• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@augustka ..šikulka, nám toho k obědu výjimečně zbylo od včerejška, tak je vaření vykumštované :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda To já už mám brambory udělaný, polévku jsem začala tak v 11,15 :grinning: Jen to hodím do hrnce a dělá se to samo :wink: Jen nudle dělám zvlášť. Ty jo, tak to máš príma den u PC :grinning: Já už dnes musím někam mezi lidi, nebo se doma zblázním :unamused: Sakra, ještě mám prádlo v pračkách :unamused:
20. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 To my máme taky zbytky, sekačku a zelí, tak jsem dělala jen brambory a polévka se dělá skoro sama, tak ta je v poho a ta bude tak na tři dny :grinning:
20. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka tak já to taky budu muset vypnout, bolí mě z toho hlava, furt tu seím a čučím a mlčím, s nikým nemluvím. Půjdu asi na ten oběd, umyju si hlavu :slight_smile: Prádlo už mám pověšený dávno, za chvíli chlap z práce donese další špinavý :grinning:. Tak test udělanej pořád tam jsou dvě čárečky a pořád dost silné, takže snaženíčko bude muset být i dnes :wink:
20. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_k : Ahoj Hani,zpřízněná duše :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@saruskal ahoj myslíš zpřízněná duše, jako, že jsi z Opavy???No já jsem sice z Brna, ale pocházím z Opavy a moje rodina žije ted v Kravařích
20. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@saruskal Odku přesně jsi z té Opavy?
20. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanka_k a můj chlap je z Palhance :slight_smile:, mají tam barák a hospodu :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Já mám taky pověšeno, teď se jdu natáhnout k telce, Peťula bude pak vstávat, tak ještě chvíli klídek :slight_smile: Tak se teď loučím a třeba večer nebo odpo :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den holky, já jdu odpočívat :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka dávej na sebe pozor a zase papa :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, včera večer jsem se dozvěděla, že moje ségra (ta která mi vymlouvala dovolenou k moři) je těhotná. Je jí 38 let a má holku (17) a kluka (10). S manželem se před Vánoci snažili o mimi ale začátkem roku říkala, že už si to rozmysleli. A teď zjistila, že je těhotná. Navíc, její dcera jí vydírá, že pokud si to nechá, zabije se :frowning2: prý kvůli tomu že nemají peníze a že chce jít studovat na vysokou, ale nezdá se mi, že by jí kdy něco chybělo, má vše co chce... ségra je totálně mimo, pláče a neví co dělat, jestli jít na potrat. Nejhorší je, že o tom všem nevím od ní ale od mamky které se svěřila :frowning2:
20. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lasirena té 17 leté puberťačce bych naliskala a tvé ségře poradila jen to, že pokud miminko chce a je si jistá, že to zvládne, tak ať si ho nechá. Přece nebude dělat to co jí nějakej spratek řekne. Je to jen puberťáckej vzdor, že se nebude vše motat jen kolem ní. Teď by měla být hlavně v klidu, bez ohledu na to, jestli mimi nakonec donosí nebo ne
20. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda my jsme bydleli v Kylešovicích a 2004 jsme se přestěhovali do Kravař a od druhé půlky roku 2007 jsme si zvelebili byteček v Brně, ale chceme do většího, u jsme se tak nějak rozhodli, že do baráčku a asi zpět na sever
20. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanka_k no já půvdoně byla taky přesvědčená o tom, že se s Martinem přestěhujeme do Opavy do baráku, ale on nakonec nechce, že to tam je špatné s prací a že se mu nakonec líbí tady, takže chce tady koupit byt
20. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena Přesně jak píše mmirunda navíc na vysoké to není jak dřív, že si skripta kupuješ, dnes je vše elektronicky nebo se to kopíruje, já taky studuju a to jezdím z Brna do Ostravy a krom vytištění semtam nějakých skropt a jízdného mě to nic nestojí
opravdu je to jen asi rozmazlenost, chce vyniknout a nebo si myslí, že by mamka neměla na placení její zábavy, opravdu bych se rozhodla sama a ne podle toho co říká moje dítě
20. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lasirena co do toho má co kecat pubertačka? a ještě takhle stresovat mamku? asi ji jde o to že to má s jiným chlapem, ne? chápu to dobře? asi to není příjemná situace, ale na potrat určitě ne jestli malé chtěli!!

Jinak já dneska byla u věštkyně, občas tam umím ze zvědavosti zajít....a o miminku mluvila, že budu mít, tak do dvou let! :-O a možná s jiným mužem a že se budu rozvádět :-O no že já jsem tam lezla :grinning:
20. led 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda a co dělá za práci
my jsme sem šli protože manžel dělá ve Vyškově a já jsem skončila školu, takže bylo jedno, kde začnu, ale máme oba rodiče na severu a i všechny známé, takže to vypadá, že půjdem zpět a já ted stejně práci nemám a manžel bude dojíždět, časově to vyjde stejně, jen trochu dráž
@mmirunda Souhlasím s tebou. Potíž však je, že neteř už jednou spolikala prášky a museli ji vést na výplach žaludku :frowning2: Je strašně labilní a proto se ségra bojí, že by se opět o něco pokusila. Co když jí neustráží a něco si udělá? Já jsem na ní teda příšerně naštvaná, jakým právem si dovoluje zasahovat do těchto věcí? Taky bych jí propleskla!!
@elza2110 Nene ségra to čeká normálně s manželem ne s jiným mužem.
20. led 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem četla, že jste psaly o bydlení...tak my teď u našich přistavujeme malý domeček...3+kk, ale místnosti jsou takové menší a tak, ale bude to naše :wink: za chvíli už budeme dělat vodu, topení, elektriku a doufám, že v létě se budeme stěhovat....takže i to mi pomáhá zvládat, to že mimi ještě nemáme..když ještě nejsme ve svojem :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanka_k on dělá co zrovna je, jenže tam na severu nebylo nic, tak šel sem a tady práci našel hned. Dělá silnice, na stavbách, teď momentálně ve slévárně. Pracoval 4 roky v Anglii a umí od všeho něco :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena aha, tak to potom nechápu...snad se to dá všechno nějak udělat ne? i když za takové chování by zasloužila fakt jen pár facek a ne vysokou :-/ no hlavně at to všechno dobře dopadne .
20. led 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena a pokud už neteř měla takové problémy, tak určitě navštěvuje psychologa, ne? tak možná to pořešit i přes něho, hm?
20. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elza2110 taky občas zajdu ke kartářce, ale vesměs na ty její řeči moc nevěřím. V té první chvíli ano a pak když si to sesumíruju v hlavě, tk nakonec ne, tak tomu moc nevěř. Jsi snad šťastně vdaná nebo ne?
20. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda jj, zatím pořád štastně vdaná, ale trochu mě děsí, že se už dřív v některých věcech trefila...ale tak snad, jaký si to uděláš, takový to máš, ne? :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lasirena taky bych to řešila z psychologem jiná cesta nevede, rozhodně bych nešla na potrat, to by si vyčítala celý život..... a puberťačka dělá jenom demonstračky, tedazáleží čeho se to týká. Jestli to je volání o pomoc v nějakém důležitém problému nebo na sebe chce jen upozornit
20. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elza2110 víš co? Oni se občas trefí a člověk si to potom tak nějak přivlastní a vztáhne na sebe, jako že to přece říkala. Mě třeba onehdy říkala, že s tímto chlapem nebudu a taky zatím jsem a plánujeme miminko, takže nevím. Dokud se to nestane, nevěřím
20. led 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elza2110
@mmirunda Ano ségra s ní párkrát u psychologičky byla a bohužel ta situaci mezi ní a dcerou ještě víc zhoršila. Doufejme, že se to nějak vyřeší...
20. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Ahoj, s pritelem se taky snazime o miminko, zrovna vcera jsem si delala tes , ale byl negativni :frowning2: MS, ale stejne nemam a mam drobne priznaky tehu, uz jsem s toho cela pomatena
20. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek