• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda
taky jsme měli společný pokoj s bráchou a sestrou... My jsme se postupně odstěhovali, když měla 7.
Děti bych doma spolu mít nemohla. Jeden se milují a druhý ,,vraždí,, :slight_smile:
Museli jsme i změnit dispozice bytu, aby neměli pokojíky vedle sebe. Kdo to má poslouchat.
20. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy v to doufám, sama jsem z rozvedené rodiny a otec na mě dost kašlal a zájem začal mít až nemusel platit, ale to už ho nemám takovej já. Přitom byl můj otec největší můj miláček, ale to tak je, znovu se oženil a ta jeho fúrie mu bránila a vztah byl v háji, teda ke mě hledá cestu a nedělám mu to moc jednoduchý, ale ať se trochu snaží. Říká Martinovi to stejné, že to jednou bude složité a že mu to syn možná jednou všechno vyčte, ale nechce o tom slyšet. Byla jsem i ochotná si jeho syna brát k nám, ale prostě s tou jeho bývalkou opravdu není řeč. Místo aby byla ráda, že se kluk bude mít někde aspoň na chvíli líp a dostane pořádně najíst, tak nechce. Já do toho nemám co mluvit a tak mlčím, je to jejich věc
20. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dvojčata jo, ty jo, to by byl mazec, doufám, že my tam máme jen jedno :grinning: asi bych hodně koukala, kdyby mi řekla, že tam mám dvě :astonished: Tak posuň net čas, ať víme, jak to dopadlo, snad se do toho 13.2. nezblázním :grinning:
@mersy jj, taky si myslím, jsem říkali, že mimčo dáme hned do jeho pokoje, že ho nebudeme mít v ložnici, ať si zvyká, bude to pokoj spojený dveřmi s ložnicí, tak v tom nevidím problém :wink: úklid se dá vždycky zvládnout a třeba u nás stírá i Peťula, nenechává to jen na mně :slight_smile:
20. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy jo to znám u synovce a neteře, ti se vraždí denně :grinning: a švagrová rezignovala a tak rostou jako dříví v lese. Spousta peněz a výchova žádna :slight_smile:
20. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
o syna jí moc nejde, jen když to může natřít bývalému.....
je to děs, jak některé nemyslí....
20. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka taky bych chtěla dítě mít v samostatném pokoji, u bráchy to tak udělali a děcka jsou úplně úžasný, ale tady v 1+1 to nepůjde, takže uvidíme. A ten čas bych ráda posunula, kdyby to šlo. Mám pocit, že těch 14 dnů do MS nevydržím...
20. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
no není to tak hrozné, většinou tak 1 týdně, jinak jsou to zlatíčka...(ale když už , tak pořádně)
Jinak jsou vychovaní slušně :slight_smile:
20. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No a co mám říkat já :grinning:
20. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
mě Pavel taky moc pomáhá.... dokonce i žehlí ( to moc ráda nemám, a když on přitom má tak hezký zadek) :grinning:
20. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mersy jojo, to je přesně ono. Má dvě děti každí s jiným chlapem a v září se vdávala za třetího chlapa a vdávala se proto, že chtěla. Že na to neměli ani peníze ji nevadilo, ale že děcka jedí brambory s kečupem jí nevadí. Martin chtěl aby si zařídila účet aby ji mohl alimnety posílat z účtu na účet a ona se oháněla rozsudkem, že má posílat složenkou, asi někde dluží a hend by jí peníze z účtu sebrali nebo nevím. Ale hlavně podle posledního rozsudku, kterým, se ohání má Martin právo každých 14 dnů na návštěvy syna. Jenže jednou když malýmu byl asi rok, tak Martina udala k přestupkové komisi za napadení, které se ovšem nepotvrdilo a dali za pravdu Martinovi, ale od té doby tam nejezdí, aby to náhodou jednou Martině nevyšlo a oni ho třeba nezavřeli ...
20. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jo, jenže ty už máš aspoň těhu potvrzené testíkem víš?
20. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy já třeba svoje bráchy miluju, nedají na mě dopustit a nedej bože kdyby mi někdo ubližoval :slight_smile:
20. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Ty jo, i žehlí jo, no ten můj mi na to žehlení koupil novou žehličku a širší prkno, ale že by žehlil, to néééé :angry: Ale my zas těch věcí tolik nemáme, tak pohoda, mám to hned hotové. Jsem mu říkala že můžeme žehlit duo, když máme dvě prkna i žehličky :grinning:
@mmirunda
brambory s kečupem, chudáci děti....
Ani se mu nedivím, že už nemá snahu se stýkat. I falešné obvinění se dlouho táhne
@mmirunda
to oni taky, na jednu stranu se milují a malý ji ochraňuje, na druhou stranu...
To je to, že holka je puberťák - se změnami nálad a malý má teď období vzdoru...
Ale to přejde. Jen to vydržet.
Stejně jsou to moje zlatíčka
20. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No já vím, ale tak mám strach, jestli je vše OK, vždyť víš.... a když tady pak pročítám nějaké mimoděložní a pak potraty, tak už to mě nepřidává. Ty jo, když to čtu s tím synem, tak to je tragédie :frowning2:
20. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
Jo hodně se stará a pomáhá, i dcerka ( ta i báječně peče)
20. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
nepročítej to , všechno bude v pořádku.......
Zbytečně se stresuješ...... Doktor ti to potvrdí a budeš v klidu
20. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka na takové hrůzy vůbec nemysly a nic takového nečti, jasný? Jo je to hrůza, ale já s tím nic neudělám, to musí oni sami
20. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy přesně tak, takže mlčím a tiše trpím a lituju jeho syna ...
20. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy tak to je fajn, znám holky, že jim s ničím nepomůže :frowning2: Peťula taky výborně peče a kdybyste viděly ty vosí hnízda, co dělal, jsem nemohla pomáhat ani já, bo by nebyly prý pěkná. Chudák je dělal 3 dny.
20. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
jejda, chlap který peče, ....
to je super, drž si ho :slight_smile:
20. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky berete při snažení nějaké vitamíny nebo pijete čaje?
já jsem si koupila listovku, ale přibírala jsem po ní
20. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Já vím, ale tak já mám strach i z toho, že se léčím s dost nemocema. Když jsem se jí ptala, jak to bude s otěhotněním, tak říkala, že to nemusí být nic jednoduchého a vidíš, jak to nebylo jednoduché :grinning: Pročítám tady, co se děje každý týden a tam to píšou, noooo :frowning2:
@mmirunda No jo, to musí oni, škoda, že je někdo tak nepřístupný... a dělá naschvály:frowning2:
20. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Jo tak to mám z listovky, že jsem nabrala, no dobrý :grinning: Já jsem brala tu, i když jsme se jen snažili, nic jiného, doktorka řekla, že není nic jiného třeba...
20. led 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
já to chápu, ale pokud si to budeš pořád číst, zblázníš se s toho....
Těhotenství se synem taky nebylo nic moc ( byla jsem rok po autonehodě)
dotoho problémy s žílamy - , štítná žláza atd....
a narazila jsem tehdy na článek o pozitivním myšlení -
Přetala jsem řešit co by kdyby, a vyšlo to.
20. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Je to moje zlatíčko, udělá pro mě první poslední. Musím říct, že to je nejlepší chlap, co jsem potkala. Už nebere jen mě, ale už mě bere jako dva :slight_smile: Je to fakt krasné, ale taky se dočkáte, ty máš ale náskok, dvě už máš :slight_smile: tak asi víš, o čem mluvím :slight_smile:
20. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mersy já beru taky jenom listovku a vitamin C abych nebyla nemocná, ale po listovce jsi nemohla přibrat nebo jsem to aspoň nikdy neslyšela a že už jsem v lékárně slyšela věci :grinning:
20. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
a kolik jsi přibrala, pokud tedy chceš odpovědět?
Jen mě to zajímá - já za měsíc kilo a půl
20. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy No, já se to snažím taky nijak neřešit, ale někdy mi to bleskne hlavou, no :frowning2: Jinak myslím pozitivně, neboj :wink: Už se na broučka těšíme
20. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
s tou listovkou je zároveň vitamín B - a ten zvyšuje chuť k jídlu...
Ty jsi magistra?
Tak to jsi přímo u zdroje
20. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek