• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda jak se tam dostanu ???
8. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mě je dneska děsně

Vítám nové snažilky :slight_smile:
@mysskyna jeeee chomutovačka, to mě těší :wink: :slight_smile:
8. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@granda už jsem ti poslala odkaz
8. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 jééé na tebe jsem zapomněla. Založila jsem soukromou diskuzi, zamčenou a kecáme teď tam. Přidám tě tam, tady máš odkaz :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/snazime-se-o-miminko-leden-2012/
8. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 jooo a jsou tam dvě, tak se doplň do tabulky s délkou cyklu a co bereš a kolikátý jsi měsíc snažení :slight_smile:
8. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda děkuji, tak už jsem tam :wink:
8. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 ty jsi také z chomutova?
8. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna joooooo, bydlela jsem tam 23 let, teď bydlíme v Klášterci
8. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 tak to já pendluji Chomutov-Teplice :slight_smile:
8. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna aha tak to jo, ale to neva :slight_smile: :wink:
8. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Tak to je paráda :slight_smile: a můžu se zeptat od kud jsi? Jsem opět na začátku tak čekám :wink: až na to budem moci zase vlítnout :grinning: . Už se nemůžu dočkat.
9. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jééé děkuji, že jste mě vzali mezi vás holky. Tak ať se každé z nás co nejdříve zadaří a najdem na testu konečně ty dvě vytoužené čárky :slight_smile:
9. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333
Ahojky :slight_smile: Femigard je výborný!!! Vřele doporučuji - upravil mi cyklus a díky němu pravidelně ovuluji :slight_smile: Já osobně si ho nemohu vynachválit - každopádně ublížit Ti v žádném případě nemůže :wink:
9. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Ahoj, tak jak jsi dopadla se sháněním nového dr? A jak ti je? Jinak máme novou (uzavřenou) diskuzi, tak kdyžtak napiš mmirundě, povolí ti vstup :wink:
9. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vzaly byste mne mezi sebe? Snažíme se s přítelem o mimino a ráda bych si s někým povídala o všech starostech a radostech s tím vším spojených. Díky moc, přeju Vám pěkný den a ať se vše brzo zadaří!
9. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahoj, jo sehnala jsem doktora, a rekl mi presne to co jsem nechtela .... opravdu to je jen zanet :frowning2:
9. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahoj, pry mame novou dizkusi, muzu se pridat?
9. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m co jsi měla za problém? Já se teď také s nějakýma potýkám, tak snad zítra budu vědět víc :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna Mela jsem dva tehu testy pozitivni, ale pri navratu z hor, jsem dostala sileny, ale opravdu sileny bolesti bricha v nemocnici, me ani doktor poradne nevysetril a rekl mi , ze mam zanet v deloze, ze jsem musel prochladnou a dal mi antibiotika... o pozitivnim testu nechctele ani slyset ... neudelal mi naprosto zadny odbery, jak krve tak moci, proste nic .....
9. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie821 Děkuju :slight_smile: to je supr, že jsi s ním spokojená :slight_smile: užívá ho i partner?? Jak dlouho ho bereš? :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Hm, tak to je mi líto :confounded: Tak to rychle musíš přeléčit, když už to máš potvrzený, protože to není dobrý si s tím zahrávat. Já jsem taky měla zánět, jenže ani na gyndě nezjistila kde přesně, prostě to jen vyšlo z krve a měla jsem bolesti a řekla mi, že s zánětem (někde tam dole :wink: ) v těle mi otěhotnět nejspíš nepůjde. Tím tě samozřejmě nechci strašit, ale vykurýruj se, ať se můžete zase snažit :wink:
9. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady toho se bojim .... jsem mlada a otehotnet se mi nedari uz pres rok, a ted do toho todle ... :frowning2:
9. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m tak to je mi také moc líto. Já jsem zvědavá co mi zítra řekne doktorka, taky mám docela obavy. Často jsem měla špatné výsledky cytologie, trpím na kvasinky :frowning2: naposledy mi doktroka řekla, jestli se nevyléčí záněty otěhotnět půjde špatně :frowning2:
9. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysskyna Já mám zanět s prochladnuti, mám ho přímo v děloze, a mám šílenej strach, že už se nam mimi nikdy nepovede :frowning2:
9. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333
užívám ho už dlouho - možná rok :slight_smile: k tomu ještě beru Macu, kyselinu listovou, vitamín E a Eregmu max power ... přítel měl hodně špatný spermiogram a necelý rok užíval - Macu, vitamín E, selen+zinek a Eregmu max power - spermiogram se mu zlepšil :slight_smile: a Femigard nebral, i když chlapi ho mohu taky, ale už toho bral tolik, že jsem mu ho už nechtěla dávat :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Neboj se, to bude o.k. Jen musíš postupně odstranit případné problémy :wink:
9. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to s váma vypadá? U mě ms skončila, trvala 4dny, takže zlaté :o) a příští týden začínám znovu z ovu testíka, tak snad bude ten únor úspěšnější. Jinak piju kontryhelový čaj, je docela dobrý a papkám kyselinu listovou,tak snad se tentokrát zadaří.
9. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek přidej se k nám do soukromé skupiny mmirunda ji tu má výše uvedenou
9. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek můžeš mezi nás tak šup šup
9. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek