• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova nesmis to znechucovat nekomu kdo se pri MS normalne tuli ;)
7. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nic nebereme, jsem na to líná, zapomínám mám brát tabletky v době MS a neberu...jsem prostě flegmatik:slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova taky se mi to hnusí...
7. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka tulit možná ale ne sex...to by byla krev všude, fuj
7. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k jaké bys měla brát tabletky v době MS?
7. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova moje kamaradka otehotnela prave v dobe menstruace treba :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy máte ale téma................
7. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila ahojky, no hurá, přeci jen je nás tu v tuhle dobu víc :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka to měla štěstí :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stydlinka
takže možná ještě nejsme těhu, protože se při tom netulíme?
Že by?
7. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cegga My také ne. Teda mě by to nevadilo, ale respektuji partnera, že to nemusí.
@vera_vila a koukám, ješt tě nemáme v tabulce, tak šupky doplnit, jak na tom jsi? :dizzy_face:
@zvargova asi jo no, cetla sem ze je to mene pravdepodobny ale ze sance tam je
@cegga měla jsem problémy s krví, takže nějaké železo, než jsem byla na operaci tak mi to zjistily tak jsem se léčila, ale ted jsem koncem roku byla na kontrole a mám to na hranici ale neberu ty prášky což jsem dr neřekla jak půjdu myslím za půl roku tak jí to řeknu možná půjdu na kontrolu jak zjistím, že jsem těhu
7. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k nu, pokud by ti to mělo pomoci - tak bys zapomínat neměla, snad to vadit nebude, hlavně aby už jsi byla v pořádku ... na tu kontrolu už bychom chtěli všichni ale s tou pozitivní zprávičkou :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cegga jo neměla bych, ale ted mi vlastně došlo, že i když to neberu tak to neva mám to v pohodě
měla jsem málo červených krvinek, pak mi tam zas cosi chybělo a je to jen železo a brát to mám tak týden a taky nechce se mi brát tabletky zbytečně
7. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k tak snad je to tak, jak říkáš :wink: ... zbytečný to určo nebude, naštěstí já nic takového hlídat nemusím, zda něco beru nebo ne. Mám jen tu listovku a ta na mě vždy jukne na kuchyňský lince :grinning:
7. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
frapik...........................................17 DC.................Femibion, manžel ženšen
hanka_k ....................................20DC
vera_vila .................... 22DC, 10DPO........11.2. testovačka
7. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga tak už jsem tam :slight_smile:
7. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga jako já jsem fakt na nějaké braní hrozná, když jsem ještě jako mladá brala HA tak jsem taky zapomínala, ale brala jsem ji kvůli úpravě cyklu, pak jsem ji přestala po poradě s přítelem, ted manželem brát, byly to jen vyhozené peníze a prostě jsme si dávali pozor, stejně tak jako ted po porodu...
já se s ničím neštvu, jsem ekzematik, ted teda dobré, ale neřeším nějaké mazání jsem se měla asi narodit jako kluk nejsem na holčičí věci nemaluji se, nic.....:slight_smile:
7. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila šikula a koukám, doplnila jsi to i o další údaje :slight_smile: ... jelikož já ovu netestuju, ani jí na sobě nepociťuju ... tak údaj o tom dát nemůžu, prostě buď to vyjde nebo ne, ale moc bych chtěla :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k železo klidně ber... Já jsem taky musela v těhu doplňovat železo, takže když jsi ho dostala, tak ho ber, budeš ho mít pak aspoň dostatek pro mimíska...
@cegga Tak já to mám podle kalendáře :slight_smile:, jinak bych to tam nedávala...
@vera_vila koukala jsem, že jsi z Třebíče, máme tam známé určitě budeš znát Karel Janíček ml.
@vera_vila a jak to počítáš, já podle kalendáře z netu měla mít ovu 31.1. a tak to počítám od 1.2. že???no asi zavolám dr a nebo ji začnu jen tak brát, ale právě, e jsem ji měla brát jen při MS
7. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k :grinning: ... je pravda, že já mám taky spíše ráda ty klučičí věci ... co se ale koníčků týče, taky to líčení nehrotím, stačí pudr, a řasenka a je to. Ale když mám něco brát, to si hlídám, taky jsem občas zapomněla tu HA vzít, ale druhý den hned jsem si jí vzala ..
7. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila tak to jo, já se řídím podle tohoto kalendáře: http://www.familyservice.cz/Ovulation-Calendar.aspx (vychází mi plodné období v období od 6. února 2012 do 11. února 2012) což je teď
7. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Ano, počítám to od následující dne od OVU, která mi vyšla v kalendáři (poslední den nízkých teplot)
@cegga no já se vůbec nelíčím jen k nějaké příležitosti, ples....ničím se nemažu, prostě nic jsem hrozná, ale neřeším to, občas mě to přepadne a mažu se, namaluji si nehty....
@hanka_k No, tady je strašně moc lidí, tak nevím, jestli znám... jméno mi asi něco říká, ale jestli je to zrovna ten váš známý, to netuším...
7. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek