• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@elza2110 jooo to napadlo Barušku, obšlehla to v jiné diskuzi :grinning: je nevím kdo to bude denně aktualizovat :grinning:
7. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stydlinka Takže jsem to vlastně napsala dobře :slight_smile:
@mmirunda Neni Miru, takhle jsme na tom různě a máme každá "jiný, i když společný" starosti :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
zase se to brzo otočí, neboj Miri...mě třeba ted mrzí, že už mi končí období snažení a nachází jen čekání :-/
7. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda obšlehla? to je pěkný :grinning:
7. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 to je to nejblbější obdob, ty nervy, jestli to vyšlo
7. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova a ne snad? :grinning:
7. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jen strašně malinko :grinning:
7. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z toho čekání, vždycky nervozní a popravdě mě přepadnou i myšlenky jestli bych to zvládla a tak...ale na druhou stranu joo :slight_smile: jen at miminko přijde :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),

musela jsem to zestetizovat,, @elza 2010 tam měla místo teček čárečky :grinning:
7. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova to je mi jasný :grinning: dneska je mi tady s Váma fajn a ta blbá nálada je konečnš pryč, jestli to taky nebue mužíčkem a vyplavenýma endorfínkama :grinning:
7. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 jéé já ti zvorlala nick :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jéé, máš pravdu...to bylo omylem...nechtěla jsem vám to zkazit :slight_smile:
ješte stydlinku jste cestou zapomněli :-/
7. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo, je to tady fajn..hezky to utíká...brzo se budeš snažit a já čurat n atestíky :grinning:
7. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 ty stejné myšlenky mám každý měsíc. Jak došla mrcha, tak jsem na chvíli byla i ráda, protože představa, že budu mít dítě byla na jednu stranu děsivá, bojím se že to nezvládnu, neporodím, nevychovám, prostě strašnej strach, ale taky chci aby mimi přišlo
7. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
7. únor 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda asi takové pocity jsou normální a je to dobrá známka toho, že chceme být skvělé maminky :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tabulka mě baví, rozrůstá se, je vtipná a bude s ní zábava :grinning: jsem ráda, když ti je fajn, tak to má být - já jsem dnes sama doma, tak můžu odložit snažení a odpočívat, Kuba si taky oddychne a zítra zase pokračování :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elza2110 snad ano,snad budeme, ale proč bychom nebyli, jen mám trošku strach jak to utáhneme, to mě na tm vem děsí asi nejvíc. Můj plat bude fakt hoooodně chybět :frowning2:
7. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem jedina kdo nepapa zadny vitaminky juuujda
7. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miru, myslím, že athens26 je 11 DC a stejně i silverskylady, ale vitaminky, které berou, netušim :frowning2:
7. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jj hezky se rozrůstá, ale ještě jsi mi stále neodpověděla, kdo to bude každej den aktualizovat :grinning:
autor
@barbora.martinkova tak je tam připiš a pak si doplní vitaminky :slight_smile: já doplním ještě cookie
@mmirunda Finance taky řešíme, i proto bych chtěla pokračovat v práci hned, jak to půjde :frowning2:
autor
cookie ..................................... 4DC..................................
7. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova to já taky, moje mamka jde letos do důchodu tak bude hlídat, nedá se nic dělat a když to nepůjde, poletí Martin pracovat na tři měsíce za bratrancem do Ameriky, na chvíli přijede a zase odletí, bude to těžký, ale zvládneme to :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, chtěla jsem napsat ty, ale za tu krátkou dobu už tě mam ráda, takže ty a já :grinning:

silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
7. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@stydlinka to bys měla napravit :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Kvůli mimi zvládneme vše, nechceme sahat na rezervy na účtu, takže lítáme z práce do práce :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda budu muset jak to tak vidím :D
autor
@barbora.martinkova no dooobře teda, každý ráo to zaktualizuj :slight_smile: pak tam ještě doplníme DPO
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek