• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@cegga takže svádíš jo?? taky to tak dělám :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Viď? Když koukam na jiné, starší debaty, tam holky těhotněly postupně,a le většina úspěšně - tak se vydáme jejich cestou :grinning:
7. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda hraju si s ním, a pak se přidá ... předehry má rád :wink:
7. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova kéž by Baru, kéž by, už bych chtěla ty // na těhu testu taky najít :frowning2:
7. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hned jsem zpět, jdu jen do večerky
7. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova souhlasím... ježiš, už se musím odtrhnout :grinning:
7. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Věř mi,že já taky a moc...ale je to přesně, jak jsme si psaly nedávno - raduju se i ze // na ovu testíku, ajko by byly těhu - z těch se asi jednou zbláznim, až přijdou :slight_smile:)
7. únor 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Pokud se spěcháš tulit, tak utíkej - jinak tu s námi ještě zůstaň :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova my už sme se tulili :grinning: a nevím proč mi dnes zase teplota stoupla na 37,2°C když včera klesla na 36.8°C nějak to nechápu
7. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera čárečka na OVU testu světlulilinká že nebyla skoro vidět a dnes byla dá se říct stejná jako kontrolní , jsem z toho akosi zmatená :D
7. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova o to mi vykládej, až je jednou na testu opravdu objevím tak nevím co radostí udělám
7. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova ona šla @cega jen večeřet :grinning:
7. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@stydlinka tak šup šup, běž se tulit :grinning:
7. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Napíšeš nam to - protože si myslim, že na tom miminku budeme mít kolektivní zásluhu :grinning:
@zvargova Buď ráda, že je nahoře :slight_smile:
@stydlinka To jsme na tom podobně, já měla včera světlou a dnes o malinko silnější, než kotrolní - mam foto v albu...
7. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda az se mi vrati pritel domu jde se na to:D
7. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@barbora.martinkova to si piš, že to bude kolektivní dítě :grinning: všechny děti budou tady kolektivní :slight_smile: až se podaří :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@stydlinka tak už aby přišel a zítra musíte tulíkovat taky :grinning: aro jistotu i pozítří
7. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova kde najdu to album?:/
7. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka Nejprve tě musim mít v přátelích, už jsem ti poslala odkaz do IP, pak je u mě na fotoblogu :slight_smile:
@mmirunda Budeme je posílat na společné tábory,a korát srazíky budou problém :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova jooo to by šlo, budou přibližně stejně staré :grinning:
7. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ted sem mrkla, tak to mam uplne skoro stejny, jen ja zacla testovat teprve vcera a byla svetlulilinka, dnes druhej pokus a uz to tam je a jsem 15 DC :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jojo, to budou :slight_smile: budeme velká internetová rodina :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@stydlinka tak to bude ono :wink:
7. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ .........................................................
stydlinka..............................15 DC
7. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC----------------------------------kyselina listová
7. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stydlinka přidala jsem tě do tabulky, jen nevím jestli bereš nějaké vitaminy, kys. listovou a pod.. Jinak já jsem 12 DC a na ovu to taky vypadá :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova neberu nic zatím
7. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná tabulka..super nápad děvčata :grinning:
a ještě lepší by bylo, kdyby nám to všem tento cyklus vyšlo, at mužeme společně proklábosit i těhulkování :slight_smile:
ale kdo ví, jak to všechno dopadne :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
holky to je nespravedlivý, vy jste všechny už v půlce cyklu :frowning2:
7. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC----------------------------------kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
7. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek