• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@athens26 no, vždy mi u ovu bolí prsa, ale před MS přestanou no a teď mi bolely pořád, měla jsem pořád hlad a motal se mi žaludek, ale nezvracela jsem. Měla jsem tušení, ale test jsem si udělala až 10DPO :slight_smile:

@mmirunda děkuji, snažilkování je super, to je jasné, s manžou věříme, že se nám to co nejdřív povede :slight_smile:
21. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 ahojky, to mě mrzí, ale uvidíš že se to brzy povede :wink:
21. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamina1235 děkuji :slight_smile: , já když neberu HA tak ji mám taky nepravidelnou, přemýšlela jsem že si začnu měřit BT, ale ještě jsem se k tomu nedokopala, tak budu muset počkat po ms. Sice jsem to ještě nikdy nedělala, ale tak uvidíme

Holky, mám práci u které celou dobu stojím a chytají mě pak večer doma křeče do lýtek že se nemůžu ani postavit, koupila jsem si minulý týden hořčík v šumivých tabletách a musím řct že od té doby nic, ale může ten hořčík mít pak vliv v počátcích těhu na mimi? já ho teda brala v 3 trimestu na křeče, ale nevím na tom začátku
21. led 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 No já jsem teď 11DPO, ale test si dělat nebudu, leda že by příští týden nepřišla ms, ale to může být, ptže sem po 10 letech vysadila antiko :/ Každopádně stejně nemám žádné příznaky, teda mám ale ty sou spíš vsugerované :grinning: :grinning:
21. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 jojo, první dva měsíce jsem si myslela, že jsem těhu, ale příznaky byly vsugerovaný :slight_smile: jak dlouho se snažíte?
21. led 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 No právě že teprve 1. měsíc, takže já vůbec nevím co a jak :grinning: Před tím, jak sem psala, sem brala 10let antiko, takže žádný problémy, bolesti, atd. Teď mě všude píchá a pobolívá, ale to je asi tim, jak tělo zase začalo samo pracovat, bez přísunů hormonů :slight_smile:
21. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 no jasně, taky jsem to tak prožívala, uvidíš, třeba se vám podaří napoprvé :wink:
21. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek ahojky. No to já nevím :grinning: Zasévali jsme poctivě :grinning: tak uvidíme :wink:
21. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 No v to teda taky doufám. To by bylo aby nebylo ne? :wink:
21. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabuli202 no to musí :slight_smile: vypočítat ovu a skočit na to :slight_smile:
21. led 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 Hořčík se může po celou dobu těhu :slight_smile: takže i v začátku
21. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Jojo vsugerovat, to my ženský umíme. Taky mívám příznaky úplně ukázkové :slight_smile:
21. led 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda díky, tak to jsem ráda že ho nebudu muset vynechávat, ty křeče jsou fakt děsný
21. led 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuju za tip, hnedka jdu mrknout na web. No, s objednáváním ještě počkám, kdyby náhodou...štve mě, že se pořád pozoruju a nacházim nějak málo příznaků na to být těhu, spíš jako před MS, ale kdo ví...
21. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Taky jsem po vyszaení antiko fungovala úplně jinak a jinak se cítila. Dokonce mám bez HA i lepší náladu a nejsem taková podrážděná. jen pleť se mi šíleně zhoršila a teda ta ovu dosti bolí. Píchání v zádech, v podbříšku, napnutá prsa, výtok. To jsem u HA rozhodně neměla
21. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 já to neznám, jen občas mě chytne křeč, jako každýho :slight_smile:
21. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova nemáš za co, to víš, jsem přímo u zdroje :wink:
21. led 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja vcera objednala tu plnici lzicku, manzelovi se moc libila a rikal, at ji koupim :grinning: jinak menzes by melo dorazit cca 29.1., tak uvidime :wink:
21. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak mě taky chytala občas křeč do lýtka, ale poslední 1,5 měsíce se to nedalo vydržet, každý den křeč do jedný nohy, od kolena až po kotník a nohu jsem nemohla ani pokrčit ani natáhnout, tak jsem se musela zvednout a procházet se po bytě chvilku jsem kulhala, ale pak to přešlo, a od tý doby co beru ten hořčík tak mám klid.

Já jsem si u HA všimla změn akorát v tom, že jsem víc oteklá a že mi tlumila chuť na sex, brala jsem Katyu
21. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To je dobře, ráda si necham poradit:slight_smile: s ovu testíkama žádný zkušenosti nemam. Zatim mi stačilo měření bt, ale když mi kámoška řekla, že je těhu po prvním ovu testu, proč to nevyzkoušet taky? :slight_smile:
21. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jojo, snad bude cyklus i tak v pohodě a podaří se nám. Ovu jsem začala měřit až ten poslední měsíc a povedlo se, sice to skončilo špatně, ale vím, že to fungovalo :slight_smile:
21. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo jo, taky pozoruju lepší náladu, teda spíš sem tak nějak víc v pohodě, nepřemejšlim nad blbostma a jen tak mě něco nerozhází :sunglasses: Pleť se mi taky trochu zhoršila, ale ne nijak výrazně. Co se týče ovu, tak já měla 14-15DC šílené bolesti podbřišku a zad (bedra, kříž), takže si myslim, že to byla ovu. Bolest šílená, ale sem ráda, že je, ptže sem se bála že po vysazení nebude. A před HA sem měla hrozně bolestivou ms tak uvidíme jak to bude teď - nebo neuvidíme? :grinning:
21. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 Tak počkej až to bude dýl po vysazení, třeba budou pak ty příznaky ještě širší. se mnou je to s chutí na sex stejné jako při HA. Možná je jen o malinko větší. Ale te´d jak se snažíme, tak je ze mě vamp :grinning:
21. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 :slight_smile: Tak určitě si tady každá přejeme, aby už tu 'svou' neviděla :grinning:
Chjoo, holky já vás vůbec nestíhám číst :unamused:
21. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova já se zas moc nemám k měření BT moc těm grafům nerozumím a ovu test mi přijde pohodlnější :slight_smile:
21. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabuli202 Tak to jsem ráda. Já měřím první měsíc :wink:
21. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda nn, já vím jaký jsou u mě příznaky, loni jsem měla pauzu v HA, nebrala jsem ji v kuse. Akorát mi ještě dobře hubnutí :slight_smile: Ale u HA prostě stop a váha se nehla. Jinak nic, v polovině cyklu mě vždy píchalo na levé straně ať už při HA nebo bez ni.
21. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Úplně s tebou souhlasím, já si taky 'uměla' vsugerovat :grinning: Je zvláštní, jak ta psychika funguje, ženská by si vsugerovala i těhotenské nevolnosti :grinning:
21. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Tak to jsme na tom opravdu stejně. Já měla teď ovu taky 14-15DC a taky mi bylo šíleně zle :frowning2: A před braním, kdysi dávno v pubertě jsem taky měla dost bolestivou MS a bála jsem se že to bude stejně, ale už skoro půl roku neberu HA a je to v pohodě. Jako bolí tom, ale není to tak šíleně. S ibuprofenem se to dá hravě zvládnout :slight_smile:
21. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 musíš být rychlejší :slight_smile:
21. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek