Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
granda
8. únor 2012
@mmirunda jak se tam dostanu ???
krtecci75
8. únor 2012
Ahojky holky, mě je dneska děsně

Vítám nové snažilky 🙂
@mysskyna jeeee chomutovačka, to mě těší 😉 🙂
mmirundaautor
8. únor 2012
@granda už jsem ti poslala odkaz
mmirundaautor
8. únor 2012
@krtecci75 jééé na tebe jsem zapomněla. Založila jsem soukromou diskuzi, zamčenou a kecáme teď tam. Přidám tě tam, tady máš odkaz 🙂 http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi...
mmirundaautor
8. únor 2012
@krtecci75 jooo a jsou tam dvě, tak se doplň do tabulky s délkou cyklu a co bereš a kolikátý jsi měsíc snažení 🙂
krtecci75
8. únor 2012
@mmirunda děkuji, tak už jsem tam 😉
mysskyna
8. únor 2012
@krtecci75 ty jsi také z chomutova?
krtecci75
8. únor 2012
@mysskyna joooooo, bydlela jsem tam 23 let, teď bydlíme v Klášterci
mysskyna
8. únor 2012
@krtecci75 tak to já pendluji Chomutov-Teplice 🙂
krtecci75
8. únor 2012
@mysskyna aha tak to jo, ale to neva 🙂 😉
cornelie
9. únor 2012
@silverskylady Tak to je paráda 🙂 a můžu se zeptat od kud jsi? Jsem opět na začátku tak čekám 😉 až na to budem moci zase vlítnout 😃 . Už se nemůžu dočkat.
cornelie
9. únor 2012
@mmirunda Jééé děkuji, že jste mě vzali mezi vás holky. Tak ať se každé z nás co nejdříve zadaří a najdem na testu konečně ty dvě vytoužené čárky 🙂
lucie821
9. únor 2012
@jana3333
Ahojky 🙂 Femigard je výborný!!! Vřele doporučuji - upravil mi cyklus a díky němu pravidelně ovuluji 🙂 Já osobně si ho nemohu vynachválit - každopádně ublížit Ti v žádném případě nemůže 😉
silverskylady
9. únor 2012
@ivana21m Ahoj, tak jak jsi dopadla se sháněním nového dr? A jak ti je? Jinak máme novou (uzavřenou) diskuzi, tak kdyžtak napiš mmirundě, povolí ti vstup 😉
lemuritto
9. únor 2012
Ahoj holky, vzaly byste mne mezi sebe? Snažíme se s přítelem o mimino a ráda bych si s někým povídala o všech starostech a radostech s tím vším spojených. Díky moc, přeju Vám pěkný den a ať se vše brzo zadaří!
ivana21m
9. únor 2012
@silverskylady Ahoj, jo sehnala jsem doktora, a rekl mi presne to co jsem nechtela .... opravdu to je jen zanet 😞
ivana21m
9. únor 2012
@mmirunda ahoj, pry mame novou dizkusi, muzu se pridat?
mmirundaautor
9. únor 2012
@ivana21m Jasně, já na tebe zapomněla 🙂 pšolu ti odkaz 😃 http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi...
mysskyna
9. únor 2012
@ivana21m co jsi měla za problém? Já se teď také s nějakýma potýkám, tak snad zítra budu vědět víc 🙂
ivana21m
9. únor 2012
@mysskyna Mela jsem dva tehu testy pozitivni, ale pri navratu z hor, jsem dostala sileny, ale opravdu sileny bolesti bricha v nemocnici, me ani doktor poradne nevysetril a rekl mi , ze mam zanet v deloze, ze jsem musel prochladnou a dal mi antibiotika... o pozitivnim testu nechctele ani slyset ... neudelal mi naprosto zadny odbery, jak krve tak moci, proste nic .....
jana3333
9. únor 2012
@lucie821 Děkuju 🙂 to je supr, že jsi s ním spokojená 🙂 užívá ho i partner?? Jak dlouho ho bereš? 🙂
silverskylady
9. únor 2012
@ivana21m Hm, tak to je mi líto :-S Tak to rychle musíš přeléčit, když už to máš potvrzený, protože to není dobrý si s tím zahrávat. Já jsem taky měla zánět, jenže ani na gyndě nezjistila kde přesně, prostě to jen vyšlo z krve a měla jsem bolesti a řekla mi, že s zánětem (někde tam dole 😉 ) v těle mi otěhotnět nejspíš nepůjde. Tím tě samozřejmě nechci strašit, ale vykurýruj se, ať se můžete zase snažit 😉
ivana21m
9. únor 2012
@silverskylady toho se bojim .... jsem mlada a otehotnet se mi nedari uz pres rok, a ted do toho todle ... 😞
mysskyna
9. únor 2012
@ivana21m tak to je mi také moc líto. Já jsem zvědavá co mi zítra řekne doktorka, taky mám docela obavy. Často jsem měla špatné výsledky cytologie, trpím na kvasinky 😞 naposledy mi doktroka řekla, jestli se nevyléčí záněty otěhotnět půjde špatně 😞
ivana21m
9. únor 2012
@mysskyna Já mám zanět s prochladnuti, mám ho přímo v děloze, a mám šílenej strach, že už se nam mimi nikdy nepovede 😞
lucie821
9. únor 2012
@jana3333
užívám ho už dlouho - možná rok 🙂 k tomu ještě beru Macu, kyselinu listovou, vitamín E a Eregmu max power ... přítel měl hodně špatný spermiogram a necelý rok užíval - Macu, vitamín E, selen+zinek a Eregmu max power - spermiogram se mu zlepšil 🙂 a Femigard nebral, i když chlapi ho mohu taky, ale už toho bral tolik, že jsem mu ho už nechtěla dávat 🙂
silverskylady
9. únor 2012
@ivana21m Neboj se, to bude o.k. Jen musíš postupně odstranit případné problémy 😉
hanysek.hanysek
9. únor 2012
Ahoj holky, tak jak to s váma vypadá? U mě ms skončila, trvala 4dny, takže zlaté :o) a příští týden začínám znovu z ovu testíka, tak snad bude ten únor úspěšnější. Jinak piju kontryhelový čaj, je docela dobrý a papkám kyselinu listovou,tak snad se tentokrát zadaří.
zvargova
9. únor 2012
@hanysek.hanysek přidej se k nám do soukromé skupiny mmirunda ji tu má výše uvedenou
zvargova
9. únor 2012
@hanysek.hanysek můžeš mezi nás tak šup šup