• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@barbora.martinkova tak my ani žádné rezervy nemáme, jen já pár tisícovek na výbavičku pro mimnko, ale jak se prodá barák, tak bude líp
7. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jojo, já budu vědět DPO snad už zítra ráno, podle teploty, pokud vylítne nahoru, je to jasný :slight_smile: ovu byla :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova chtěla jsem napsat zaktualizuju :grinning:
7. únor 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda My naštěstí jo, ale přesně jak píšeš - pořídí se věci na miminko a penízky budou pomalu utíkat. Pamatuju si, že když byla mamka v porodnici měsíc před narozením naší Adi, ještě jsme neměli výbavičku - dala mi peníze, ať vše nakoupim - utratila jsem během týdne skoro 100 tisíc (kočárek, přebal.pultík,atd.) - naštěstí plno věcí teď máme :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata můžu mezi vás? :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik Ahojky, samozřejmě!!! :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova @mmirunda já mám taky největší strach jak to zvládneme z penízkama..jedna celá výplata nám jde pryč a vyžít z mateřské, no nevím..proto bych chtěla jít (a asi budu muset) na 2roky, at máme víc penízku...qa hlídat nám snad bude tchýně, je v invalidním duchodu...ale nechci, aby měla zase nějaký zásadní vliv na mé dítě :slight_smile: nějak se to snad udělá...
7. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
100 000 to je silllla :/ :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova to se máš my nemáme vůbec nic, až na jedny dupačky a tolik peněz ani nemám.Mám tak na kočárek a postýlku a všechno ostatní se nakoupí tak nějak postupně :slight_smile:, zatím to neřeším, ještě něco splácíme a pak už budu jen šetřit na miminko, když oddělám každý měsíc tři tisíce, mělo by to stačit a holt se přičiní i babička, když chce tak moc vnoučátko :grinning:
tééda, ale je nás tady už :grinning: @frapik ahoj! něco nám o sobě a snaženíčku řekni :slight_smile:
autor
@frapik no jasně, že jo, vítej. Kolikátý DC jsi a jak dlouho se snažíte :grinning:
7. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elza2110 budu to mít stejné, půjdu na dva roky a pak bude hlídat moje máma, jinak to nepůjde a tak od půl roku miminka bych chtěla chodit na pár hodinek týdně taky, protože jinak to neutáhneme. Martin má houby výplatu a vše vlastně teď táhnu já, ale co pak :confounded:
7. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
frapik...........................................17 DC.................Femibion, manžel ženšen :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frapik No super takže vy už máte tento měsíc odsnaženo :grinning:
7. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojda, od ledna. Už druhý pokus, první těhu nedopadlo.
7. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jojo, ale stejně nás to baví! :grinning: Zatim.
7. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frapik jako že zamlklé nebo nevyšlo???
@mmirunda Miru, mimi stejně nejvíc potřebuje mamku a taťku, co ho budou mít rádi - o těch penezích to úplně neni. Jasně, že když jsou, jde to líp, ale dá se to zvládnout :slight_smile: jinak hlídat bude asi hlavně tchýně, dělá na směny a bere si hodně i prvního vnoučka - naše mamka asi taky občas pomůže :slight_smile: zvládneme to :slight_smile:
autor
@frapik to je dobře :grinning: nás taky :grinning:
autor
@barbora.martinkova no jasně že zvládneme, kdybychom měly všechny čekat na tu správnou dobu, tak se nikdy nedočkáme, takže holt teď je ta správná doba
7. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Přesně, když už to cítíme, je vhodná doba - a myslim si, že my to cítíme jasně :grinning:
7. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova :grinning: :grinning: to si teda piš :grinning: ale já už to cítím dlouho :grinning:
7. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda zamlklý potrat
7. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frapik to mě moc mrzí, ale tady s náma ti to jistě brzo vyjde :grinning: tady snad za chvíli začneme i woodoo :grinning:
7. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mmirunda říkám si, že když to s málo penězi zvládli jiní, tak my taky :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 přesně tak a když tak si tady vypomůžeme ne? Někdo něco dostane, nebude pptřebovat tak výhodně prodá tetám koníkovkám :grinning: Hlavní distributor tady bude @augustka :grinning: ta už bude mít mimi odrostlejší
7. únor 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Já měla takovou radost, že se nám to napoprvé povedlo hned první měsíc a pak to zklamání a smutek.... Jsem teď navíc po operaci dělohy, no tak nevim, jak rychle se pulci uchytí.
7. únor 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Mě to chytlo hodně moc až po svatbě :slight_smile: ale asi o to silněji :slight_smile: Vyměňování, prodej věciček v rámci skupiny neni špatný nápad :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frapik to víš že uchytí, proč by neuchytili, neboj se
7. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova vidíš taky mám dobrý nápady :grinning: tak co ty víš co nebudeš potřebovat a co nevyužiješ :grinning:
7. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek