• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@vera_vila no je to gynekolog a myslím, že ho v třebíči zná asi každej....
7. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga No, pokud máš pravidlenou MS, tak by se podle toho řídit dalo, ale mě to teda podle teplot vychází na plodné dny dřív, než mi vypočítává kalendář podle MS...

@hanka_k já se taky vůbec nelíčím, taky akorát na nějaké významnější příležitosti... Ale teda aspoň večer si namažu ksicht a ruce krémem
7. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k No, kdybys řekla rovnou Dr. Janíček, tak bych měla jasno :grinning:
7. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k ... mám kamarádku/bývalou spolužačku a tu když jsem viděla jednou nalíčenou (tak nic moc) ona se totiž vůbec nelíčí, je hezká od přírody - a že byla nalíčená bylo jen z toho důvodu, že jsme měli ve škole kdysi takovou nabídku, a jí jsme do toho poslali, ale fakt nic moc, zlatě když byla přirozeně, ale to máme každý jinak.
7. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila já se namažu občas, no je to pan doktor

@cegga no ale já hezká od přírody nejsem... :unamused:
7. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila mám jí pravidelnou - vždy 30 dní, takže uvidím, teplotu neměřím, to by bylo pokaždý v jiný čas, ve stejný bych nestíhala. Tak to opravdu nechávám na matce přírodě, jak mi to naservíruje, ale neřídím se jen dle toho, jak mi to vyjede na kalendáři, ale když je chuť jdeme do toho kdy chceme, snad to jednou vyjde :dizzy_face: ... a to mi potvrdilo i více lidí, že se nemám soustředit jen na to - kdy můžu, kdy je to nejlepší... pak je člověk akorát zklamaný, když to nevyjde
7. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k nepodceňuj se :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu nic holky, budu tu končit, mějte se hezky, přeji dobrou noc a zase někdy tu, paa :dizzy_face:
7. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cegga Tak já taky nejedu podle kalendáře, ale prostě když chceme, tak chceme, ale když se člověk trefí i do ovu, jako se nám to podařilo tento měsíc, tak je to ještě lepší :slight_smile:
7. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Teda děvčata.. chvilku tu nejsem a vy toho nakecáte, snad 15 stránek.. musela jsem vás číst průběžně, skoro celý den. :slight_smile: Já si dnes přihlašovala téma na diplomku. Budu psát o právu na život dítěte v prenatálním období. Takže takhle miminko nevypustím z hlavy už vůbec.
7. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mmirunda .............................. 5DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12DC........................ Femibion, selzink (manžel) zvargova.....................................27DC........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ................................ 15 DC ........................ .....kyselina listová ............ (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110............................18DC.................................kyselina listová
Mersy...................................20DC........................................kys. listová ,calibrum baby plan(občas),
stydlinka ...............................15DC..............................
silverskylady..........................11DC
athens26.................................11 DC
cookie.........................................4DC
frapik...........................................17 DC.................Femibion, manžel ženšen
hanka_k ....................................20DC
vera_vila .................... 22DC, 10DPO........11.2. testovačka
radushka1.................................17 DC ..................Femibion
7. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda já nic nemám a nic nedám :grinning:
7. únor 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta tabulka je super nápad! Můžu se taky přidat už teď? Jestli to teda nevadí, když začínáme až za měsíc. :slight_smile:

mmirunda ................................. 5 DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................12 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
zvargova....................................27 DC...........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ...................................... 15 DC ..........................kyselina listová ........................... (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110...................................18 DC...........................kyselina listová
Mersy.........................................20 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
stydlinka ..................................15 DC..............................
silverskylady............................11 DC
athens26.................................11 DC
cookie........................................4 DC
frapik.........................................17 DC............................Femibion, manžel ženšen
hanka_k ..........................,.......20 DC
vera_vila ................................ 22 DC, 10 DPO...........11.2. testovačka
radushka1..............................17 DC ...........................Femibion
zuzkka88...................................2 DC............................Femibion
7. únor 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes 1.DC :frowning2: :unamused: V noci šílený křeče a hlavně mi to bylo líto... Chjo, co děláme špatně??!! První cyklus po vysazení HA trval 31 dní, druhý 26 dní ... :confounded: Kdo se v tom má vyznat???
8. únor 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmirunda ................................. 6 DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ...................................... 16DC ..........................kyselina listová ........................... (přítel: vitamín E)
elza2110...................................19 DC...........................kyselina listová
Mersy.........................................21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
stydlinka ..................................16 DC..............................
silverskylady............................12 DC
athens26.................................12 DC
cookie........................................5 DC
frapik.........................................18 DC............................Femibion, manžel ženšen
hanka_k ..........................,.......21 DC
vera_vila ................................ 23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
radushka1..............................18 DC ...........................Femibion
zuzkka88...................................3 DC............................Femibion
jana3333....................................1DC................................
8. únor 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Ahojky Jani, hlavu vzhůru, příště to určitě vyjde. Úplně přesně vím jak se cítíš :frowning2: Já i bulela :frowning2: ale bude to zase dobrý. Musíte se snažit dál, tak jako my :wink:
8. únor 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dobré ráno holky, tabulka je zaktualizovaná, kdyby někdo něco, tak se tam prosím pěkně opravte, dopište, doplňte a tak :slight_smile:
8. únor 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
novina .................................22DC ...............................kyselina listová 400
8. únor 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmirunda ................................. 6 DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan........................zítra očekávám MS
cegga ...................................... 16DC ..........................kyselina listová ........................... (přítel: vitamín E)
elza2110...................................19 DC...........................kyselina listová
Mersy.........................................21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
frapik.........................................18 DC............................Femibion, manžel ženšen
vera_vila ................................ 23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
radushka1..............................18 DC ...........................Femibion
zuzkka88...................................3 DC............................Femibion
novina .................................22DC ...............................kyselina listová 400
8. únor 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@novina jsi tam :grinning:
8. únor 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj díky :slight_smile:
Dívala jsem se u vás v lékárně na netu, že máte OVU test COMFORT (6+2těhu). Máte je vždy skladem? Pokud se tento měsíc nepodaří, tak bych asi zkusila testovat jestli mé tělo funguje tak jak má. Občas máme cestu do Brna, tak že bych sepro ně stavila osobně. Nebo dali by se příp. objednat?
8. únor 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@novina No na netu je máme, ale je lepší když si uděláš objednávku a pak je tam máš přímo nachystané :slight_smile:. Ale když mi napíšeš kdy sem pojedeš, tak ti je objednám klidně i já :wink:
8. únor 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jé super, já teda ještě vydržím, ale na konci února pojedeme do Brna a to už budu vědět jestli se zadařilo nebo ne, tak bych ti pak písla a objednala bych si je.
8. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky,
jak je?
8. únor 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teeda, vy jste vcera zahltily net.... vcera jsem byla v Brne se psem na veterine, nedostala jsem se uz na net. Ted jsem si to tady zapla k ranni kave a nestacim se divit :slight_smile:

Jinak pekne rano vsem.
8. únor 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan......................
8. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS zatím nikde tak uvidíme jestli dorazí
8. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ... teda vy jste toho zase napsaly :slight_smile: jdu dočítat .... Tabulka je fakt supr přehled, aspoň v tom máme jasno, jen bych to ještě seřadila podle délky DC, mě opravila přezdívku ....jinak fakt supr :slight_smile:
8. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky cekam na MS, ale ja mam nejblizsi termin v patek, kdybych mela cyklus 28 nebo taky muze prijit v utery, kdyz budu mit cyklus 32 dni :slight_smile: anebo taky zitra rano, pac se citim uplne tak, jak kdyby uz klepala na dvere :slight_smile:
8. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan......................
cooke........................................5 DC
jajinax.......................................26DC
8. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek