Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova tak my ani žádné rezervy nemáme, jen já pár tisícovek na výbavičku pro mimnko, ale jak se prodá barák, tak bude líp
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Jojo, já budu vědět DPO snad už zítra ráno, podle teploty, pokud vylítne nahoru, je to jasný 🙂 ovu byla 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova chtěla jsem napsat zaktualizuju 😃
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda My naštěstí jo, ale přesně jak píšeš - pořídí se věci na miminko a penízky budou pomalu utíkat. Pamatuju si, že když byla mamka v porodnici měsíc před narozením naší Adi, ještě jsme neměli výbavičku - dala mi peníze, ať vše nakoupim - utratila jsem během týdne skoro 100 tisíc (kočárek, přebal.pultík,atd.) - naštěstí plno věcí teď máme 🙂
frapik
7. únor 2012
ahoj děvčata můžu mezi vás? 🙂
barbora.martinkova
7. únor 2012
@frapik Ahojky, samozřejmě!!! 🙂
elza2110
7. únor 2012
@barbora.martinkova @mmirunda já mám taky největší strach jak to zvládneme z penízkama..jedna celá výplata nám jde pryč a vyžít z mateřské, no nevím..proto bych chtěla jít (a asi budu muset) na 2roky, at máme víc penízku...qa hlídat nám snad bude tchýně, je v invalidním duchodu...ale nechci, aby měla zase nějaký zásadní vliv na mé dítě 🙂 nějak se to snad udělá...
stydlinka
7. únor 2012
100 000 to je silllla :/ 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova to se máš my nemáme vůbec nic, až na jedny dupačky a tolik peněz ani nemám.Mám tak na kočárek a postýlku a všechno ostatní se nakoupí tak nějak postupně 🙂, zatím to neřeším, ještě něco splácíme a pak už budu jen šetřit na miminko, když oddělám každý měsíc tři tisíce, mělo by to stačit a holt se přičiní i babička, když chce tak moc vnoučátko 😃
elza2110
7. únor 2012
tééda, ale je nás tady už 😃 @frapik ahoj! něco nám o sobě a snaženíčku řekni 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@frapik no jasně, že jo, vítej. Kolikátý DC jsi a jak dlouho se snažíte 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 budu to mít stejné, půjdu na dva roky a pak bude hlídat moje máma, jinak to nepůjde a tak od půl roku miminka bych chtěla chodit na pár hodinek týdně taky, protože jinak to neutáhneme. Martin má houby výplatu a vše vlastně teď táhnu já, ale co pak :-S
frapik
7. únor 2012
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
frapik...........................................17 DC.................Femibion, manžel ženšen 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@frapik No super takže vy už máte tento měsíc odsnaženo 😃
frapik
7. únor 2012
@mmirunda Ahojda, od ledna. Už druhý pokus, první těhu nedopadlo.
frapik
7. únor 2012
@mmirunda Jojo, ale stejně nás to baví! 😃 Zatim.
mmirundaautor
7. únor 2012
@frapik jako že zamlklé nebo nevyšlo???
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Miru, mimi stejně nejvíc potřebuje mamku a taťku, co ho budou mít rádi - o těch penezích to úplně neni. Jasně, že když jsou, jde to líp, ale dá se to zvládnout 🙂 jinak hlídat bude asi hlavně tchýně, dělá na směny a bere si hodně i prvního vnoučka - naše mamka asi taky občas pomůže 🙂 zvládneme to 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@frapik to je dobře 😃 nás taky 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova no jasně že zvládneme, kdybychom měly všechny čekat na tu správnou dobu, tak se nikdy nedočkáme, takže holt teď je ta správná doba
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Přesně, když už to cítíme, je vhodná doba - a myslim si, že my to cítíme jasně 😃
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova 😃 😃 to si teda piš 😃 ale já už to cítím dlouho 😃
frapik
7. únor 2012
@mmirunda zamlklý potrat
mmirundaautor
7. únor 2012
@frapik to mě moc mrzí, ale tady s náma ti to jistě brzo vyjde 😃 tady snad za chvíli začneme i woodoo 😃
elza2110
7. únor 2012
@mmirunda říkám si, že když to s málo penězi zvládli jiní, tak my taky 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@elza2110 přesně tak a když tak si tady vypomůžeme ne? Někdo něco dostane, nebude pptřebovat tak výhodně prodá tetám koníkovkám 😃 Hlavní distributor tady bude @augustka 😃 ta už bude mít mimi odrostlejší
frapik
7. únor 2012
@mmirunda Já měla takovou radost, že se nám to napoprvé povedlo hned první měsíc a pak to zklamání a smutek.... Jsem teď navíc po operaci dělohy, no tak nevim, jak rychle se pulci uchytí.
barbora.martinkova
7. únor 2012
@mmirunda Mě to chytlo hodně moc až po svatbě 🙂 ale asi o to silněji 🙂 Vyměňování, prodej věciček v rámci skupiny neni špatný nápad 🙂
mmirundaautor
7. únor 2012
@frapik to víš že uchytí, proč by neuchytili, neboj se
mmirundaautor
7. únor 2012
@barbora.martinkova vidíš taky mám dobrý nápady 😃 tak co ty víš co nebudeš potřebovat a co nevyužiješ 😃

Začni psát odpověď...

Odešli