• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@cooke přezdívku jsem ti zpravila
@jajinax a tebe dopsala a dopočítala ti DC :grinning:
8. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvargova
jeee....dekuji :slight_smile:
8. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitaminy zadny neberu...dnes jdu k doktorce, tak se s ni poradim :slight_smile:
8. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky tak jsme s maličkým spali skoro do 8 ve dvě a po čtvrté jsem byla na záchodě hrozný křeče a průjem nevím z čeho tak si dám na snídani suchý rohlík nebo piškoty včera byl sex po týdnu a cítila jsem manžela pěkně hluboko uvažovala jsem jestli ty křeče nebyly z toho
8. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova
jinak jsem to ted jeste jednou pocitala a jsem 27DC....mam v tom teda peknej bordel :grinning:
8. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmirunda ................................. 6 DC ......................... Kys.listová
barbora.martinkova................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan......................
cegga ...................................... 16DC ..........................kyselina listová ........................... (přítel: vitamín E)
augustka ..........................TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ............................................
elza2110...................................19 DC...........................kyselina listová
Mersy.........................................21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
stydlinka ..................................16 DC..............................
silverskylady............................12 DC
athens26.................................12 DC
cooke........................................5 DC
frapik.........................................18 DC............................Femibion, manžel ženšen
hanka_k ..........................,.......21 DC
vera_vila ................................ 23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
radushka1..............................18 DC ...........................Femibion
zuzkka88...................................3 DC............................Femibion
jana3333....................................1DC................................
novina .................................22DC ...............................kyselina listová 400
jajinax.......................................27DC
8. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinax nevadí, zpravíme :grinning:
8. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jsem to "snad" ještě malinko zpřehlednila a poskládala .... teď už stačí jen každý den posunout čísla :slight_smile: případně doplnit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: PS. Má pracovní deformace, mít vše pěkně přehledně v tabulkách :grinning:

augustka ..........................TĚHOTNÁ, ?tt
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan......................
jajinax........................................26 DC
vera_vila ................................ ..23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
novina ...................................... 22 DC ...........................kyselina listová 400
Mersy........................................ 21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
hanka_k ..........................,....... 21 DC
elza2110....................................19 DC...........................kyselina listová
frapik.......................................... 18 DC............................Femibion, manžel ženšen
radushka1.................................18 DC ...........................Femibion
cegga ...................................... .16 DC .......................... kyselina listová, (přítel: vitamín E)
stydlinka ...................................16 DC..............................
barbora.martinkova.................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
silverskylady.............................12 DC
athens26...................................12 DC
mmirunda ...................................6 DC ......................... Kyselina listová
cooke............................................5 DC............................Kyselina listová
zuzkka88.......................................3 DC............................Femibion
jana3333.......................................1DC............................
8. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@cooke jajinax je 27DC a já tam mám tečky navíc :grinning:
8. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

koukám že jíte kys.listovou. a nestalo se vám, že jste přibraly po ní?? Já to zatím řeším zeleninou a jít 3 týdně salát.. a jsem vyčistěná a cítím se lehce.. nemám nějak odvahu jíst umělé vitamíny... mám pracovní deformaci....
@cooke
koukam ze jsem s MS na rade :slight_smile: Jinak pekna tabulka :slight_smile:
@jajinax dovolím si být před tebou s MS :grinning:
8. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda
je po ní větší chuť k jídlu.....
8. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke
Holky vy jste šikovné.......
8. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy tak to by mě zabilo... tak raději přírodu....
8. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava :D :D :D

zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan
jajinax........................................27 DC
vera_vila ................................ ..23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
novina ...................................... 22 DC ...........................kyselina listová 400
Mersy........................................ 21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
elza2110....................................19 DC...........................kyselina listová
frapik.......................................... 18 DC............................Femibion, manžel ženšen
radushka1.................................18 DC ...........................Femibion
cegga ...................................... .16 DC .......................... kyselina listová, (přítel: vitamín E)
stydlinka ...................................16 DC..............................
barbora.martinkova.................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
mmirunda ...................................6 DC ......................... Kyselina listová
cooke............................................5 DC............................Kyselina listová
zuzkka88.......................................3 DC............................Femibion
jana3333.......................................1DC............................
8. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mersy
jj ,proto taky pořád piju, abych nejedla a jsem jak průtový ohřívač....
8. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke tys mi ještě nepotvrdila přátelství?? no toto :sunglasses:
8. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka a těhule mi taky nepotvrdila přátelství :sunglasses:
8. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Jj, takhle je ta tabulka super. Pěkně přehledná :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zvargova
pardon, jsem nechtela predbihat, te klidne pustim...ale mela jsem pocit, ze se ty MS k tobe nejak nechce :wink:
8. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Je nás tady už hodně a takto buou mít přehled i ty co tu nemůžou být každý den :slight_smile: Jen teda těch těhulek bude doufám stále přibývat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinax no já v to doufám že nepřijde :slight_smile: ale vynechané mám teprve měsíc a byl by to zázrak kdyby se podařilo na poprvé :grinning:
8. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke taky doufam :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky .... nějak mi tu chybíš :slight_smile:, ale asi máš v práci fofry co?
8. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Jj, já jsem přemýšlela i o tom, že by jsme tu skupinu pak mohli uzavřít... Přece jenom si tady píšeme celkem duvěrné informace... A když tu bude moc lidí, tak pak nebudeme mít přehled... Myslím, že tak 20 lidí je ideální. Co ty na to?
8. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Děkuju Mirčo :slight_smile: No je to síla, nečekala jsem, že mě to zase tak vezme... Taky jsem to obulela :frowning2: No jo, musíme se snažit dál, všichni a vyjít to prostě musí :slight_smile: Co je u tebe nového? :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Já myslím že klidně i ano, ale musí s tím souhlasit i ostatní ...... Další možností je vytvořit pak novou soukromou skupinu a kdo bude chtít tak přejde :wink:
8. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan
jajinax........................................27 DC
jana3333.......................................1DC............................ Kyselina listová, vitamin E, vitamin E + zinek (přítel)
8. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek