• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@radushka1 tak nevím, jestli to vykecáme, já zatím ani nechci vykecat, že něco čekáme a chci to oddalovat co nejdýl :wink: Jj, byli jsme v Ikee a tam se nám jeden líbil a ani to nebylo drahé :wink: My máme rádi zelenou, červenou a oražovou, tak u nás zvítězila ta zelená :slight_smile:
20. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jinak jsem tady, letěla jsem jak blázen :grinning: A nákup stojí v tašce v kuchyni, ale musím se aspoň nasnídat :grinning:
20. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda fakt??? tak jak se zbavím té srágory v močáku :astonished: ??? Sakra, to mě nenapadlo se zeptat, no, tak nic, tak nezbívá nic jiného než brusinkový :slight_smile:
20. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, to já jsem do sebe hodila jen kysanou smetanu a piškoty :wink: A půjdu si dát granátové jablko, teď na tom ujíždím a když už mi to polovičky vyloupala :grinning:
20. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak hlavně, že se ti nic nestalo, jak si letěla :grinning: Nákup počká v taškách :grinning:
20. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka že něco čekám bych asi oddalovala tak do 3.měsíce, nevím, ať "kdyby náhodou," se mě pak každý nevyptává co se stalo atd, jen nejbližším bych to řekla :slight_smile:, ...ale pak už bych asi vykecala....jinak též bych byla pro zelenou :slight_smile: a navíc uklidňuje :slight_smile:
20. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka raději se poraď s doktorkou, ale vím, že ten urologický moc nedoporučují, jsou tam nějaké bylinky co se v těhu nesmí :frowning2: Lepší čistě brusinkový
20. led 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka já si dala francouzskou bagetku se šunkou a uzeným sýrem :grinning:
20. led 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no to jo, venku je to katastrofa. U vás je aspoň sníh, ale tady dneska padá cosi s deštěm a je akorát mokro, vlzelo a hnusně a když bude mrznout tak se venku zabiju :frowning2:
20. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 taky až budu těhu to nechci nikde říct, jen mámě a samozřejmě chlapovi, ale v práci bych to chtěla tajit tak do třetího měsíce, když to půjde uvidíme :slight_smile:
20. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka prave, byt je prisernost, sice je tvuj, ale kdyz se s dalsimi 60ti sousedy nedohodnes na zatepleni, tak mas smolika pacholika...absolutne na ho.no
20. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda V práci bych to taky neroztrubovala, až po 3, jestli to na mě nepůjde vidět, ale tak snad nepůjde :slight_smile: Kolegyňka to řekla až v polovině 4 :slight_smile:...i když já to věděla od začátku, pamatuji, tak si dělala v polední pauze testík a vyšel jí, jakou jsme z toho měly radost :slight_smile:...hm, též by nám to už mohlo vyjít, co? :slight_smile:
20. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Já to chci tajit i před rodinou, když to půjde, ale uvidíme, bo mamka pracuje v nemocnici a se všema se tam zná :grinning: a nejvíc ji zajímají moje zprávy od doktorů, co mi tam píšou, že :wink:
20. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 jojo kéž by to teď vyšlo. Jsem tím jak posedlá, opravdu :frowning2:. Všichni kolem mě mají miminka nebo jsou těhotní, ale uvidíš, taky se dočkáme. Já jsem takové korpulentnější postavy, tak asi to na mě vidět půjde, tak uvidíme, fakt byc to nerada říkala moc dopředu. V práci bych to asi nechtěla říct nikomu ...
20. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No ještě že nejsem v Brně :slight_smile: Můj mi teď volal z Měřína a tam je zase prý chumelenice, že nejde na krok vidět. Já si marodím u našich na Zlínsku a tu ani nesněží ani neprší... Včera tu ale chumelilo o 106 :slight_smile:, jela jsem k doktorovi a myslela, že nedojedu...
20. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka zvědavá maminka, jako každá :grinning: Moje se mě už ptala minulý měsíc, protože ví, že se jako snažíme, nebo spíš tak že si nedáváme pozor a já ji říkám že ne, že mě bolí břícho. Dupla si jak malá a řekla m, "já ale nechci aby tě bolelo břicho " :grinning: takže ta se bude vyptávat furt
20. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 tak při pohledu z okna, je to lepší než před půl hodinou, když jsem šla do obchodu. Přišla jsem mokrá jako myš :frowning2: ale když já bych tak chtěla aby napadl nějakej sníh :frowning2:
20. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, kéž bych měla na takové věci chuť, ale mě spíš přijde, takové mírné nevolno :grinning: a nemám na nic chuť. Tady zase sněží, se z toho sněhu zblázním. Ti pošlu fotku, jak vypadá sníh :grinning: Tak ten urolog vynechám, se nezblázním, že a pak se poradím, zase se mi nechce někam volat :grinning:
20. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jj, plně tě chápu, tak jen sehnat ten pozemek
20. led 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No už aby to bylo, před svatbou jsem sundala náplast (EVRA) a pokoušíme se od října a samá voda. Ale ono to bylo asi i nervíky z práce...tak snad se zadaří... Já jsem zase do půl pasu kost a kůže, tak u mě to asi půjde vidět taky, i když v zimě to svetříky schovají :slight_smile:
autor
@augustka já to strašně dlouho nejedla a jelikož je to teď jediné mé jídlo denně, víc toho nezvládám, tak si to uživám. Však jez podle chuti. Já bych si zase nemohla dát tvaroh :grinning: Bych tady s Váma nemohla sedět, protože bych seděla někde jinde :grinning:. Jo a sníh mi pošly, miluju sníh :grinning:
autor
@radushka1 já neberu HA od sprna a snažíme se od prosince a taky zatím nic :frowning2:, ale asi na to moc myslíme, to bude ten problém ...
20. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak mamka se mnou prožívala moje nemoci, tak má zájem no, teď když je nějaký problém, tak jí to říkám, že je to OK, ať je v klídku, to samé se slepákem, to nevěděla a řekla jsem jí to, až jsem šla dom :grinning:
20. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já zase s váma nic neudělám :grinning:
20. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka to jak vážně? Ty jsi mamce neřekla že jsi byla se slepákem ve špitále? TO já bych nevydržela :grinning: Jsem zvědavá co na to pak řekne :slight_smile: Jinak V Liberci mám kamarádku. Bydlí teda v Hrádku nad Nisou, ale dlouho jsem se s ní neslyšela, má nějaké problémy, co se táhnout už od těch povodní co jste tam měli :frowning2:
20. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka to je jak mor co :grinning: taky jsem ještě nehla prstem. Pračka doprala a prádlo leží v ni :grinning:
@mmirunda No, já spíš ty zakysané věci, ty mi dělají lépe než třeba tvaroh.... já jsem v jídle hrozně vybíravá, ale ne zas tak jako ta moje drahá půlka :grinning:
autor
@augustka já jsem tak strašná vybíravka, šílená. Být svým dítětem, musím si naliskat :grinning:
20. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ... I to je možné :cry: Mě mamina říkala, že dřív měly holky nervy z toho, aby náhodou neotěhotněly a v této době zas naopak, aby se jim to vůbec povedlo..... asi na tom něco bude, ale když ono na prcka dřív časík nebyl... Ve škole jsi do 24 ne-li do 25, chvilku v práci a najednou je ti 28 a je to... Ale neboj, nám se zadaří a za chvilku si budeme psát, kde mají jaké kočárky ;)
20. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda No, tak ty povodně byl masakr, moje mamka bydlí v Chrastavě na náměstí..., ale oni dopadli v poho, bydlí v patře, jen sklep to odnesl... Já jsem dala prádlo do pračky a přesunula se z gauče do kuchyně oškrábat brambory a noťas se mnou, tak víš, jak to dopadlo :grinning: Neřekla jsem jí to, ona stejně byla na chalupě, tak ji nervovat nebudu a je to tak lepší, bo ji pak řeknu, že už je vše OK a nestresuje se :wink: Byla překvapená a proč jsem jí to neřekla, ale řekla jsem, že je vše OK a byla spokojená :wink:
20. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek