• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@jana3333 podle testů těhotná, podle dr. až v pondělí. Dle poslední MS dnes 7+0 :wink:
8. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
dobréé ráno holky!! tabulka je krásná, jen bych tam už raději místo DC, psala těhotenské týdny :slight_smile:
@augustka tak už v pondělí, musíš být nervozní, že? ale neboj, myslím, že kdyby nebylo něco v pořádku, tak by se to už nějak projevilo..a nezapomen na fotečku!!chceme ten náš první přírustek taky vidět :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak jsem taky pro uzavření skupiny :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Všechny budeme v pondělí držet pěstičky ..... :slight_smile: mám otázečku, kdy po otěhotnění začíná být špatně od žaludku? Tedy pokud těhotenské nevolnosti vůbec dorazí ???
8. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já jsem splnila pravidlo o bazální teplotě, kdy musí být tři vyšší teploty po 6 nižších....takže ovulka pravděpodobně proběhla :slight_smile: ted jen čekat, jestli tam nějaká ta spermijka doplavala :grinning: takže období čekání...
8. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elza2110 myslím že skupinu může uzavřít ten kdo ji založil .... uvidíme co na to ostatní holky :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke prý všechny možné příznaky se mohou objevit až po uhnízdění vajíčka...tzn. asi 7-10 DPO, myslím...
je to vlivem těch hormonu, které se začnou vyplavovat...
8. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke mě bylo špatně cca týden před MS, smrdělo mi kafe, furt jsem jenom spala...tak to tak asi fakt bude :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pro uzavření, dneska jsem nad tím přemýšlela a chtěla to navrhnout, ale už jste mě předběhly

jinak já mám cyklus tak 25-26 dní take neděle pondělí čekám MS a myslím že dorazí, že to nevyjde, uvidíme sice jsme se snažili
8. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka takže to už jsi v 7.mém týdnu?? to to letí :grinning:
8. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Neboj, fotečku snad dostanu, tak ji pak sem dám :wink: no, trošku nervózní jsem, protože nevím, co se dole děje :grinning:
8. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, muzu se k vam pridat?
8. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem posledni, co sem k vam vlezla...tak nevim, zda me pustite taky do uzavrene skupiny :grinning:
8. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka nic se neděje, ten tvůj milimetřík (nebo jak je velký) si tam pěkně lebedí a začíná mu bít srdíčko a ty to v pondělí uvidíš!!
8. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke no, blbě od žaludku mi bylo snad hned, nezvracím, jen divně od žaludku. Někdy to je v poho a někdy to je horší. Děkuji, budu vás informovat, jak to dopadlo :wink:
8. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 no, v to doufám, si ta lebedí, dělá kotrmelce a mně je akorát špatně, ale vydržím to :grinning:
8. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka tak to je určitě známka toho, že tam je v pořádku a mamča to musí prostě vydržet :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych byla pro novou skupinu a uzavřela ji
8. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
počkáme na @mmirunda když nám to tady založila, tak se taky vyjádří :grinning:
8. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky teď to nemám čas řešit, mám tady spoustu práce, ale hned odpoledne se na to podívám, popřípadě vytvořím uzavřenou skupinu a pošlu Vám pozvánky ju?
8. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Myslím si že tady ta skupina uzavřít nejde :frowning2: že je to veřejné, ale nevím a děkuju že jste na mě jako na zakladatelku počkaly :grinning:
8. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka doufám, že se na mě nezlobíš :sunglasses:
8. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Ahojky, jinak promiň za zkomoleí přezdívky :frowning2: nějak jsem si to nezapamatovala. Jo a když jsi tak divá na tabulky, nechceš si ji vzít na starosti?? :grinning:
8. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem tu zase po dlouhé době.Vidím to bledě MS se sice už druhý den nedostavila,ale těhutest je stále negativní:(Tak mě čeká asi jen zpoždění.Jinak gratuluji těm ,co se zadařilo :wink:
8. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočičky, odpoledne mě tady máte jako na koni, možná i dřív, uvidíme, teď jdu ještě pracovat a budu jen nakukovat :grinning:
8. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Holky, tak jsem založila soukromou skupinu Snažíme se o miminko - leden 2012 s diskuzí http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky-moje-tak-a-mame-soukromou-skupinu-/?collapse=true&page=last&post=last. Zatím je nás tam 19 členů, pokud jsem na někoho omylem zapomněla, tak mi dejte vědět, ihned Vás do sourkomé skupiny přidám :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda vidíš jak si šikovná :wink:
8. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Snažila jsem se, teď byl v práci chvíli klid :grinning:
8. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby Vás někdo napadl, na koho jsem zapomněla, dejte mi vědět a já ho přidám :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsikovnejsi :slight_smile:

ted jsem dojedla polivku, jeste neco malo popracuju a padim k doktorce - jsem moc zvedava, co i povi :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek