• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Naprosto souhlasím :wink: . Navíc ne každá to na sobě pozná podle příznaků. Moje nej kamarádka měla cyklus 28DC, přesný jako švýcary několik let téměř na hodinu, ovulace přesně 15DC, příznaky prý naprosto jasné. Po zamlklém těhotenství se jí trochu cyklus rozházel na pořád přijatelných 28-30 DC, ale ovulační příznaky prostě nemá. Test jí to přesně ukázal, s manželem se podle toho zařídili :wink: .
20. led 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
tak to máte pěkně velký domeček.....
2 koupelny jsou super. My se na 2 chystáme
20. led 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy To mě teda mrzí, ale nevěš hlavu, pokud to nevyšlo teď, vyjde další pokus :slight_smile: Hoď to za hlavu a těš se na další snaženíčko :wink:
20. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no to je teda vážně palác, to by jste těch dětí měli mít aspoň pět, když máte tolik místa. Já s tím pidibytečkem a ještě k tomu v podnájmu :grinning: Máme jen 1+1 a uklizený je to hned, ale postýlku na miminko sem ještě v městnáme :grinning: a až se prodá Martinův barák v Opavě tak se koupí tady v Brně větší byt a bude taky dobře
20. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
já vím, už počítám, kdy se zase budeme snažit.....
a jak se cítí čerstvá těhulka?
autor
@mersy jejda to mě mrzí, ale ono se to příště povede, uvidíš ... nevěš hlavu
@mmirunda
a jak dlouho se ho snažíte prodat?
20. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy to je na tom nejhezčí, počítat kdy se to zase může podařit :grinning:
20. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Nestěžujeme si :wink: Jj, jsou super, v jedné máme jen sprcháč a umyvadlo a WC mimo. Další má vanu, sprcháč, WC, bidet ( moc oceňuji, fajn věc) a dvě umyvadla a ještě jeden WC mimo, ale jak se to někdy hodí, když přijede návštěva :slight_smile:
20. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
nevěším, myslím si, že to bylo šokem při tom středečním pádu...
Hrozně jsem se třepala asi 3 hodiny a bylo mi zle....
20. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy my se ještě nesnažíme, protože to ještě není pět let, co to se ségrou dostali po mamince když zemřela a kdyby to chtěli prodat teď tak by platili šílenou daň státu, tak můžeme prodávat až příští rok hned z jara. Se sgérou si pak rozdělí penízky a my budeme mít na byt. Je to velikej barák, dole s hospodou, zahradou a garáží. Nádherný bydlení. Prvně jsem tam chtěla jít bydlet, ale je to moc daleko a hlavně tam není ta práce jako tady a Martin se rozhodl zůstat v Brně
20. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
To nemusí ani návštěva, stačí 1 puberťačka :grinning:
a proto jsme se rozhodli pro druhou - je totiž někdy na vraždu :sunglasses:
20. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lollia no já taky uvidím, jestli se nám to podaří, jsem 15 DC a ovu byla včera :wink:
20. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka tak to rozhodně, a to máte na hypotéku?
20. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
Jasně to chápu..... píšeš maminka a ne tchyně, tak zřejmě byla fajn....
20. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy no tak stres je svině, to je fakt, ale i tak mě to moc mrzí, Augustka nás musí všechny nakazit :grinning: Jen mi přijde že je ten měsíc nějakej dloooouhej
20. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ne ne, chceme jen dvě max, kdo to bude živit :grinning: No, ono když jsem pak přijedou Peťulovi synovec a neteř, tak zas jich tolik nebude :wink: Jsem ráda za tak velký, sice je to makačka uklidit, ale co, nejhorší jsou snad okna :grinning: těch tu je jak .... No vidíš, taky pak půjdete do většího, my jsme se přestěhovali ze 2KK :slight_smile:
20. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy já jsem ji bohužel ani nepoznala, ale z vyprávění asi byla moc hodná a asi by mě měla ráda :frowning2:. Umřela půl roku před tím než jsme se s Martinem seznámili, přesně v den mých narozenin, tak e to vždycky takové smutné, ale Martin říká, že mě má za maminku a že sice nikdo se nestará jako maminka, ale já se o to aspoň snažím :slight_smile:
20. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To víš leden se vždycky vleče.... ale poslední dobou se vlečou všechny, nezdá se ti?
20. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka taky chci jen dvě děti, víc bychom asi neuživili a Martin by chtěl pokud možno rovnou dvojčata, abychom to měli rychle za sebou. Ale co si uděá, to bude mít :grinning: a já dvojčata nechci, neužila bych si to :frowning2:
20. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
To smutné.... :cry:
Ale zase z druhé strany ti pak do výchovy nebude nikdo mluvit...
20. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy no loňskej rok mě docela utekl, šíleně, ale ten první týden v lednu byl jako žvejkačka, strašnej, teď už je to trochu lepší, ale pořád žádná sláva. Chci už aby bylo 3.2. a já věděla jestli dorazí MS nebo ne, aby mohlo začít další snaženíčko :slight_smile:
20. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj, máme
20. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
to znám, my máme taky menší hrad... a to uklízení ....
Ale zase mít každý svůj pokoj je k nezaplacení
20. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
to bude za chvilku , a ty rozšíříš řady těhulek, uvidíš.....
Zvlášť, když jste teď tomu dali maximum :sunglasses:
20. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy No, vidíš, tak jsem to vyřešili dopředu :grinning:
20. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy taky pravda, satčí Martinova ségra :grinning: ta vydá za jednu tchýni :grinning: Je bezdětná a už jí je 45 takže děti mít už nikdy nebude, ale rozumu má spoustu :grinning:. Smutné to je, hlavně Martin je z toho smutný. Už nemá nikoho kromě ségry a mě a pak ještě takové ty bratrance a setřenice, ale s těma se moc nestýká. Navíc má syna z předchozího vztahu, už desetiletého, ktereého viděl naposledy v roce a půl a jen na něj platí. Bývalá mu v návštěvách bránila když byl malej malej a on to tenkrát vzdal. Nedá se s ní vůbec domluvit. On sice tvrdí, že mu to nevadí, že je mu to jedno, ale vím že není .... Jeho syn žije jak cigán a on to nemůžu nijak moc změnit, taky těch peněz nemáme moc a když tam něco pošleme, ta koza to prodá a prachy utratí
20. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy jo to teda dali :grinning: snad se zadařilo :grinning:
20. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy já s bráchama vyrůstala v jednom pokoji v třípokojovém bytě. a to bráchové jsou o osm a deset let vstarší a dalo se to. Přežila jsem bez újmy a myslím si že mi to i mnohé dalo :grinning: Ale je fakt že když mi bylo 14 tak už oba bráchové byli z domu a já měla pokoj jenom pro sebe
20. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
taky to nemáš jednoduché...
Třeba si k sobě najdou cestu, až mu bude 18..
20. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek