po ovu.......vitamínky, atd. (myslim)...napdne tě ještě něco?
autor
@cegga To je pravda, nic se nemá přehánět :grinning:
7. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova fíííha všechno necháte taky na mě :angry:
7. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmirunda Neboj, obojí stačí jen pít, jíst :grinning: střídam klasický grepový džus s červeným grepem ( ten je sladší), holky to je metod - některá musí vyjít :grinning:
7. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova bydlím v Mladé Boleslavi, a tchýně ve Zruči nad Sázavou, a má mamina v jedné vesničce nedaleko Ústí nad Orlicí .. takže z ruky

Fíha, takže grep též pomáhá ju? Fajn, ten mi chutná taky :grinning:
7. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
7. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Nene, já ti budu pomáhat :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova No grepy nemám ráda :frowning2:
7. únor 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC......................... Femibion
zvargova..............................27DC..................................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
7. únor 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova no vicíš jak nám to jde a co ty vitaminy co bere Kuba? na ty jsi zapomněla :grinning:
@mmirunda ...ale kdyby pomáhaly? Miru, do té tabulky zatim nedávam DPO - když si nejsme jistý, že už proběhla,viď?
7. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda děláš chybu, grep je dobrýýýýýýý :grinning:
7. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova a to budeme každej den aktualizovat? to se z toho posejříme :grinning:
autor
@cegga eeeeeeeeeeeeeee je hořký :frowning2:
@mmirunda Kubu tam dáme taky? Tak jo, připísnu ty jeho vitaminy ke mě :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova DPO zatím ne, když nevíš jestli byla, to je jasný
7. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska teplota zase 37,2 °C tak já tomu nerozumím :grinning: včera klesla na 36,8, zítra očekávám MS, ale když mám teplotu tak by nemusela dorazit :grinning:
7. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek