• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@jana3333 Ahojka, no, vzhledem k tomu, že trpím ulcerozní kolitidou a autoimunitní hemolytickou anémií, ale i doktorka není vševšdoucí :wink: Nevěším hlavu, ono to vyjde :slight_smile:
16. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jestli si to myslím dobře, tak to druhé je zjednodušeně řečeno chudokrevnost? O tom prvním nemám ponětí :sweat_smile: Ono v těle asi opravdu všechno souvisí se vším ... Jasně, nevěš hlavu. Jste na začátku :wink: Jen závidím tim nastávajícím maminkám, jak tady píšou, že se jim zadařilo napoprvé :slight_smile: Taky bych si moc přála, aby nám to vyšlo alespoň napodruhé :wink:
16. led 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 To první je zánět střev a to druhé máš pravdu něco jako chudokrevnost (v mém případě se mi rozkládaly rychle červené krvinky,ale naštěstí je to teď v klidovém stádiu :slight_smile: ) Jj, všechno souvisí se vším, s prvním marodím od 13 let a s dalším 7, ale když mě to "nechytne" tak pohoda. Tak já tajně doufám, že už to vyšlo :wink: Jo a abych nezapomněla, tak jsem ještě k tomu měla teď slepák, před Vánocema jsem přijela z lázní, tak si myslím, že by to k něčemu taky mohlo být :slight_smile: Co ty, žádné nemoci, vše OK?
16. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka No tak to držím palce :wink: Určitě je supr, že máš po lázních, já byla v 15 letech, tak jsem to vůbec nedokázala ocenit :grinning: Teď bych to brala úplně jinak :slight_smile: Já mám zakloněnou dělohu. Vím to vlastně také od patnácti, tenkrát mě doktorka pěkně vyděsila, že to má jen 10% žen a bude problém otěhotnět atd... Ale dneska už vím, po tom, co jsem se o to začala víc zajímat, že to procento žen je někde jinde a že by to nemělo mít na početí až takový vliv. Stačí dodržet nějaké zásady a trochu tomu pomoct :wink: Stejně si ale pořád říkám, jestli bych neměla zajít k doktorce, jestli je vše OK. Raději to vědět hned a přizpůsobit se tomu, než po několika nepovedených pokusech... Ty si byla na gyndě na nějaké prohlídce? Když nepočítáš lázně? :slight_smile:
16. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky taky se chci přidat máme doma kluka a chceme ještě jedno snažíme se od prosince a vypadá to že se možná i povedlo na poprvé ale nechci to zakřiknout :grinning:
16. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 AHojky, jasně přidej se, budeme rádi :slight_smile:, Já jsem brala HA 11 let a vysadila jsem v srpnu, pak jsme si dávali nějakou chvíli pozor a od prosince se snažíme "na ostro" A nebuď smutná, nám se první pokus taky nepovedl ... ten druhý třeba už vyjde :wink:
16. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuju :slight_smile: Já jsem brala HA 9 let a na začátku prosince mě přítel překvapil, že už nechce čekat, až doberu dvě platíčka, co jsem ještě měla koupené, že chce hned :grinning: Já nebyla vůbec proti, stejně jsme miminko chtěli :wink: Četla jsem na netu, že se žena nemusí 'čistit' od HA, i když je to asi lepší, nevím... Co si o tom myslíš? :slight_smile: Každopádně já brala poslední prášek 9.12. a začali se snažit :slight_smile:
16. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 no tak myslím si že "čištění" není nutné, ale můj přítel prostě nechtěl hned a já si postavila hlavu, že prášky už brát nebudu :grinning: a v prosinci už řekl, že se začneme snažit :slight_smile:. A kolikátý jsi teď den cyklu?
16. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,můžu se taky přidat do vaší skupiny? Snaženíčko začalo v prosinci,to jsme hnedka i zadoufali,že to vyšlo (krásný grafík), ale MS nakonec dorazila. Když nás bude víc,bude čekání na // veselejší;)
16. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No jasně, další prosincová snažilka se vždycky hodí :grinning:. Já grafy zatím nedělám,ale ode dneška se pouštím do ovu testů, mám zrovna ty nejlepčejší dny :grinning:
16. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já jsem dnes teprve 4. DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže není o co stát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten první pokus nevyšel a to jsem byla už 31. DC a pořád se nic nedělo, menstruace nikde a když už jsem si koupila test a chtěla si ho další den ráno udělat, tak už bylo rozhodnuto za mě :sweat_smile: No co budu povídat, skoro jsem se rozbrečela, protože když už to bylo takhle dlouhé, tak jsem si říkala, že to asi fakt vyšlo :slight_smile: A kolikátý den jsi ty?
16. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak na ovu testy??? :slight_smile: Zatím jsem nad nima neuvažovala, ale ... asi je taky koupím :slight_smile:
16. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Určitě to bude veselejší :wink: Alespoň to máme všechno s kým probrat a poradit se :slight_smile:
16. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 No, já teď byla na preventivce 12.1. a vše bylo OK podle ultrazvuku, teď jen čekám na výsledky cytologie. Děkuji, taky vám držím palečky, určo to brzy vyjde. Ovu testy jsem nikdy nepoužila a ani zatím nad tím neuvažuju....
16. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskott85 Jéé, tak to máte super, my se taky snažíme od prosince a uvidíme, jak to teď dopadne...
16. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 tak já jsem teď 11DC takže snaženíčko začíná :grinning:, ale taky jsem to minulý měsíc málem ořvala a to jsme se taky poctivě snažili. Teď zkusím prostě ovu testíky a uvidíme :slight_smile:
16. led 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka samá prosincovka :grinning:
16. led 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 no ovu test je jako těhotenský test, jen je lepší ho dělat později než ráno, nejdřív tak po desáté a jakmile máš druhou čárku silnou nebo silnější jak kontrolní tak probíhá ovulace. :slight_smile:
16. led 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jo, my dřív nemohli, já byla v lázních a rozhodli jsme se až na základě lázní a doporučení doktorky, že máme začít co nejdřív :wink:
16. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka tak držím palečky ab to co nejdříve vyšlo :slight_smile:
16. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuji, ať i vám se brzy zadaří :wink:
16. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda My už je máme tenhle měsíc za námi. Podle bt to vypadá na 5.ledna,ale příznaky ovu byly pár dnů po,tak uvidíme;) ovu testíky jsme ještě nezkusili...
16. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana333 souhlasim,hlavně jsem ráda,že to můžu řešit s váma holčinama, manžel mi někdy nezvládá odpovídat;)
16. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Ahoj
mebrala jsem přímo prášky, měla jsem horm.tělísko Mirena - to mi v září samo vypadlo a pak jsme se rozhodli, že skusíme mimčo.....
16. led 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky ovu test zatím nic, jen slabej duch, tak dneska se snažit nemusíme :grinning:
16. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To já čekám jestli zítra přijde MS nebo se konečně zadačilo :slight_smile:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mersy/grafy.aspx?c=634600224000000000
16. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy krsnej graf, akorát tomu moc nerozumím :grinning: toho 12 a 13 jak je nejvyšší teplotka bylo asi ovu co?
16. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že podle testů i podle hlenu a čípku ža 7.1
tak uvidíme.....
I když už chci aby to vyšlo :unamused:
16. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Tak jsem mrkla k Tobě na grafík a taky myslím, že ovulka byla dřív, resp. okolo toho 7., možná už 6. Nevyznám se v nich úplně, měřím teprve 3 měsíc, ale pár jsem jich prošla:slight_smile: teď poprvé váhám, že kdyby to nevyšlo, zkusim ovu testíky. Hlen mi přijde pořád víceméně stejný, nebo to ještě neumím rozeznat a na čípek si netroufám :grinning:
16. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka tak to budu držet palečky at to výjde pak dejte vědět :grinning:
16. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek