• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@augustka dobrou chuť, já nemůžu když mám tu střevní chřipku :grinning: :grinning:
19. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to tak vypadá, měly bysme jet všechny na výlet do Františkových lázní :grinning:
@augustka držim pěsti ať je u doktorky vše ok! Jinak já HA brala 10 let, ale ted už ji neberu skoro 2 roky!
19. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, no než jsem přečetla těch stránek plný vašich informací, tak jsem se dohrabala na konec a též se přidávám - některé mě tu již znají :slight_smile: ... taky jsme v začátcích snažení. Už jsme chtěli loni v červnu, ale měla jsem gynekologický zákrok (3 myomy) takže mě čekala operace a pak jsem musela čekat a nebylo mi doporučeno snažení se o mimi, když už jsem si tímto prošla, a po veškerých kontrolách mi dr. sdělil, že jsem již v pořádku a klidně se o mimi můžeme pokoušet, naskytla se další věc, přítel onemocněl infekční nemocí a bylo za po všem. HA jsem vynechala 20.11.2011. Ale až do ledna jsem stejně nemohla mít nechráněný styk.... takže od ledna jsme se začli konečně snažit... jsem zvědavá, jak to dopadne... vám všem, to moc přeji :wink:
19. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga Ahojky EVi
19. led 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirko :wink:
19. led 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Abys to poslala přímo mě, musí pod tou mojí zprávou kliknout na odpovědět :wink:
19. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga jse ráda že sis nás našla a že ses tím čtením prokousala, je to zábavné co? :grinning:
19. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nu, hromada informací, už se mi to začlo i plést dohromady :grinning: ale řekla jsem, když patřím taky mezi ty snažilky, tak proč se nepřidat... jsem tu ale jen na chvíli, hodně brzo ráno vstávám ... tak co mužík? neusnul a šli jste na to?
19. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga usnul, ale já jsem si ho vzbudila :grinning: Dneska bych to nepropásla :grinning: a nic si z toho nedělej, taky se mi to plete, za dnešek jsem si povídala s tolika lidma :slight_smile: Já se ti snad plést nebudu :slight_smile: Já nakonec budu doma i zítra, marodka pokračuje :slight_smile:
19. led 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda .... závist, nu, ale já teď byla doma 5 dní :dizzy_face: ... ten musí být už fakt vycuclý ... práce, povinnosti ale co, pro dobro vše, že?
19. led 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda vidím to tak do půli a zabalím to... a budu se těšit na další příspěvky a pozitivní zprávičky :slight_smile:
19. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga no právě, ty sis užívala doma, tak někdo dělat musí ne :grinning: Tak vycuclej asi je, ale na to že vstává ve dvě, tak se spát nechystá a furt kolem mě oprdelkuje, jako by ještě něco chtěl :grinning:
19. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga no jasně, až se sem zase dostaneš, budeš muset tak hodinu číst co kdo píše :grinning: Už tady mám jednu těhulku :slight_smile:
19. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jj, vím, zjistila jsem, ... tu radost budou mít snad všichni jednou :slight_smile: a snad i co nejdříve... Nu, když se mu nechce spát, tak toho ještě využij :grinning:
19. led 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já vstávám v půl 4 už :confounded:
19. led 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga už se mi nechce :grinning: jednou stačilo :grinning: zase necháme dozrát na zítřek :slight_smile:
19. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga no fuj, to je teda hnus. Kdybych bývala byla šla do práce, vstávala bych v pět, ale mám volnooooooooo :grinning: Budu na tebe zítra myslet
19. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :sunglasses: jasný... nu my dnes asi taky ne, i když proti bych nebyla ... ale asi bych zítra byla vyřízená a spala bych v práci, což nejde... musíme chytat lumpy :grinning:
19. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga teda ty se dneska nebudeš snažit? Snažilko ? :grinning: A lumpy povídáš jo? Co budeme pašovat :grinning:
19. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga v čem vlastně spočívá tvoje práce? Chodíš kontrolovat? Koho a co?
19. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda do této diskuze to nepatří, tak písnu zprávičku, ju?
19. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga jasně, mě to nedošlo :slight_smile:
19. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: jinak u nas to nikdy moc nevi, ze se uz nechranime, manzel nechce, aby se to vedelo, ze je to nase soukroma vec :grinning:
19. led 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda asi to dnes nevyjde, půjdu spát dřív než přítel, pokud se teda nepřidá a nepůjde taky :slight_smile: Budu pomaličku končit, a těším se na jiné dny.... pa
19. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga papa a dobrou noc :slight_smile:
19. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dobrou :wink: a to nejen tobě ale všem na tomto diskuzku
19. led 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Jééé, tak to je nemilé, co vás potkalo, ale jistě už máte tu nepřízeň vybranou a teď už se to povede :wink:
19. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ athens26 No,v testování taky doufám;) jeden kalendář mi hlásí MS na zítra,ale cítim,že nedorazí. Podle druhého by měla přijít v úterý...snad ne;) tak to budeme sledovat společně;) dnes mi jedna kámoška řekla,že je v 9 tt,snad to chytim taky;)
@mmirunda já měla dnes taky volno,ale oči je bohužel už za námi:( když mrknu zpětně na bt graf, tulili jsme se den po ovu,snad to bude stačit;)
19. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik tak pojedeme všechny na společný výlet, juchůůůů :grinning: Jinak děkuji :wink:
19. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova určo to dopadne, držím palce :wink:
19. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek