• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
Ahoj holky :slight_smile: tak jestli můžu tak se k Vám taky přidám :slight_smile: my máme s manželem dva rošťáky a od minulého měsíce pokoušíme dcerušku :grinning: Tak snad to vyjde :slight_smile: Vám držíme také palce !! ;)
20. led 2012 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mamina1235 jasně přidej se :wink: budeš nám předávat zkušenosti :slight_smile:
21. led 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,tak jsem se celkem vyspala,jen jsem se každé 2 hoďky budila.Prima den,ať už v práci nebo u snaženíčka :wink:
21. led 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já se sem taky vetřu:slight_smile: Já mám doma dvouletou holčičku a loni v říjnu jsem otěhotněla,jenže příroda to asi ještě nechtěla a dostala jsem se jen do 7 tt,tak se po rekonvalescenci začínáme snažit znovu.
21. led 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Ahojky. Tak jak je dneska? Já už jsem hodinu v práci a vůbec se mi tady nelíbí :frowning2: bude toho dneska hodně, když jsem tady nebyla dva dny, ale co, nějak to zvládnu :slight_smile:
21. led 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klarussa Ahojky, klidně se vetři, bude nás víc :slight_smile: To mě moc mrzí, že to nevyšlo, ale musíme se dívat do budoucnosti a ono to vyjde, uvidíš. Držím moc moc palečky
21. led 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina1235
ahoj, to je fajn, že je tu někdo, kdo se taky snaží o 3 mimčo...
21. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda
Dobré ráno, vy jste se teda včera rozepsali :slight_smile:
Ještě máš pozitivní Ovu testík?
21. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarussa
vítám tě tady....
je to smutné, ale bude líp. Určitě se vám to zase povede.....
Mě se to stalo 2x ve 12 týdnu a pak se nám narodil zdravý kluk.......
21. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,holky já vím.Na začátku mě to ani tak nebralo a byla jsem docela v klidu,prostě se to asi mělo stát.ale teď to na mě začíná nějak doléhatHlavně když kamarádka byla o dva měsíce víc než já a teď už má pěkný bříšo.ale nevzdáváme to:slight_smile:
21. led 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojka, no já pohoda, musím uvařit, setřít a tak, tak na válení asi nezbyde čas :slight_smile: Včera jsem jeli pro pinpongový stůl, tak nám ho dovezou naštěstí až v úterý. V práci ti to moc nezávidím, asi by se mi nechtělo po dvou dnech klídku :frowning2: No, ale zase jste měli čas na snaženíčko, tak teď to musíš přetrpět :wink:
21. led 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarussa Ahojka, určo se brzy zadaří, uvidíš. :wink:
21. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Ahojky, jo jo rozepsaly jsme se, ale dneska tady moc nebudu, jsem v práci a je tady šílenej blázinec. Ovu testík včera stále pozitivní tak jsme na to zase vlítli :grinning:
21. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Jojo a že jsme se snažili usilovně :grinning: Je tady šílenej blázinec, tak jenom nakukuju :grinning:
21. led 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky přidávám a všem přeji štěstí ve snažení:slight_smile:my si to řekli teď od ledna, a ovulace bude až od 26.1 tak jsem se chtěla zeptat zda jste hned nakoupili ovu testy, a zda to má vůbec smysl:slight_smile:a popřípadě kde je mají za nějakou slušnou cenu:slight_smile:dík
21. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver.kkk Ahojka,my ovu testiky neměli a šlo nám to i bez nich, já. bych se ze začátku tímto nezatěžovala, ale je to tvoje rozhodnutí :wink:
21. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem sem vůbec nekoukla, bylo mi nějak zle, takže jsem to v práci přetrpěla a v noci byla místo v postýlce na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@mmirunda Taky v práci?? Já jsem dneska až do 20 hod a zítra znova :unamused:

Jinak co je u vás nového??
@augustka Jak se cítíš? :wink:
21. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak hlavně že to bylo usilovné :grinning: My čekáme návštěvu a to moje zlato pořád jen spít :grinning: si připadám jak pubertak,chjo,se zblaznim :grinning:
21. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Ja jsem v poho :slight_smile: spokojeně napapana,tak co víc si přát.Uklidnila se mi i střeva,tak doufám,že to bude pokračovat a ja už nebudu muset za den 10x na Wc, že by byl prcek už tak prospěšný :slight_smile:
21. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Od kdy ti je špatně?
21. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím vás po kratší pauze konečně zase od pc:slight_smile: manžel má v telce biatlon, tak jsem sem na chvilku vběhla:slight_smile: dnes jsme 26 DC a břicho už bolí jako klasicky před MS, tenhle měsíc to vidim bledě:slight_smile: takže ten další znovu snažení:slight_smile: máte tipy na nějaký šikovný ovu testy, popř. nějaký větší balení za rozumnou cenu?
21. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Ahojky, tak já si průjem nasimulovala a ty jsi ho měla opravdu? nebo copak??? Já se mám stále stejně, jsem v práci taky až do osmi a chodí šíleně moc lidí, už mě štvou, po těch dvou dnech nicnedělání. :grinning:
21. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Ty jo už ti bývá blbě jo? No to nás teda čekají radosti :frowning2: hlavně ať je ti líp :slight_smile:
21. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Návštěvu jééé to je super, Hele ten tvůj chlap má pořád noční? že stále jen spí. Nevymyslela sis ho :grinning:?
21. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahojky, ještě neházej flintu do žita, třeba MS nepřijde a příznaky těhu jsou přece MS podobný, tak bych to ještě neřešila. Doku nepřijde, můžeš doufat :slight_smile: A já kupuju ovu testy 5 ks v balení asi za 120,- tyto http://www.samoleceni.cz/8584135000187/ovulacni-test-woman-secret-right-time-prouzkovy5v1 a nebo tyto http://www.samoleceni.cz/8595041621854/ovulacni-test-prouzek-comfort-3ks. prý je lepší testovat pořád stejnou firmou jako v rámci jedné ovulace
21. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Kdyby průjem, ale zvracení ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám dneska stažený žaludek jako blázen. Snad to přejde, jsem 9.DC, takže ještě chvilku a bude OVU :wink: Co tim lidem pořád chybí, že tak berou útokem lékárnu? :slight_smile:
21. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahoj, to je dobrá cena:slight_smile:děkuji za tip, ikdyž se snažíme 1 měsíc koupím si je abych věděla na čem jsem:slight_smile:
21. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka taky si to myslím, že bychom to zkusily bez nic, ale jsem zvědavá a chci vědět na čem jsem:slight_smile:jsem opravdu zvědavá, jak se to povede, antikoncepci jsem nikdy nebrala, a musím to zaklepat, žádné problémy nikdy neměla, tak snad by to mohlo být brzy:slight_smile:za jak dlouho se to povedlo vám:slight_smile:
21. led 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Špatně už mi je delší dobu. Střeva se mi rozhodila už lázních, pro mě změna stravy je katastrofa :frowning2: Ale zvracet se mi chce tak asi 3 týdny, ale je to jen pocit :wink:
21. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Zvracet se mi chce poslední 3 týdny,ale je to vážně jen pocit. Ten záchod je daný tím, že se rozjel zase zánět ve střevě, já simulovat nemusím :grinning: Já ten problém mám :grinning:
21. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek