• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@lasirena tak držím palce :slight_smile:
20. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m AHojky, ta ještě neztrácej hlavu, ono to nějak dopadne a když MS dojde, můžete zkoušet další měsíc :slight_smile:
20. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda uz jsme s toho oba vedle, nase spolecny vecery travime na netu, a hledame dalsi nove rady co by nam mohli pomoci k dosazeni miminku :slight_smile:
20. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m společné večery bych trávila jinak...nesmíte se tím tak zabývat, to je chyba...užívej si snažení :slight_smile:
20. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elza2110 :slight_smile: mas pravdu, uz jsme do toho az moc polozeni, a s kazdym mesicem kdynam to nevyjde, jsme vic a vic zklamani ... uz nas napada i umele oplodneni, uz nam o tom rikala i ma doktorka, ze to nejspisu bude jedine reseni tad nas ceka vyber poradne kliniky
20. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m a jak dlouho se snažíte?
20. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m a jak dlouho se snažíte??
možná by opravdu stačilo se od toho trošku odpoutat a ono to pujde...vím, říká se to lehce... :wink:
moje kamarádka otěhotněla, hned na začátku potratila a pak se snažili dál, měřila teplotu, počítala plodné dny, dělala ovu testy a tři roky nic...a ted má krásné těhu bříško v pátém měsíci a sama říká, že neví jak se jim to poveedlo :grinning: takže na té psychice asi něco bude :wink:
20. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jo ta psychika dela opravdu hodne, ale uz nevim jak na to prestat myslet :frowning2: snazila jsem se uz vse moznyma zpusobama na to nemyslet a nic ... zkousime to uz rok , a porad nic. :cry:
20. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda zkusime to uz rok, ale bez uspechu :frowning2:
20. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivana21m nebuď smutná, ono se to jednou určitě podaří
20. led 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda snad jo ... doufame v to, v moji rodine s tim nikdy problem nebyl, az na moji tetu te se to nikdy nepodarilo .... a ja pred vanoci lezela v nemocnici, a zjistili mi ze mam stocenou delohu do leve strany, ale nikdo se mnou nechce nic delat, a moje doktorka rekla, ze je to dobry, ale spojila jsem se s jednou lekarko a ta mi zase pro zmenu rekla, ze by to mohl byt duvod proc nam to nejde :cry: tak uz nevim, asi zmenim doktora
20. led 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasirena Ahojky, přidávám se s názorem, tvoje ségra by byla ťula a celý život by si to vyčítala. Puberťačka jenom vyhrožuje, bojí se, že nebude centrem pozornosti, možná i proto spolykala prášky. Ale toto není řešení, jen se bojím, že psycholog je již na ni krátký, chtělo by to psychiatrické vyšetření, a to i přes to, že se dcera nebude s matkou bavit. Protože jen tak si tvoje ségra, její máma zachová čistou hlavu a bude dělat to co chce ona. S takovou si dcera jednou řekne mami rozveď se nebo se zabiji, mami vypadni z baráku nebo se zabiji.... Stejně než mamča mimčo odnosí, bude dceři 18, do roka maturuje a dostane li se na VS zřejmě bude bydlet někde na kolejích a to že má mámu doma, jí bude fuč. A nedostane-li rozum do matury, tak na výšce se jít to v hlavě srovná a ještě se budou společně smát nad tím, jak jí to vyčítala...toť můj názor....Hlavně si nesmí nechat diktovat od dcery !!! a natož tak se nechat vydírat !!!
20. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivana21m ja si myslim ze je to o psychice, jako kazdy vecer travit na netu a hledat info jak na miminko? tim si jen skodis, chce to uplne vypnout a pokud to nejde, zajdi k psychologovi :wink:
20. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana21m na prvním místě bych na tvém místě změnila lékaře, jinak u otočené dělohy se hlavně doporučují jiné polohy při snažení ;), jen ti nepovím jaké...zkusit se poptat, zkoušet všechno možné...
20. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 jo to vim, u nas se to doporucuje z boku, vse zkousime, mozne i nemozne.. snad budu sem moci napsat brzo, ze se nam to povedlo
20. led 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě dneska chlap stávkuje, je protivnej a přesto e mám pořád ovu tak nic nebude, je hnusnej jak noc :frowning2:
20. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda není nějaká erupce na slunci? Můj mi teď volal, jede ze světa domů a to samé....ach jo, holka máme si co užit... :confounded:
20. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ...a jen je mi líto, že toho nevyužijete :frowning2: , když už to tak pracně počítáš a šance jsou...v případě nouze skoč na něho hned ráno :wink:
20. led 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Tak jsem to udělala chytře. Nevšímala jsem si ho, on si šel lehnout a řekl za půl hodiny mě vzbuď. Samo že jsem ho nechala spát asi hodinu a půl a pak jsem za ním do postýlky přišla :grinning: a svedla ho :grinning: :grinning: Neodmítnul mě :slight_smile: Šikovná holka. Jinak to ráno jsem měla v záloze, ale zítra jdu do práce :wink:
20. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda... šikulka :wink: :wink: :wink: , tak se to dělá, na chlapy se hold musí naokolo :grinning:
Tak držím palušky a hlavně ať se to ujme, jinak ms ztm nedorazila :wink: , ale už mám nějaké křeče v podbřišku, tak snad nedorazí...
20. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 budu držet pěstičky, aby nedorazila a sobě taky, aby se semínko uhnízdilo :slight_smile:
20. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda sníh fůůůj, dneska mi to stačilo v práci, a ta ledovka když jsem dorazila do práce - jak na klouzačce a do toho 2 nehody.... nu LBC je vysoko, tak tam zima je (však jsem dneska trpěla, a to jsme si v autě topilo) ... ale jen co jsem přijela domů, tak jen mokro. Jinak já bych to v práci sdělila taky, až by to bylo akutní, např. moje kamarádka ta ani jednou ráno nedojela autobusem do práce a to byla v prvním měsíci, od té doby byla na neschopence rizikáči... ale za to má kolegyně, ta to řekla hned všem a bylo hezké pozorovat, jak jí roste bříško, a ty košile, a kalhoty, jak jí začali být malý, ve 3. měsíci to zabalila a je na mateřské - 14.2. má termín (čeká holčičku)... jo a to dojíděla denně do práce 40 km - masakr :wink:
20. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,všechno jsem přečetla,ale už nemám sílu reagovat,jsem utahaná jak kotě. Přeji všem,ať to klapne a dobrou a zítra se přijdu zase mrknout
20. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga To mi povídej,ten sníh je tady masakr a pořád tady sněží. Všude to klouže, ještě že nikam nemusím, max nákup nebo návštěva;)
20. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka závidím, já zítra musím do práce a ta je v Liberci, takže vím, o čem mluvíš :slight_smile: Měj se hezky ahoj
20. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka dobrou noc a odpočívej :slight_smile: já chci taky sníh :grinning:
20. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Ahojky zlato
20. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahoj, máš tam ode mě zprávičku :wink:
20. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga ty už ode mě taky :slight_smile:
20. led 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí