• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Nemám, víkendy má volné, ale dnes nemohl spát od dvou, jak to má převrácené, má 3 směny :frowning2: Jj, návštěva je super, přijede kamarádka, co se prcka dočkali až asi po 8 letech, je z umělého :slight_smile:
21. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver.kkk Já taky nikdy HA nebrala, ale mám jiné zdravotní problémy a nám se zadařilo hned prvně :wink:. Jsem teď črstvě po lázních, tak možná i to k tomu přispělo. Jo a prý můj chlap je střelec z první :grinning: tak to je tím, přece :grinning:
21. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, teda vy jedete s tim psanim :slight_smile: Ja ted moc nestiham, mam zkouskovy :unamused: Jinak jsem 27DC a zadne priznaky ze by mela prijit ms nemam, na druhou stranu zadny tehu priznaky, ktery se nedaji vysvetlit jinak taky nemam. Ja snad budu i rada kdyz ta ms dorazi, aspon budu vedet ze cyklus je po vysazeni ok.
21. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka No tak to je moc hezký jak se Vám to povedlo, to je umění, máme teda kámošku které se to takhle taky povedlo:slight_smile:já dodělávám ještě vš, poslední rok, takže plná nervů, tak nevím nevím:slight_smile:cyklus mě trošku blbne, ale jde to, tak jsem si počítala plodné dny:slight_smile:tak uvidíme,tak ať miminko krásně roste:slight_smile:
21. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamina1235 ahojky vítej, tak to jsme na tom stejně, taky máme doma dva rošťáky a budeme snažit o holčičku, já v úterý dobrala poslední prášek a dnes jsem to dostala, takže od poloviny týdne se na to už vrhneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 jaj tak zvracení je dost nepříjemné :frowning2:, tak se dej do kupy, ať se můžete snažit. Mě už ovu skončila, test byl dneska už bílej jako sníh, takže my jsme se snažením skončili :slight_smile: Už to budeme dělat jen pro zábavu :grinning:
21. led 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak buď hlavně v klidu a v pohoděa z ničeho se nenervuj, aby se uhnízdilo :wink:
21. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No jo furt, jsem holt simulantka, ale je to pro době věci ne? Taky chci být těhule jako ty :-P
21. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 jsem v naprostém klidu a doufám že to vyšlo. Jestli ne bude mě to strašně mrzet, tak dokonale jsme se snažili :frowning2:
21. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 nevěš hlavu, doku nepřijde MS tak dufej v těhu :wink:
21. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Hele ja si myslim, ze vam to muselo vyjit, fakt! Dyt si presne vedela kdy mas ovu a navic ste si to nekolikrat pojistili, takze tam neni moznost uniku :sunglasses: Kdy ti ma (teda nema :slight_smile: ) prijit ms?
21. led 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jak si to mela ten prvni mesic? Taky ste se snazili kdyz si mela ovu?
21. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se k vám přidávám. S manželem jsme se snažili tři měsíce a třetí měsíc se povedlo, bohužel to dopadlo špatně a ve středu jsem ve 4+2tt potratila. Byl to samovolný potrat, odešlo to spolu s MS. Dnes jsem tedy 4DC a jedem nanovo. Říká se, že po potratu je velká šance na otěhu, tak uvidíme, doufám, že nám to tento měsíc výjde :slight_smile:
21. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Na to teď VŮBEC nemysli :wink: Věř tomu, že to vyšlo :slight_smile:
21. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 Ahoj, tak to je mi moc lito, to je neprijemna zkusenost napoprve :cry: na druhou stranu vis, ze to jde a nemate s manzelem problem! Kazdopadne drzim palce at to hned vyjde, to by byla nejlepsi naplast :slight_smile:
21. led 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Přesně jak říkáš :slight_smile: Alespoň víme, že to jde. A náplast by to byla úžasná :slight_smile:
21. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 to je super ze to muzete hned zase zkouset, ja myslela ze se chodi na nejaky cisteni, ale to asi as kdyz se to stane pozdeji vid?
21. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ano ano, tohle bylo opravdu v začátku, takže nebylo potřeba, naštěstí! Takže se budeme zase snažilkovat a doufat, že to už opravdu výjde :slight_smile:
21. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 No to doufám, že to vyšlo, ale i když jsme to mockrát pojistili, třeba je nemá chlap tak průbojné jak potřebujeme :grinning: Jinak Ms by měla přijít ( nepřijít ) 3.2. takže 14 dnů čekání :frowning2:
21. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 zjistila si to hned, ze si tehu? Mela si priznaky, nebo nejake tuseni?
21. led 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 No tak první měsíc jsem si jen ovu tipla podle kalendáře na netu, testy jsem nedělala a nevyšlo to, tak nevím no. A hlavně jsme se nesnažili tolik jako tento měsíc. holt uvidíme :slight_smile:
21. led 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Snažím se věřit a doufám v to :slight_smile: ale víš jak pochybnosti jsou mrchy
21. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabuli202 To mě moc mrzí, ale lepší te´d než později. Určitě to vyjde teď. Moc moc držím pěstičky :slight_smile:
21. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no psala si, ze uz jedno dite ma, takze prubojnost by byla :wink:
21. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabuli202 to snažílkování je na tom nejlepší co :wink:
autor
@athens26 no jo ale desetiletý :slight_smile: to se mohlo změnit věcí :slight_smile:
Ahoj holky, ovu bude :o) jak sem si říkala, že nebude, tak bude. Dneska na ovu testu krásná čárka, která se mi už líbí, ale myslím že 100% bude až za zítra, takže ovu by mohla být v pondělí a úterý, ale nějak se moc nesnažíme, protože jdu na konci měsíce vyřezávat znaménko, budu mít malinkou injekci na umrtvení a hrozně se bojím, tak se nesnažíme, aby to pro případné těhu nebylo škodlivé, ten můj velký stres, strach z bolesti. Takže to necháme na další měsíc, to jedeme navštívit kamarádku. Dnes jsem koupila kontryhelový čaj, tak snad nám příští měsíc pomůže.
21. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tak jak, je zaseto? :o)
21. led 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo aha, muj ma taky desetileteho, tak doufam, ze se toho za tu dobu moc nezmenilo :wink:
21. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 Ahojky děkuji :slight_smile: Takže budu také držet palečky :wink: Já prášky nebrala ale mám MS nepravidelnou :slight_smile: Takže jsme pokoušeli štěstí a uvidíme :slight_smile:
21. led 2012 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek