Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
silverskylady
8. únor 2012
@mmirunda Ahojky. To s tou soukromou skupinou je dobrý nápad. Bude to takové komornější a i "bezpečnější", vzhledem k tématům... 😉 Jinak dopisuji tabulku. Taky jsem ji už viděla v jiných diskuzích a je to fajn, aspoň se pořád nemusíme ptát, jaký je kdo den... Taky tam ještě bývá údaj o tom, kolikátý měsíc se která holčina snaží. Myslím, že to taky není marné vědět😉
augustka ..........................TĚHOTNÁ, ?tt
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan
jajinax........................................27 DC
vera_vila ................................ ..23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
novina ...................................... 22 DC ...........................kyselina listová 400
Mersy........................................ 21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
hanka_k ..........................,....... 21 DC
elza2110....................................19 DC...........................kyselina listová
frapik.......................................... 18 DC............................Femibion, manžel ženšen
radushka1.................................18 DC ...........................Femibion
cegga ...................................... .16 DC .......................... kyselina listová, (přítel: vitamín E)
stydlinka ...................................16 DC..............................
barbora.martinkova.................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
silverskylady.............................12 DC...........................GS Mamavit
athens26...................................12 DC
mmirunda ...................................6 DC ......................... Kyselina listová
cooke............................................5 DC............................Kyselina listová
zuzkka88.......................................3 DC............................Femibion
jana3333.......................................1DC............................ Kyselina listová, vitamin E, vitamin E + zinek (přítel)
mmirundaautor
8. únor 2012
A ještě jedna novinka 🙂 založena v naší soukromé diskuzi další poddiskuze, kde je jen naše tabulka a kde ji budeme jen v klidu aktualizovat 😃
snany
8. únor 2012
Muzu se tedy k vam pridat?
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany Ano přidej se 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany Kolikáty DC jsi? a jak dlouho se snažíte?
snany
8. únor 2012
Mám již dítě-dceru 14 měsíců, o druhé se snažíme první měsíc, 18DC
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany To je super, pokud budeš časem chtít, jakmile tě lépe poznáme, přidám tě do soukromé skupiny, souhlasíš? Třeba se Vám už tento měsíc podařilo 😉
snany
8. únor 2012
@mmirunda Budu ráda, pokud mě vemete mezi sebe🙂 Soukromá skupina je dobrý nápad, nerada bych některé věci uváděla veřejně. Myslím, že se nepodařilo, sice nějaké snažení bylo, ale moc tomu nevěřím, dcera se povedla po 3 měsících a to ještě v době dovolené.
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany Tak já tě přidám rovnou, ať si nepřipadáš odstrčeně 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany jsi tam přidaná, jen tě zapíšu ještě do tabulky 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany Tak a jsi naše 🙂 snad se ti u nás bude líbit 🙂
snany
8. únor 2012
@mmirunda diky. Jinak beru jen kys. listovou. Budoucí manžel nic
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany Tak už se můžeš přesunout do té soukromé skupiny 🙂
snany
8. únor 2012
Mohu se zeptat, jak se do té soukromé skupiny dostanu? 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@snany počkej hodím ti odkaz http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi... tady to máš 😉
cornelie
8. únor 2012
Ahoj holky, můžu se k vám také přidat. Sice už teď vím, že první snažení v lednu nedopadlo. Dnes jsem to dostala 😞 . Tak uvidíme jak to půjde dál 🙂 🙂 🙂
jajinax
8. únor 2012
za chvili padin na tu gyndu...nechapu proc mam takovy nervy...jsem nervozni, jak kdybych tam sla poprve :-|
vera_vila
8. únor 2012
@mmirunda Super nápad!
mmirundaautor
8. únor 2012
@vera_vila Super nápad, ale ne můj 😃 Jen jsem ho zrealizoavala 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@cornelie Ahojky, jasně, přidej se 🙂
silverskylady
8. únor 2012
@cornelie Ahojky, koukám, že bydlíme přes kopec, možná přes dva 😃 A v jaké fázi snažení jsi? Ale je mi jasné, že je to nepříjemné, že jsi dneska 1DC... :-S
mysskyna
8. únor 2012
Ahoj holky, mohu se k vám také přidat? 🙂 zatím jsme na úplném začátku a tak sbírám informace 😉
athens26
8. únor 2012
Holky já chci taky do soukromý diskuze 😞
mmirundaautor
8. únor 2012
mmirundaautor
8. únor 2012
@mysskyna ahojky, vítám tě mezi náma 😃
athens26
8. únor 2012
@mmirunda Super díky 🙂
mysskyna
8. únor 2012
@mmirunda děkuji. musím se tu nejdřív trochu zorientovat a přijít jak to tu chodí. Ale jsem moc ráda, že něco takového existuje 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@mysskyna No jasně, nám to strašně pomáhá 🙂 sdělovat si co nás trápí a jak to kde to snažení probíhá
granda
8. únor 2012
@mmirunda prosím dej me také k vám.... , sice podle testu jsem nega.. ale jak jste radili, treba je brzo.. cekam na nedeli rano a udelam test,, tak uvidime jak se manza snazil v PD
mmirundaautor
8. únor 2012
@granda jsi přidaná 😉