• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC......................... Femibion, selzink (manžel) zvargova..............................27DC..................................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
7. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC......................... Femibion
zvargova ...................................27DC .......................Calibrum babyplan
7. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cegga .............. 15 DC ........................ kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
7. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: jsi mě předběhla :grinning:
7. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ale břicho mě bolí pekelně - fakt jako slepák - takže teprve dnes je MS za dveřma, Kuba v práci - otevírat můžu jen sama :slight_smile:
autor
barbora.martinkova................12DC......................... Femibion
zvargova ...................................27DC .......................Calibrum babyplan
cegga ...................................... 15 DC ........................ kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
7. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
barbora.martinkova................12DC......................... Femibion, selzink (manžel) zvargova..............................27DC..................................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga .............. 15 DC ........................ kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
autor
@barbora.martinkova ovu ne MS :grinning: taky už z toho blbneš co?
7. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...někdo by nás měl zastavit :grinning:DDD
@mmirunda hezkýýý, za chvíli toho bude plná stránka :sunglasses:
@mmirunda mě zaujala i ta MS - dojde nebo nedojde :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova krásný to máme, ale to to budeme fakt každej den aktulaziovat?
7. únor 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Ale to přece nemůžeme vědět jestli dojde nebo nedojde
7. únor 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga No jasně že jo
7. únor 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to bude jednou pěknej zmatek, Miru budeš to hlídat, nebo kdo je dobrovoník? ... já bych to nedávala a hlavně tu nejsem denodenně :grinning:
7. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Nebuduuuuuu, bych se z toho musela zbláznit :frowning2:
7. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova tak si udělej další test
7. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda blázni už stejně všichni jsme :grinning:
7. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ .........................................................
7. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mmirunda to nééé to až jestli nedorazí tak v sobotu udělám
7. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga jo to jsme, my se teď co skončil MS s Martinem taky preventivně snažíme, abychom nevyšli ze cviku. Příští týden bude ovu, tak t budepotřeba :grinning:
7. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda @zvargova MS nesmí dorazit a nedorazí, nebojte :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dám chvíli pauzu, tak to s tím písáním moc nepřežeňte - znáte se :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se najíst, ale musím probudit Pepína - spinká tu
autor
@cegga že ho pozdravuju :slight_smile:
@mmirunda taky se snažíme, jak to jen jde, i když některý den to nevyšlo, neva, ale před náma kupu dalších dní... do konce týdne - každý den :wink:
7. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova no já jsem zvědavá jak tento cyklus u nás všech dopadne, když se tak poctivě snažíme :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda vyřídím
autor
@cegga A jak se na to Pepča dívá? na to snažení, nevadí mu ? :grinning:
@mmirunda nesmím na něj tlačit, to fakt rád nemá... musím ho nějak navnadit ... škádlit, pak už je to pohodě :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek