• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mitote já s ním plně souhlasím :wink:
19. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka jéé, potichounku gratuluju!! to je super...třeba nás těma dvěma čárkama // na testu taky nakazíš :grinning:

jinak holky, jeden den tu nejsem a vy se tak rozepíšete, to se nestíhá ani číst :grinning:

já už budu zítra 38 DC a MS nikde, testy negativní, takže jsem na úterý objednaná k doktorce...počítám s tím, že dostanu vyvolávací injekci, ale mám strach, co mi najde..nechápu totiž proč jsem to nedostala...

pěkný večer holky a milujte se a množte se :grinning:
19. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka Děkuju,budeme si je držet vzájemně. Tolik palců najednou musí přinést štěstí;) pořád jsem ze sebe měla radost,jak jsem klidnâ a neřeším to...no a klid je fuč;) ještě,že je koník:slight_smile:
19. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Děkuji, tak snad vás nakazím a budete všechny mít // :slight_smile: Já jen doufám, že je vše v poho, ale čárka sílí, tak snad dobrý. Uvidíš, co ti řekne a dej vědět, je to zajímavé řím to může být
19. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Myslela jsem, že taky budu klidná, když jsme se snažili, ale nešlo to, počítala jsem, pročítala co a jak, no a vidíš, jak to dopadlo. Ale je to prý chlapem, prý je střelec z první :grinning: Je suprové, že je tady koník, alespoň se tady vypovídám a nežvaním o tom doma :grinning: a hlavně nechci, aby to ještě někdo věděl :slight_smile:
19. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ augustka Taky mě napadlo,že počítat nebudu a teď se k počítání chystam na ovu testy;) no,měly byste to tady šířit...nebo poslat poštou;)
19. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já jsem začala brát listovku, když jsme se rozhodli, ale jinak nic, ani test, jen jsem si spočítala možnou ovulaci, ale když mám nepravidelné cykly, tak je to stejně k prdu :grinning:
19. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já jsem si řekla, že tak první 3 měsíce nebudu počítat nic, žádný ovu testy nebo tak, ale pak sem dva dny měla bolesti v podbřišku a zádech tak sem si řikala, že to by mohla být ovu, tak sme s v tu dobu samozřejmě snažily, takže nevím jestli to ovu byla nebo ne, každopádně zbytek sem nechala na přírodě. Těhu testy si budu dělat až když do pátku nepřijde ms. Ale nemyslet na to, to je teda dost nemožný :grinning: A jak si psala s těma příznakama, tak taky jich mám spoustu :grinning:
19. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nehodla zadne ovu testy, teploty, hleny a ja nevim co, delat, podle me je to en stres :wink:
19. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Speciálně metoda hlenu přichází v úvahu až když bych byla hooooodně zoufalá :grinning: :grinning:
19. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 no to u me asi ani to ne, u me v zoufalstvi prichazi leda psycholog :grinning:
19. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote No máš pravdu, že je lepší jít si k někomu lehnout na gaučík a nechat se rozebírat než měřit kolik centimetrů se "to" táhne :grinning:
19. led 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 tak na gauciku se lezi jen u psychoanalytiku a zrovna k tem bych nesla :grinning: :grinning: :grinning: ne ale z me zkusensoti vim, ze vetsinou za nemohoucnost otehotnet (kdyz je vse jinak ok) je psychika
19. led 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Dobré ráno,mam v práci chvilku volna,tak hnedka píšu. No,my měříme zatim jen bt, pořád se drží celjem.vysoko,i když už 9.den je stejná. Navíc ne začína pobolívat břicho úplně jako před MS:( pokud to teď nevyjde,asi ovu testy vyzkouším. Už bych mimi moc chtěla. Sice mám 7letou ségru,ale ta pomalu odrůstá a mění mě za kamarádky;)
20. led 2012 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova dobré ránko. To já dneska zase budu testovat co se na ovu testíku objeví. Jinak my jsme se tulili předevčírem, včera a dneska to ještě pjistíme :grinning: a pro jistotu i v sobotu. nejhorší bude to čekání, jestli MS přijde nebo nepřijde :frowning2:
20. led 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 no včera jsme se trochu rozjeli, tak to bylo na několik stránek :grinning: Budu držet palce, ať je všechno v pořádku :wink:
20. led 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To s tebou souhlasim. Taky bych nejradši běžela pro těhu testy a přitom tak nějak vim,že by zůstal bílý. Tenhle měsíc mam tušení,že to nevyšlo. Navíc nam milování,podle mých propočtů,vycházelo na nevhodný dny:( manžel pracuje na směny,tj. každý 3.den je 24 hod v práci:(
20. led 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Já to tušení měla minulý měsíc, přesto, že jsem si našla mnoho příznaků těhu :grinning: ale i tak jsem tušila, že to nevyšlo. Jsem od přírody smolař :frowning2:. S tou prací to znám, taky děláme proti sobě. Chlap brzo ráno vstává do práce a když já jsem tam do osmi a domů přijdu v devět tak už kolikrát spí a nelze ho vzbudit :slight_smile:, takže tento měsíc jsem to pojistila a hodila jsem maroda a už jsem druhý den doma. na ty nejlepšáí dny :grinning:
20. led 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tak já to zkusim příští měsíc udělat stejně;) nakoupím ovu testy a bude to....kamarádka mi včera řekla,že Ho použila jednou a hned jim to klaplo;) m
20. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile:
20. led 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka AHojky :slight_smile: jak je těhulo?
20. led 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Taky jsem to slyšela od hodně holek, že hned jak zkusily ovu testy tak to klaplo, tak uvidíme, my se fakt poctivě snažíme :slight_smile:
20. led 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Dobré ráno "marode" :grinning: Dnes v pohodě, celkem jsem se i vyspala, jen jsem se 2x za noc vzbudila, ale chrněla jsem až do 6,15, což je úspěch :wink: Teď tady do sebe cpu snídani, ale vůbec nemám hlad :unamused: Co ty, jak to dnes vypadá s ovu a co dnes vaříš? :slight_smile:
20. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Já jsem dneska v noci spala blbě. Martin strašně chrápal a nedalo se usnout, přestože jsem měla špunty v uších. Usnula jsem až kolem půl jedné, otřesný a už v půl sedmé jsem byla vzhůru. Ovu budu testovat až kolem druhé hodiny odpoledne :slight_smile: a vařit? Marin si poručil restovaný játra na cibulce a domácí hranolky, ale já játra nejím, tak budu asi hlady :-P, ale naštěstí je to hned, takže to udělám těsně před tím, než přijde z práce.A co vaříš ty?
20. led 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem nakoukla a k těm ovulačním testům. Určitě je dobré si alespoň jeden měsíc zmapovat, jak jste na tom s ovulací, protože i holka s přesným cyklem 28dní může mít ovulaci kdykoliv. Znám extrém 8DC, který vůbec nespadá do kalkulaček na internetu, naopak jiná kamarádka 17DC (obě mají cyklus 28 dní). Nekupujte drahé testy, velmi dobře hodnocené jsou testy Best life, krabička za cca 26 korun (jsou tam dva) a zkoušejte. Není to žádný znak soustředění a upínání se na mimino, hrocení atd., je to prostě další informace o svém těle, která vám může lecos napovědět. :slight_smile:.
20. led 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, tak to chrápání znám, někdy to i samotného Peťulu vzbudí :grinning:, ale špunty nikdy nebyly potřeba :slight_smile: S těma játrama se ti nedivím, my je taky nejíme a dnes jsou zbytky ze včera, jen udělám brambory, tak žádný stres :wink: Jak na to tak koukám, tak to tady zase prožvaníme :grinning: Já potřebuji hodit alespoň prádlo do praček, ať máme co nosit a potřrbuju setřít 1. patro a uklidit koupelny :confounded: No, koukám, že toho mám dnes dost, ale co, vždyť to můžu odložit i na zítra :grinning: , jen ty pračky asi naplním :grinning:
20. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Tak mě už pračka pere a teď jsem umyla nádobí. Mucím jen skočit do obchodu a pak tu můžeme kafrat. Musím si to dneska jetě užít, protože zítra mám dvanáctku v práci a tam to teda nepůjde. Nebudu stíhat to pak všechno dočítat. Za den popsat tolik stránek :grinning: Vy máte tak velkej barák? Že máš koupelnY a musíš dát prádlo do pračEK, já žasnu, uklízet bych to teda nechtěla :wink:
20. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lollia přesně to si jako zdravotník myslím i já. Koupila jsem levné testy kde jich je v krabičce pět a ubezpečila jsem se jak vlastně funguju, takže spíš proto to dělám, ale jelikož sama na sobě oulaci poznám, přece jen jsem chtěla vědět kdy přesně ten den "D" nastane :slight_smile:
20. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky , jak se máte ?
U mě nic moc :frowning2:
Včera jsem si po pobědě dělala test, byla tam slabá čárka - ale večer jsem začala krvácet a dnes na testu už nic.....
takže další pokus
20. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No vidíš, ještě musím vyndat nádobí z myčky :wink: Jééé, tak to je škoda, že už musíš do práce :frowning2: Když tady koukám ven, tak by se mi nikam nechtělo, bo tady docela sněží :unamused: No, když to tak spočítám, tak máme 5KK, dvě koupelny, kažkou v jednom patře, plus podkroví, kde jsou zatím uskladněné nepotřebné věci. No a ve sklepě dvě pračky, Peťula říkal kdyby náhodou jedna přetala fungovat :grinning:, ale má to svoje výhody, hodím tam dvě pračky současně a mám vypráno :wink:
20. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek