• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@krtecci75 mě se to stále střídá, bu´d levá nebo pravá strana, podle toho jaký funguje vaječník. JInak já po vysazení HA už zhubla 8 kil :slight_smile:
21. led 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 Ahojky Gábi, říkala jsem si, co že ses objevila v lednové diskuzi a teď jsem dočetla důvod - mrzí mě, jak to dopadlo - občas jsem mrkla do říjnovek, v prosinci mi totiž vyšel pozitivní test a graf bt vypadal taky slibně, tak jsem "konzultovala" u vás ve skupině:slight_smile: bohužel nakonec to taky nedopadlo...držim moc palce,ať se co nejdřív zadaří!
21. led 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ÁÁÁÁÁ já se vůbec nechytám :grinning: Vždycky přečtu něco na začátku stránky, reaguju na to a vy už jste úplně u jiného tématu :grinning: Chjooo. mi tady něco unikne a nebudu tak vzdělaná :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 úplně s přehledem :grinning:
21. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova taky jsi měla samovolný potrat? Moc děkuji, vám taky držím palečky!!
autor
@jana3333 Funguj funguj :grinning: rychleji. A to já ještě u toho obsluhuju :slight_smile:
@mmirunda Mirčo ještě že se vracím k tim ovu testům - ty si tam měla včara dvě čárky a dnes už nic? To jsi teda měla ovulaci včera nebo jak to je? :slight_smile:
21. led 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, průšvih při měření bt je hlavně vstávání - kvůli práci mam budíček každý den jinak, tzn. mám 2 kalendáře - do jednoho zapisuju teploty tak, jak jsou na teploměru - v tom druhém je upravuju podle návodu - přidávam nebo ubíram stupně :grinning: zatím jsem si říkala, že se nemáme kam hnát, tak jsem ovu testy míjela, ale už nebudu a nakoupim je:slight_smile:
21. led 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jo, já taky musím stíhat ubytovávat hosty, jenže já se s jedním pokojem plácám půl hodiny :grinning:
21. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 já měla ve středu už docela dost viditelnou čárku, ale to ještě ovu asi nebyla, pak ve čtvrtek a pátek byla testovací čárka stejně silná jako kontrolní a dneska už byl test bílej jako sníh :slight_smile: Takže ovu proběhla 14-15DC
21. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahoj :slight_smile: Poznáš na sobě nějak ovulku? :slight_smile:
21. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 No, u doktorky jsem nebyla, tak netuším:frowning2: ale holkám jsem poslala graf bt, aby mi ho omrkly - vypadal slibně, poslala jsem ho i doktorce, té se taky líbil - no a mamce jsem vezla test,ať se podívá, jestli dušíka vidím jen já nebo ne - viděla, ale pak normálně došla MS, tak nevím...jinak těhu jsme byli před 2 lety, bohužel to skončilo v 7 tt zamlklým těhu - teď se snažíme znovu, tak to snad vyjde - nám i vám všem :slight_smile:
21. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova přijde mi že ovu testy jsou fakt pohodlnější, jen dražší no. Ale já jsem lenoch, vstávat kvůli měření tepliotek by se mi nchtělo. Ovu testy jsem dělala vždy v práci kolem půl třetí :slight_smile:
@mmirunda Jo a 14. a 15. DC byl teda ten čtvrtek pátek jo? Jen jestli to dobře chápu :slight_smile:
autor
@jana3333 já s jedním pacošem max. minutu a když moc vysírá tak i dvě :grinning:
autor
@jana3333 jasně, chápeš skvěle :grinning:
21. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda mě bude asi fungovat jeden, nevím :frowning2: ale už delší dobu pozoruju že mě bolí každý měsíc jen levá strana. Tak uvidíme no. Já loni zhubla taky 8 kilo během dvou měsíců a od té doby se váha ani nehla. Ale myslím si že k tomu pomohly i nervy
21. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vyjde to kdyby co bylo :grinning: Nám všem
21. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana3333 Ahojky, jak jsem psala - měřím bt, celkem poctivě, ale kvůli práci měřím každý den jinak, takže graf upravuju :frowning2: no a někdy ( většinou každý druhý měsíc) mě bolí v podbříšku, záda a prsa. Dřív jsem si vždycky myslela, že přichází MS - pak mi došlo, že bych ji měla +- po 14 dnech :slight_smile:
21. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jsem zabržděná, mě to musíš vysvětlovat jak dítěti - aspoň si to na mě natrénuješ :wink:
21. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 tak to asi nebude, to by bylo jednou za dva měsíce. Mamka má jen jeden vaječník a druhej už ne a dělohu taky ne a jednou za dva měsíce ji ten jeden vaječník pracuje na prázdno a cítí ho. Teda teď už ne, už je v přechodu, ale cítívala ho tak
21. led 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, tak penízky obětuju a vyzkouším všechny možnosti :slight_smile: nějaká musí vyjít :slight_smile:
21. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Moc moc ti držím pěstičky, věřím, že nám to co nejdřív výjde, už se nemůžu dočkat, až uvidím // :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jana3333 no dobře no :grinning: :grinning: ale já jsem taky nováček, aspoň co se tohoto týče :grinning:
21. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova a nějaký výtok nebo hlen během ovu pozoruješ?? Mě se to blíží, tak se ještě narychlo snažím sehnat nějaké info, abych si byla jistá, že je to ona :grinning: Což je vlastně otázka i pro všechny :grinning: Minulý cyklus jsem pozorovala hlen, ale nemám s tím kušenosti :sweat_smile:
21. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Tak pozorování hlenu jde mimo mě - tenhle cyklus jsem se snažila, ale mě prostě přijde pořád stejný :grinning: jeden den víc, jiný míň, ale rozdíly nějak nejsem schopná vnímat :slight_smile:
21. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 jojo hlen taky. Takovej vodovej výtok. V ten čtvrtek jsem měla fur mokrý kalhotky :grinning:
21. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jenže já ho cítím každý měsíc, to je divný :rolling_eyes:
21. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 ale divný nedivný, každá to má holt jinak :grinning: zeptej se gyndařky ( ře)
21. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já minule měla právě silně bílej hlen a nakonec se zbarvil do růžova. ale vždycky jen ráno, přes den nic .. tak nevím :astonished:
21. led 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek