Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 jooo to napadlo Barušku, obšlehla to v jiné diskuzi 😃 je nevím kdo to bude denně aktualizovat 😃
barbora.martinkova
7. únor 2012
@stydlinka Takže jsem to vlastně napsala dobře 🙂
@mmirunda Neni Miru, takhle jsme na tom různě a máme každá "jiný, i když společný" starosti 🙂
elza2110
7. únor 2012
zase se to brzo otočí, neboj Miri...mě třeba ted mrzí, že už mi končí období snažení a nachází jen čekání 😕
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda obšlehla? to je pěkný 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 to je to nejblbější obdob, ty nervy, jestli to vyšlo
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova a ne snad? 😃
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Jen strašně malinko 😃
elza2110
7. únor 2012
jsem z toho čekání, vždycky nervozní a popravdě mě přepadnou i myšlenky jestli bych to zvládla a tak...ale na druhou stranu joo 🙂 jen at miminko přijde 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),

musela jsem to zestetizovat,, @elza 2010 tam měla místo teček čárečky 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova to je mi jasný 😃 dneska je mi tady s Váma fajn a ta blbá nálada je konečnš pryč, jestli to taky nebue mužíčkem a vyplavenýma endorfínkama 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 jéé já ti zvorlala nick 🙂
elza2110
7. únor 2012
@mmirunda jéé, máš pravdu...to bylo omylem...nechtěla jsem vám to zkazit 🙂
ješte stydlinku jste cestou zapomněli 😕
elza2110
7. únor 2012
jo, je to tady fajn..hezky to utíká...brzo se budeš snažit a já čurat n atestíky 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 ty stejné myšlenky mám každý měsíc. Jak došla mrcha, tak jsem na chvíli byla i ráda, protože představa, že budu mít dítě byla na jednu stranu děsivá, bojím se že to nezvládnu, neporodím, nevychovám, prostě strašnej strach, ale taky chci aby mimi přišlo
mmirundaautor
7. únor 2012
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
elza2110
7. únor 2012
@mmirunda asi takové pocity jsou normální a je to dobrá známka toho, že chceme být skvělé maminky 🙂
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda tabulka mě baví, rozrůstá se, je vtipná a bude s ní zábava 😃 jsem ráda, když ti je fajn, tak to má být - já jsem dnes sama doma, tak můžu odložit snažení a odpočívat, Kuba si taky oddychne a zítra zase pokračování 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 snad ano,snad budeme, ale proč bychom nebyli, jen mám trošku strach jak to utáhneme, to mě na tm vem děsí asi nejvíc. Můj plat bude fakt hoooodně chybět 😞
stydlinka
7. únor 2012
to jsem jedina kdo nepapa zadny vitaminky juuujda
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Miru, myslím, že athens26 je 11 DC a stejně i silverskylady, ale vitaminky, které berou, netušim 😞
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova jj hezky se rozrůstá, ale ještě jsi mi stále neodpověděla, kdo to bude každej den aktualizovat 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova tak je tam připiš a pak si doplní vitaminky 🙂 já doplním ještě cookie
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Finance taky řešíme, i proto bych chtěla pokračovat v práci hned, jak to půjde 😞
mmirundaautor
7. únor 2012
cookie ..................................... 4DC..................................
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova to já taky, moje mamka jde letos do důchodu tak bude hlídat, nedá se nic dělat a když to nepůjde, poletí Martin pracovat na tři měsíce za bratrancem do Ameriky, na chvíli přijede a zase odletí, bude to těžký, ale zvládneme to 🙂
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda No, chtěla jsem napsat ty, ale za tu krátkou dobu už tě mam ráda, takže ty a já 😃

silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
mmirundaautor
7. únor 2012
@stydlinka to bys měla napravit 🙂
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Kvůli mimi zvládneme vše, nechceme sahat na rezervy na účtu, takže lítáme z práce do práce 🙂
stydlinka
7. únor 2012
@mmirunda budu muset jak to tak vidím 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova no dooobře teda, každý ráo to zaktualizuj 🙂 pak tam ještě doplníme DPO

Začni psát odpověď...

Odešli