• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Tak holky, jdu taky do sprchy a pa do hajan :slight_smile: Miri děkuju za další fajn večer :slight_smile: měj se moc pěkně a zítra si písneme,ju? Krásnou, dobrou noc a úspěšný přípravy na snažení!!!
7. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Děkuju Baruško, bylo to fakt dneska super :slight_smile: Hezky se vyspinkej a zítra se tady zase snad potkáme :slight_smile: Krásné sníky . joooooooooooooo a neboj my trénujeme :grinning:
7. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky, taky se loučím. Dobrou noc a hezky se snažte :wink:
7. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
kde je ten muj chlap sakraaaa :D
7. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... tak vy už pomalu všichni odcházíte, a já dorazila, musela jsem pustit přítele taky k noťasu, nemůžu tam být jen já... pak jsme koukali ještě na to, kde bychom mohli mít jednou svatební obřad, ale na to si ještě počkáme, tulení bude déle, teď kouká na TV, budou dávat něco o autech :wink:

Tak dobrou noc, když už pádíš papa :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ... tobě taky přeji dobrou noc, zase zítra na chvíli tu, papa :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda snažit se dneska budeme :wink:
7. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik pozdě ale přeci, i já tě tu vítám :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ... a Pepa tě taky zdraví :wink:
7. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cegga Ahoooj :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frapik ahoj, tak všichni už utekli, a zbyli jsme tu koukám asi sami, že? :wink: taky jsem podle tabulky koukala, že jsi o pouhé 2 dny napřed jak já, tak to máme podobný :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já tu taky su :grinning:
7. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvargova paráda :slight_smile: nu, přítel juká na telku, tak jsem ještě tu, pak asi za hoďku půjdem do hajan - takže mám ještě čas, co ty? ... manžela doma nemáš? :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik já jsem dnes 20DC a délku cklu mám tak 25, 26
7. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga manžel je doma od jedné hodiny, dneska měl školení tak byl doma dřív, ale dneska už snaženíčko bylo :grinning:
7. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova...............12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova...................................27DC........................ calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ..................................... 15 DC ....................... kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka .................................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110..................................18DC..........................kyselina listová
Mersy........................................20DC..........................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka .................................15DC..............................
silverskylady...........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.......................................4DC
frapik.........................................17 DC.........................Femibion, manžel ženšen
hanka_k .................................. 20 DC .............
7. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koukam na ordinacku a cekam na pritela :D
7. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova tééda, vy jste rychlíci :grinning:
7. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
frapik...........................................17 DC.................Femibion, manžel ženšen
hanka_k ....................................20DC
7. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga ani neeeeee 3 dny nic nebylo :grinning: dnes sem musela přepadávat :sunglasses:
7. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k tak to já mám cyklus 30ti denní cyklus, dneska 15 DC, jak je v tabulce
7. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova :grinning: to já neměla den, a dneska přepadovku taky udělám, už o tom ale ví, a přeci je to hezký, tak proč do toho nejít, viď?
7. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga přesně tak ale pokud mi zítra dojde MS tak budu mět po ptákách :grinning:
7. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
i pri MS se da tulit neee?:slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka na řezníka?? fuuuuuuuuuuj já to mám silný jak kráva... :rolling_eyes:
7. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova ... pár dnů se dá vydržet, ale neztrácej zatím naději, uvidíš - držím palečky :wink:
@stydlinka ... to dá, ale my to v té době neprovozujeme :confounded:
7. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem takyyyyyyy
7. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova aha:D ale to neva, to je lepsi jak lubrikat:D:D
7. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga ani ja ne :D
7. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek