Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
7. únor 2012
@cegga takže svádíš jo?? taky to tak dělám 🙂
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Viď? Když koukam na jiné, starší debaty, tam holky těhotněly postupně,a le většina úspěšně - tak se vydáme jejich cestou 😃
cegga
7. únor 2012
@mmirunda hraju si s ním, a pak se přidá ... předehry má rád 😉
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova kéž by Baru, kéž by, už bych chtěla ty // na těhu testu taky najít 😞
mmirundaautor
7. únor 2012
hned jsem zpět, jdu jen do večerky
cegga
7. únor 2012
@barbora.martinkova souhlasím... ježiš, už se musím odtrhnout 😃
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Věř mi,že já taky a moc...ale je to přesně, jak jsme si psaly nedávno - raduju se i ze // na ovu testíku, ajko by byly těhu - z těch se asi jednou zbláznim, až přijdou 🙂)
barbora.martinkova
7. únor 2012
@cegga Pokud se spěcháš tulit, tak utíkej - jinak tu s námi ještě zůstaň 🙂
zvargova
7. únor 2012
@barbora.martinkova my už sme se tulili 😃 a nevím proč mi dnes zase teplota stoupla na 37,2°C když včera klesla na 36.8°C nějak to nechápu
stydlinka
7. únor 2012
tak včera čárečka na OVU testu světlulilinká že nebyla skoro vidět a dnes byla dá se říct stejná jako kontrolní , jsem z toho akosi zmatená 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova o to mi vykládej, až je jednou na testu opravdu objevím tak nevím co radostí udělám
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova ona šla @cega jen večeřet 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@stydlinka tak šup šup, běž se tulit 😃
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Napíšeš nam to - protože si myslim, že na tom miminku budeme mít kolektivní zásluhu 😃
@zvargova Buď ráda, že je nahoře 🙂
@stydlinka To jsme na tom podobně, já měla včera světlou a dnes o malinko silnější, než kotrolní - mam foto v albu...
stydlinka
7. únor 2012
@mmirunda az se mi vrati pritel domu jde se na to😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova to si piš, že to bude kolektivní dítě 😃 všechny děti budou tady kolektivní 🙂 až se podaří 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@stydlinka tak už aby přišel a zítra musíte tulíkovat taky 😃 aro jistotu i pozítří
stydlinka
7. únor 2012
@barbora.martinkova kde najdu to album?:/
barbora.martinkova
7. únor 2012
@stydlinka Nejprve tě musim mít v přátelích, už jsem ti poslala odkaz do IP, pak je u mě na fotoblogu 🙂
@mmirunda Budeme je posílat na společné tábory,a korát srazíky budou problém 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova jooo to by šlo, budou přibližně stejně staré 😃
stydlinka
7. únor 2012
@barbora.martinkova ted sem mrkla, tak to mam uplne skoro stejny, jen ja zacla testovat teprve vcera a byla svetlulilinka, dnes druhej pokus a uz to tam je a jsem 15 DC 🙂
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Jojo, to budou 🙂 budeme velká internetová rodina 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@stydlinka tak to bude ono 😉
barbora.martinkova
7. únor 2012
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ .........................................................
stydlinka..............................15 DC
elza2110
7. únor 2012
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC----------------------------------kyselina listová
barbora.martinkova
7. únor 2012
@stydlinka přidala jsem tě do tabulky, jen nevím jestli bereš nějaké vitaminy, kys. listovou a pod.. Jinak já jsem 12 DC a na ovu to taky vypadá 🙂
stydlinka
7. únor 2012
@barbora.martinkova neberu nic zatím
elza2110
7. únor 2012
krásná tabulka..super nápad děvčata 😃
a ještě lepší by bylo, kdyby nám to všem tento cyklus vyšlo, at mužeme společně proklábosit i těhulkování 🙂
ale kdo ví, jak to všechno dopadne 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
holky to je nespravedlivý, vy jste všechny už v půlce cyklu 😞
mersy
7. únor 2012
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC----------------------------------kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),

Začni psát odpověď...

Odešli