• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@gabuli202 Snad je uvidíme brzo, teda...když si test dělám, těhu čárku na něm vidím víceméně pokaždé - ale je to tím, jak moc si jí tam přeju vidět - příště musí být opravdová:slight_smile: dneska jsem 26 DC, ovu byla okolo 5.1., kdyby to hned teď vyšlo myslím, že čárka by už vidět byla - jenže se bojim testnout, čekam jestli MS přijde nebo ne:slight_smile:
21. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 tak to já taky nevím :slight_smile: já to mám takhle jak jsem napsala :slight_smile: Teda holky, řešíme voloviny co? Vidět to nějakej chlap, konkrétně ten můj tak si klepe na čelo :grinning:
21. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda mno, já tam byla v listopadu a pak v prosinci a zas tak často se mi tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale na říkal že je vše v pořádku, ale pochybuju že by u UTZ něco poznal. A tohle mě fakt nenapadlo se ho zeptat
autor
@barbora.martinkova já bych asi čekat nevydržela :frowning2: jsem strašně zvědavá
@krtecci75 Určitě to není divný, mě každý měsíc taky bolel jen na pravé straně ať už s braním HA nebo teď i když ji neberu :wink: Sice asi tak před pěti lety se mi strany střídali, ale teď pořád jen jedna :slight_smile:
21. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 tak já jen, že vím jak to funguje u mě, ale co jsem se tak ptala, každej na mě koukal jako na vola :grinning:
@mmirunda To jsme dvě :slight_smile: jenže já se bojim, že bude čistě bílo-bílý a budu popohánět cyklus zase k ovu :grinning:
autor
@barbora.martinkova bohužel to tak ale je :frowning2: ale já bych už nejarději testovala abych věděla na čem jsem
21. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Mě se nezdá, že řešíme voloviny :grinning: Od toho to tu je a s kým to probírat? Chlapa se nemůžu zeptat, jak pozná, že má ovulaci :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 tak pro nás to voloviny nejsou, to je jasný. Občas to zkouším i na něj, ale kouká na mě jako spadlej z višně :grinning:
21. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Těhu testy doma nemam:frowning2: ale určitě kdyby byly, asi bych ho taky zkusila, takhle nemůžu a čekam, jestli dorazí nebo ne - podle jednoho kalendáře měla MS přijít v pátek a nic - další předpovídá středu:slight_smile:
21. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 fakt? tak asi to divný není, já to dřív nesledovala, až teď poslední rok se tak nějak moc sleduju :grinning:
@mmirunda :grinning: jo a ten můj už se ptal co tam furt píšu, tak jsem řekla jen že kecáme s holkama, říct že probíráme výtok atd, tak asi nechápe :grinning:
21. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :slight_smile: No jo, hlavně v klidu a všechno mu vysvětlit :slight_smile: aby taky věděl, jak jsme my ženský složitý :grinning:
21. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 Jo, dřív jsem věděla, z které strany jde, ale teď cítím bolest jen na jedné, nebrala bych to, jako něco strašného, hlavně že se uvolní :wink: Ona jedna strana také může být citlivější. Když přijde MS tak mě stejně nakonec bolí celý podbříšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doktora se na to ale klidně zeptej, měl by ti to vysvětlit a snad tě to uklidní :wink:
21. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova no tak já vždycky jedne doma v zásobě mám :slight_smile: pro všechny případy. Tak vydrž do pondělí a když tak koupíš a uvidíš :wink:
21. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No jasně, před MS nemá cenu testovat, to už určitě víš! :slight_smile: Já testovala v den kdy měla MS dojít, byla jsem moc nedočkavá, kdybych pár dní počkala, nemusela jsem o ničem vědět, takže příště to budu nechávat osudu a testovat až později :slight_smile: Ještě se z toho vzpamatovávám, už jsem se na mimi začala těšit, tak doufám, že nebudu dlouho čekat :slight_smile:
21. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krtecci75 jo ten můj by taky nechápal :grinning: Taky se mě ptá, když jsem doma co tam furt můžeme probírat :grinning:
21. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se týče výtoku tak já při ovu (teda jestli to byla ovu) nic neměla, ale teď mám takovej hustej bílej :/ ne moc jen trochu, tak nevím, mam to hlavně po sportu, tak to je možné že se blíží ms
21. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zatím se loučím, musím tady pouklízet a spočítat kasy a tak. Možná se ještě stavím později večer. Tak se mějte Zatím papa :grinning: A snaženíčku zdar zdar zdar :grinning:
21. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabuli202 No, přesně tak - já minulý měsíc taky plašila a vlastně zbytečně. Pořád jsem váhala, jestli to říct manželovi, nakonec jsem mu to řekla a pak jsem si připadala skoro jako cvok, který si to tak moc přeje, až vidí čárky i na čistě bílý zdi - nic, testovat se bude až jestli MS nepřijde. Navíc na sobě nepozoruju žádný změny...
21. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Já měla teda hodně hustej bílej a bylo ho docela dost, přibližně v polovině cyklu... Po sportu?
21. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jasně, přesně jak říkáš,až se MS zpozdí, tak budeme testovat, tak ať už mrcha nedojde :wink:
21. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Já taky čekám na ms, měla by dojít v úterý, tak uvidíme. Řekla sem si že počkám do pátku a pak poběžím koupit testy :grinning: to už by mělo být jasně vidět jestli jo nebo ne!
21. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baruš já bych taky raději počkala do druhého dne, co měla MS přijít. Každý den by byla čárka silnější a měla bys jistotu, než hledat duchy ... :pensive:
21. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Tak já to pozoru až tak týden po ovu, já skoro každý den běhám tak pak vždycky vidím výtok, před tím sem to neměla
21. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 Přesně tak, držim palce, aby byla poslední! Holky, dneska se s vámi loučím, zítra se vás pokusím dočíst:slight_smile: hezký večer, papa!
21. led 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Myslíš před tím, než si přestala brát HA?
21. led 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 My jsme na tom vlastně úplně stejně,viď? Úterý bude zlomový - máš nějaké příznaky MS? Mě malinko a jen občas pobolívá břicho a chvilkama prsa...
21. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Máš pravdu, dušíkové jsou nam k ničemu, potřebujeme jasný // :grinning:
21. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 jj tak za ním kdyžtak skočím začátkem února to bych měla mít i ovulku. Aspoň se zas uleju na půl dne z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@mmirunda tak zatím pa
co se týče výtoku tak já mám převážně celý měsíc bílý mléčný, jen se mění jeho konzistence a v polovině je hustý
21. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek