• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
A toto teda už nefunguje, nebo jak?
9. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak sice zpoždění...už jsem si dělala naděje a najednou jsem 1 DC :frowning2: Prosím také o přidání do soukromé skupiny :wink:
9. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 jé, tak to mě mrzí
9. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 musíš napsat mmirunde aby ti povolila vstup
9. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vy už si soukromničíte? :slight_smile: člověk tady chvilku není a ono toto :wink: tak já mám sněhobílo a zítra čekám 1DC :angry:
9. únor 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka musíš napsat mmirunde aby ti povolila vstup a prijd mezi nas, cekame te :slight_smile:
9. únor 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova díky, už jsem jí psala :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady já vím, ale opravdu mám velký strach ..... :frowning2:
10. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata dlouho jsem tu nebyla. Dělala jsem si tento cyklus OVU testy, čárka začala sílit až 13 den, 15 den už byla pěkná, ale ne stejně silná, jako kontrolní, ten večer jsme se ani nesnažili, říkám si, druhý den už ten test bude tak, jak má být a udělala jsem si ovu test v obvyklou dobu a úplně bílej, tak teda nevím, jsem dnes 18 den cyklu, tak uvidíme :slight_smile:
10. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda Ahojky, já to měla tento měsíc podobné. Moc těm ovu testům nerozumím. Když tělo ukazuje, že ovu probíhá, ale test říká něco jiného, tak čím se řídit? Mám v tom zmatek.
10. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte také takovou bolest v podbříšku, u obou vaječníků, jako já. Jsem dnes 27DC a nikdy mě před MS tak břicho nepříjemně nebolelo. Bolest mám určitě už 4dny a ANT neberu druhý cyklus. Chtěla jsem poradit, jesti mám očekávat MS anebo snad už //čárky ? :dizzy_face: :dizzy_face: díky :slight_smile:
11. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Ahojka, také jsem měla pobolívání v podbřišku, ale jen na jedné straně. Tak uvidíš, zkus udělat testík a uvidíš, držím palečky :slight_smile:
11. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Takže myslíš, že by to mohlo být?... Už mě to bolí ale delší dobu, tak nevím. Ach jo. :unamused: Jestli to nedostanu do víkendu, tak si ho v týdnu udělám. A jak jsi na tom ty? Ve kterém týdnu jsi? A děkuji za odpověd. :wink:
11. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Všechno je možné :slight_smile: Já jsem to nějak vycítila, že je něco jinak, než obvykle :slight_smile: a teď jsem 7+3tt. Nemáš zač :slight_smile: Jsi statečná, že to vydržíš, já už bych testovala zítra ráno :grinning:
11. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jenže já mám testy koupené, co jsou až po vynechání MS a mě ještě nevynechala,...mám to dostat zítra. Aspon podle výpočtů. :fearful: tak nevím..tys mě nabektala :dizzy_face:
11. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Mám takový pocit, že mě bolí břicho jinak...ale celkově se cítím normálně asi. Já nevím, nechci si nic vsugerovat. CHápeš. A doktor ti to už potvrdil? :slight_smile:
11. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Máš nevolnosti?
11. únor 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Já jsem měla obyč testy GS mammatest citlivost 10 :wink: No jo, taky jsem byla nahlodaná a ještě věčer jsem jela pro test a udělala ho ve 4 ráno :grinning: Já jsem měla i větší prsa a hlen :slight_smile: K doktorce jdu v pondělí, tak snad potvrdí a bude vše tak jak má. No, nevolnosti nemám, nezvracela jsem, jen někdy mám žaludek na vodě a nemám potřebu tolik jíst :slight_smile:
11. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jooo...asi zítra ráno si udělám test. Ikdyž koukala jsem u Tebe na fotky a ten první měl jen tak slaboulinkou čárečku....přítel jde ráno brzy do práce, tak si ho asi udělám....a uvidím. Už ted se nemůžu dočkat, doufám, že do té doby nedostanu MS :unamused: hlen mám taky, nevím, jestli to souvisí tedy i u mě. A prsa nevím :slight_smile: Moc držím palečky, aby ti to potvrdila, ale když máš dvě krásné čárky, tak myslím, že ano :slight_smile:
11. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ty jooo...asi zítra ráno si udělám test. Ikdyž koukala jsem u Tebe na fotky a ten první měl jen tak slaboulinkou čárečku....přítel jde ráno brzy do práce, tak si ho asi udělám....a uvidím. Už ted se nemůžu dočkat, doufám, že do té doby nedostanu MS hlen mám taky, nevím, jestli to souvisí tedy i u mě. A prsa nevím Moc držím palečky, aby ti to potvrdila, ale když máš dvě krásné čárky, tak myslím, že ano
11. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jinak ty testy mám uplně stejné... :slight_smile:
11. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Jj, byl to jen duch a ještě po čase, že by se měla ukázat :grinning: Je to na tobě, ale neznamená, že když nebude pozitivní, že nemůžeš být těhu, záleží, kdy u tebe proběhla ovu :wink:
11. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 No tak vidíš, já testovala 27.DC myslím :wink:
11. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka já už jsem si minulý měsíc testy dělala.. byly všechny negativní, byla jsem moc sklamaná, mtak se toho ted bojím, jestli mi rozumíš.... :frowning2:
11. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 asi ti rozumím, já musím říct, že jsem tento pocit nezažila :frowning2: No tak uvidíš, je to na tobě, jak se rozhodneš, jestli počkáš na MS nebo jestli testneš
11. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka už tu krásnou zprávu ví rodina? :dizzy_face:
11. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 ne ne, neví, nechci jim to ještě říct, přítelově rodině to řekneme příští víkend, až to budeme mít potvrzené a s mojí ještě počkám, dokud to na mně nebude vidět :wink:
11. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Tak to jooo :slight_smile: a jak jim to řeknete? Nějak originálně? :grinning: takže to není manžel, jo? :slight_smile:
11. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 ne ne, to není :wink: to ještě nemám tušení, jak jim to řeknem, ale jak znám moji drahou polovičku, tak to originální asi moc nebude, uvidíme :grinning: Možná jim ukážeme fotečku a počkáme, až jim to dojde, nebo já nevím, ale rozhodně jim nebudu ukazovat test, jak mi někdo radil :grinning:
11. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Nebo někde mimo řeč, moje drahá polovička už se několikrát prokecla, bo o mně mluví jako o dvou :grinning:
11. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek