• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@augustka to je krásný, když tě má chlap tak rád. Ten můj není v kuchyni moc k použití, ale zase mu jdou jiné věci, každej holt nemůže být kuchař
20. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
a chceš holku nebo kluka?
20. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy jsem farm.laborankta :grinning: a beru taky listovku a nepřibrala jsem. Záleží kterou berete, je lepší brát bez těch béček, jen čistou listovku. Jinak samozřejmě béčka zvyšují chuť k jídlu, ale já teď od října asi 8 kilo shodila, takže s přibíráním nemám problém :slight_smile:
20. led 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
nejdůležitější je, že vám to spolu vyhovuje, ostatní jsou podružnosti.....
@mersy Já se nevážím, nebudu se stresovat váhou, tak na něco jsem to musela hodit, když jsme se přes Vánoce cpali cukrovím :grinning: Teď už mi to ale spíš přijde z toho prďolky v bříšku (nafouklé břicho).
@mmirunda
a nevíš prosím název ?
Laborantka , to je fajn - nad tou školou přemýšlí dcera.. Kde jsi studovala?
20. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
jasně, to jsme se cpali všichni - ale když je to tak dobré....
20. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobre rano holky..teda jak me se nechtelo vstavat, tady to pocasi stoji za kulovy :-/
k bydleni, my mame 3+1, ale ten jeden pokojik je dosti malej, uz dlouho hledame pozemek, ale zatim nic no... jinak chcee taky stavet 5+kk s garazi :slight_smile: a chceme urco dve deti, mozna tri. Kazdopadne pokud to jen trochu pujde, tak ne jedinacka, oba jsme jedinacci a neni to zrovna zadna vyhra
20. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mersy no já jím tuhle http://www.samoleceni.cz/8594045471526/medpharma-kyselina-listova-800mcg-tbl.107 a ta je čistá . Já jsem studovala v Brně, ještě to tenkrát bylo jako tsřední škola, teď už je to bohužel jenom Voška.
20. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jo a je to venku co? :grinning: já letos tomu cukroví moc nedala, ještě tď m leží na balkóně v krabici
20. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote
ahoj, a kde sháníš pozemek? Brno a okolí?
s těmi dětmi to chápu, taky jsem vždycky chtěla 2 , no a teď se snažíme o 3 :slight_smile:
autor
jen skočím do obchodu a hned jsem tady :grinning: nebo ani neuvařím
@mmirunda On taky nevaří, jen si upeče jednu buchtu, ale je výborná a pak ty vosí hnízda, dělá je pro celou rodinu :wink: Je šikovný i na ostatní věci, no takový Ferda mravenec :wink:
@mersy Je nám to jedno, co to bude, ale všichni mi říkají, že budu mít kluka, no přiznám se, že bych možná radši kluka, říkala jsem si už dřív, že bych chtěla náhradu za taťku, co umřel... :slight_smile: , ale i holka neva, ale jak jsem psala z mé strany je tu už 5 pravnuček a babička má z toho guláš :grinning:
@mersy ano ano Brno a co nejblizsi okoli...bohuzel jeden v Malomericich nam upravdu utekl, to nas mrzelo, ale zatim co pozemek, to nejaky problem na stavebnim urade... jo a jeste pozemek v Turanech a to nas vypekla prodavajici.
20. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda stejný problém jsem měla včera :grinning: hele ty magistro, urologický čaj můžu v poho, ne?
20. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
děkuju moc, koupím.
Ještě pořád je to SŠ , ale obor je asistent farm. laboranta - na samostatného laboranta 2 letá nádstavba a nebo pak výška.
Alespoň v Brně to zatím je.....
Teď je malá v 8, tak uvidíme jestli obor otevřou....
20. led 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Tak já ti pak budu vyprávět, jak se to uklízí :grinning: My k tomu máme dvougaráž a super, ještě zahrada, no, co víc si přát a do centra to máme max 10 minut autem :wink:
20. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
tak to máte ideální....
20. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak tuhle listovku dlabu taky. Já jsem cukroví ani nepekla, neměla jsem kdy, když jsem byla pryč, všechno jsme dostali :grinning: a taky nám to tady leží, protože to nikdo nechce, dostali jsem 3 nášupy :grinning:
20. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy No jasný, máme kousek i obchody, ideální místo, no, tak naši věděli, kde stavět :wink:
20. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka

jasně, hlavně že to bude zdravé......
a necháš si to pak říct nebo chcete překvapení?
20. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy ještě jsme o tom nemluvili, ale myslim, že si to necháme říct :wink: Jsem zvědavá, jsem jen ženská, no. Přemýšlím, jestli už se alespoň převléknu z pýža :grinning: Jj, to zdraví je nejdůležitější, jsem Peťulovi říkala, že je to na něm, co to bude,tak ať se snaží :grinning:
20. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky noha bolí,
jdu se natáhnout. zatím ahoj
20. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy ...Mersy, tak to je mi fakt líto :( Takže další snažení, a už to určitě vyjde,uvidíš :wink: U mě zatím MS nedorazila, ale zkoušela jsem si dělat testík a samá voda, tak nevím....
20. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka ...já bych to též nevydržela a nechala si říct :slight_smile: Včera jsem mluvila se sestřenkou, ta bude rodit na zač. května a nechce vědět co to bude, prý se chce nechat překvapit...nevím, asi jsem také zvědavka :D
20. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka juuuuuuuuu a kde bydlite? jako jo s uklidem proklinam uz tady tu tri plus jednicku, ale obavam se, ze sem dve az tri deti narvu tezko
20. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 No, tak asi i kvůli barvám, no, i když jsme pokojíček asi už vybrali, chceme zelený a to si myslím, že je univerzální :wink: a moje drahá půlka nechce ani k porodu,tak přeci mu nebudu volat táto máme kluka nebo holku :wink:
20. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote bydlíme v Liberci s výhledem na Ještěd :wink: tak pokud by si asi netrvala na to, že každý bude mít svůj pokoj, tak si jo. Ale baráček je baráček, máš svůj klídek, nikdo tě neomezuje...
20. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka ...to máš pravdu, ta zelená je taková univerzální :slight_smile:...Jinak co se týče tvé drahé poloviny u porodu, jsem zvědavá jak to bude jednou s tou mojí, protože on by tam možná i šel,jen se ale bojím, že pak budou všichni křísit ho...a já abych si rodila sama :grinning: . Jinak co se ještě týče vědět/nevědět kolegyňčina známá když rodila, tak sama s manžou věděla, že bude mít holčičku, ale nikomu jinému to neříkali, prý ať mají překvápko, a nemají vše růžové... tak měli všechno oblečení pro malou žluto - zelené :slight_smile: a růžová se dokoupila jak se narodila, na druhou stranu, teď čeká kluka, tak plán nemít vše růžové se zřejmě povedl :D....Každopádně, já bych to asi vykecala :D
20. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka neee nemůžeš :frowning2:
20. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek