• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Ahojky. To s tou soukromou skupinou je dobrý nápad. Bude to takové komornější a i "bezpečnější", vzhledem k tématům... :wink: Jinak dopisuji tabulku. Taky jsem ji už viděla v jiných diskuzích a je to fajn, aspoň se pořád nemusíme ptát, jaký je kdo den... Taky tam ještě bývá údaj o tom, kolikátý měsíc se která holčina snaží. Myslím, že to taky není marné vědět:wink:
augustka ..........................TĚHOTNÁ, ?tt
zvargova....................................28 DC...........................calibrum babyplan
jajinax........................................27 DC
vera_vila ................................ ..23 DC, 11 DPO...........11.2. testovačka
novina ...................................... 22 DC ...........................kyselina listová 400
Mersy........................................ 21 DC...........................kys. listová, calibrum baby plan (občas)
hanka_k ..........................,....... 21 DC
elza2110....................................19 DC...........................kyselina listová
frapik.......................................... 18 DC............................Femibion, manžel ženšen
radushka1.................................18 DC ...........................Femibion
cegga ...................................... .16 DC .......................... kyselina listová, (přítel: vitamín E)
stydlinka ...................................16 DC..............................
barbora.martinkova.................13 DC.......................... Femibion, selzink (manžel)
silverskylady.............................12 DC...........................GS Mamavit
athens26...................................12 DC
mmirunda ...................................6 DC ......................... Kyselina listová
cooke............................................5 DC............................Kyselina listová
zuzkka88.......................................3 DC............................Femibion
jana3333.......................................1DC............................ Kyselina listová, vitamin E, vitamin E + zinek (přítel)
8. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
A ještě jedna novinka :slight_smile: založena v naší soukromé diskuzi další poddiskuze, kde je jen naše tabulka a kde ji budeme jen v klidu aktualizovat :grinning:
8. únor 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Muzu se tedy k vam pridat?
8. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany Ano přidej se :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany Kolikáty DC jsi? a jak dlouho se snažíte?
8. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám již dítě-dceru 14 měsíců, o druhé se snažíme první měsíc, 18DC
8. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany To je super, pokud budeš časem chtít, jakmile tě lépe poznáme, přidám tě do soukromé skupiny, souhlasíš? Třeba se Vám už tento měsíc podařilo :wink:
8. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Budu ráda, pokud mě vemete mezi sebe:slight_smile: Soukromá skupina je dobrý nápad, nerada bych některé věci uváděla veřejně. Myslím, že se nepodařilo, sice nějaké snažení bylo, ale moc tomu nevěřím, dcera se povedla po 3 měsících a to ještě v době dovolené.
8. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany Tak já tě přidám rovnou, ať si nepřipadáš odstrčeně :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany jsi tam přidaná, jen tě zapíšu ještě do tabulky :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany Tak a jsi naše :slight_smile: snad se ti u nás bude líbit :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda diky. Jinak beru jen kys. listovou. Budoucí manžel nic
8. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snany Tak už se můžeš přesunout do té soukromé skupiny :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohu se zeptat, jak se do té soukromé skupiny dostanu? :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám také přidat. Sice už teď vím, že první snažení v lednu nedopadlo. Dnes jsem to dostala :frowning2: . Tak uvidíme jak to půjde dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvili padin na tu gyndu...nechapu proc mam takovy nervy...jsem nervozni, jak kdybych tam sla poprve :unamused:
8. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Super nápad!
8. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera_vila Super nápad, ale ne můj :grinning: Jen jsem ho zrealizoavala :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cornelie Ahojky, jasně, přidej se :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cornelie Ahojky, koukám, že bydlíme přes kopec, možná přes dva :grinning: A v jaké fázi snažení jsi? Ale je mi jasné, že je to nepříjemné, že jsi dneska 1DC... :confounded:
8. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k vám také přidat? :slight_smile: zatím jsme na úplném začátku a tak sbírám informace :wink:
8. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já chci taky do soukromý diskuze :frowning2:
8. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysskyna ahojky, vítám tě mezi náma :grinning:
8. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Super díky :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda děkuji. musím se tu nejdřív trochu zorientovat a přijít jak to tu chodí. Ale jsem moc ráda, že něco takového existuje :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysskyna No jasně, nám to strašně pomáhá :slight_smile: sdělovat si co nás trápí a jak to kde to snažení probíhá
8. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda prosím dej me také k vám.... , sice podle testu jsem nega.. ale jak jste radili, treba je brzo.. cekam na nedeli rano a udelam test,, tak uvidime jak se manza snazil v PD
8. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@granda jsi přidaná :wink:
8. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek