• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@jana3333 Já jsem taky neznalec, testuju se porpvé. Když je testovací čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní čárka pak by do 24-48 h měla dorazit ovulace. Ale já ji mám tuty. Šíleně mě bolí podbříšek, prsa a mám vodnatej výtok a píchá mě na levé straně podbříšku
19. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já ji také poznala podle bolesti břicha a prsa taky bolela. Výtok jsem měla růžový, ale ne krvavý a na netu jsem vyčetla, že to může být i uhnizďování vajíčka, tak jsem si říkala, že jsem možná otěhotněla už před ní, protože k uhnízdění dochází cca pátý den po oplodnění, ale nic. A ten výtok máš průhledný, nebo?
19. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Jojo úplně průhledný, pořád mokré kalhotky jako bych se počůrala :grinning: a to začalo trošinku včera ale nejvíc dneska :slight_smile:
19. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ...tak dnes na to hupsněte :slight_smile:, zítra pro případ nouze zopakujte a bude to natuty ;)
19. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s manželem se taky snažíme od prosince,ale přišla menses,takže zatím taky asi nic:frowning2:
19. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já myslím, že je to jedno, malý je 11.12. no a co a ted má v únoru svátek, já jsemv listopadu a jsme oba střelci, švagr se švagrovou jsou 6. a 8. ledna, to člověk neovlivní, kdy se dítě narodí, spíš mi přijde divné, když dají děcku jméno kolem narození, třeba kámoška má dítě narozené 16.12. a je Adam
19. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saruskal jé ahoj koukám z Opavy???
19. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saruskal Ahoj, první snažení? :slight_smile:
19. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky mě bylo loni 30 a přítel je v dubnu a je o rok starší, taky už nejsem mladice
19. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 v to doufám :slight_smile: už snad bude zaseto :slight_smile:
19. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@saruskal Ahojky tak vítej, takymi to poprvé nevyšlo :frowning2: nevěš hlavu. Dívala jsem se že jsi někde od Opavy, přítel je od tam, ale přestěhoval se zamnu do Brna :grinning:
19. led 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k víš jak, já jsem dva dny před Vánocema a celej život na to nadávám, vždycky jsem byla ošizená. když dostanu něco hezkého k narozeninám, už Takže tak, teď jak jsem velká mi to nevadí, ale jako malou mě to hrozně bolelo. Pod stromke pak byly jenom nutné věci :frowning2:
19. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k Ale zase už máš náskok jednoho dítěte víš?
19. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Jj, testila,ale ne ráno, to jsem odolala, ale asi v jedenáct jsem se na to vrhla a je to tam a silnější, rovnou jsem se objednala k doktorce, tak na kontrolu 13.2., těším se :slight_smile: Jeeee, to bude pak snaženíčko, až přijde :slight_smile: a budu držet palečky, ať to i klapne :wink:
19. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik Děkuji, ještě uvidím co doktorka, doufám, že bude vše OK, neboj, vy se taky dočkáte, já jsem to možná měla snažší než nějkteré z vás, nikdy jsem nebrala HA :slight_smile:
19. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Děkuji, mám radost :slight_smile: A s tím jménem, já jsem narozená 21. a svátek mám 15. stejný měsíc :grinning:
19. led 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka ahojky, sedím tu celý den :grinning: a aáčko si beru i zítra. Víš jak, pořád je mi děsně blbě :grinning:
19. led 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Děkuji :wink: taky se všechny dočkáte, máte jet do Františkových lázní a hladit Frantíka :grinning:
19. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty jsi ale potvůrka :grinning:, ale co, když to jde, ať máte na snaženíčko klídek :slight_smile:
19. led 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no právě :grinning: dneska už máme odsnaženo :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíme co zítra čárka na ovu testu, jestli bude ještě silná, snažíme se dál :slight_smile:
19. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka já jsem si Frantíka hladila už kdysi dávno, je to tak před 15 lety :slight_smile:
19. led 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak toho mého to snažení někdy ze zečátku ledna tak zmohlo, že spolu většinou chrupeme každé odpo :grinning: Ne, dělám si srandu, má celý týden noční, tak dospává, jen já mám nějakou "depku" ráda bych někam mezi lidi, ale nechám ho chrupkat, nikam se mu nechtělo :slight_smile:
19. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No vidíš, já naposled 17.11. a hned jsme se snažili a víš, jak to dopadlo :wink:
19. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka ten můj už taky začíná protestovat, tak jsem ho dneska uklidnila, že ještě zítra a v sobotu, max v neděli a pak mu dám klid :grinning:
19. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka asi zajedu na otočku do Frantičkových lázní na kolonádu :grinning:
19. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jj, u nás to bylo podobné, ale nesnažili jsme se ani každý den. Jj, jeď se podívat, ale musíš ho pohladit všude :grinning: My jsme přemýšleli, že se tam pojedeme podívat až to tam pokvete, teď tam nic moc
19. led 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka hele na hlazení šulínka nepotřebuju jaro a květy :grinning:
19. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda má se hladit levý palec :wink: ryba je symbol plodnosti, ale já jela komplet, nos, ryba, pinďa (kluk), zadek (holka) a palce :grinning:
19. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka já jela taky všechno, ale hlavně pindíka a palečky
19. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, to je základ :grinning: Ty jo, mám hlad, jdem dlabat :slight_smile:
19. led 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek