Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
augustka
8. únor 2012
@jana3333 podle testů těhotná, podle dr. až v pondělí. Dle poslední MS dnes 7+0 😉
elza2110
8. únor 2012
dobréé ráno holky!! tabulka je krásná, jen bych tam už raději místo DC, psala těhotenské týdny 🙂
@augustka tak už v pondělí, musíš být nervozní, že? ale neboj, myslím, že kdyby nebylo něco v pořádku, tak by se to už nějak projevilo..a nezapomen na fotečku!!chceme ten náš první přírustek taky vidět 🙂
elza2110
8. únor 2012
jinak jsem taky pro uzavření skupiny 🙂
cooke
8. únor 2012
@augustka Všechny budeme v pondělí držet pěstičky ..... 🙂 mám otázečku, kdy po otěhotnění začíná být špatně od žaludku? Tedy pokud těhotenské nevolnosti vůbec dorazí ???
elza2110
8. únor 2012
holky a já jsem splnila pravidlo o bazální teplotě, kdy musí být tři vyšší teploty po 6 nižších....takže ovulka pravděpodobně proběhla 🙂 ted jen čekat, jestli tam nějaká ta spermijka doplavala 😃 takže období čekání...
cooke
8. únor 2012
@elza2110 myslím že skupinu může uzavřít ten kdo ji založil .... uvidíme co na to ostatní holky 🙂
elza2110
8. únor 2012
@cooke prý všechny možné příznaky se mohou objevit až po uhnízdění vajíčka...tzn. asi 7-10 DPO, myslím...
je to vlivem těch hormonu, které se začnou vyplavovat...
elza2110
8. únor 2012
@cooke mě bylo špatně cca týden před MS, smrdělo mi kafe, furt jsem jenom spala...tak to tak asi fakt bude 🙂
hanka_k
8. únor 2012
taky jsem pro uzavření, dneska jsem nad tím přemýšlela a chtěla to navrhnout, ale už jste mě předběhly

jinak já mám cyklus tak 25-26 dní take neděle pondělí čekám MS a myslím že dorazí, že to nevyjde, uvidíme sice jsme se snažili
zvargova
8. únor 2012
@augustka takže to už jsi v 7.mém týdnu?? to to letí 😃
augustka
8. únor 2012
@elza2110 Neboj, fotečku snad dostanu, tak ji pak sem dám 😉 no, trošku nervózní jsem, protože nevím, co se dole děje 😃
snany
8. únor 2012
Ahoj, muzu se k vam pridat?
jajinax
8. únor 2012
jsem posledni, co sem k vam vlezla...tak nevim, zda me pustite taky do uzavrene skupiny 😃
elza2110
8. únor 2012
@augustka nic se neděje, ten tvůj milimetřík (nebo jak je velký) si tam pěkně lebedí a začíná mu bít srdíčko a ty to v pondělí uvidíš!!
augustka
8. únor 2012
@cooke no, blbě od žaludku mi bylo snad hned, nezvracím, jen divně od žaludku. Někdy to je v poho a někdy to je horší. Děkuji, budu vás informovat, jak to dopadlo 😉
augustka
8. únor 2012
@elza2110 no, v to doufám, si ta lebedí, dělá kotrmelce a mně je akorát špatně, ale vydržím to 😃
elza2110
8. únor 2012
@augustka tak to je určitě známka toho, že tam je v pořádku a mamča to musí prostě vydržet 🙂
augustka
8. únor 2012
Já bych byla pro novou skupinu a uzavřela ji
elza2110
8. únor 2012
počkáme na @mmirunda když nám to tady založila, tak se taky vyjádří 😃
mmirundaautor
8. únor 2012
Holky teď to nemám čas řešit, mám tady spoustu práce, ale hned odpoledne se na to podívám, popřípadě vytvořím uzavřenou skupinu a pošlu Vám pozvánky ju?
mmirundaautor
8. únor 2012
Myslím si že tady ta skupina uzavřít nejde 😞 že je to veřejné, ale nevím a děkuju že jste na mě jako na zakladatelku počkaly 😃
zvargova
8. únor 2012
@augustka doufám, že se na mě nezlobíš 😎
mmirundaautor
8. únor 2012
@cooke Ahojky, jinak promiň za zkomoleí přezdívky 😞 nějak jsem si to nezapamatovala. Jo a když jsi tak divá na tabulky, nechceš si ji vzít na starosti?? 😃
klarussa
8. únor 2012
Ahojky,jsem tu zase po dlouhé době.Vidím to bledě MS se sice už druhý den nedostavila,ale těhutest je stále negativní😞Tak mě čeká asi jen zpoždění.Jinak gratuluji těm ,co se zadařilo 😉
mmirundaautor
8. únor 2012
Kočičky, odpoledne mě tady máte jako na koni, možná i dřív, uvidíme, teď jdu ještě pracovat a budu jen nakukovat 😃
mmirundaautor
8. únor 2012
Ahojky Holky, tak jsem založila soukromou skupinu Snažíme se o miminko - leden 2012 s diskuzí http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky-.... Zatím je nás tam 19 členů, pokud jsem na někoho omylem zapomněla, tak mi dejte vědět, ihned Vás do sourkomé skupiny přidám 🙂
elza2110
8. únor 2012
@mmirunda vidíš jak si šikovná 😉
mmirundaautor
8. únor 2012
@elza2110 Snažila jsem se, teď byl v práci chvíli klid 😃
mmirundaautor
8. únor 2012
Kdyby Vás někdo napadl, na koho jsem zapomněla, dejte mi vědět a já ho přidám 🙂
jajinax
8. únor 2012
nejsikovnejsi 🙂

ted jsem dojedla polivku, jeste neco malo popracuju a padim k doktorce - jsem moc zvedava, co i povi 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli