• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@piskott85 Neboj, určo dám vědět :wink:
16. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333 Ahojky, tak my se snažíme asi od října a zatím bohužel samá voda :frowning2: Antikoncepci jsem měla náplasti Evra, tak jsem zvědavá, kdy se zadaří...
16. led 2012 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí
náhodou jsem tu narazila na Vaše příspěvky a chci přidat jen zkušenosti mé velmi dobré kamarádky. měla po několika potratech a nemohla velmi dlouho otěhotnět, snad 3 roky. od jiné kamarádky jsem jí doporučila vyzkoušet produkty OKG - emulips a OK tau, neznáte? do tří měsíců byla těhotná a nyní už je v 6. měsíci. Pokud by jste chtěli, mohu zdarma podat bližší informace. Nevěřila jsem, ale funguje to!
17. led 2012 v 00:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pridavam se k vam. My se o miminko snazime ted prvni mesic :slight_smile: vysadila sem antiko, kterou sem brala 10 let :unamused: tak uvidim co to s mym telem udela. Brali jste taky antiko? Jak se s tim vase telo vyrovnalo?
17. led 2012 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@athens26 Ahojky, my jsme antiko (Novinette) vysadili před 2 lety - tehdy jsem hned krátce poté otěhotněla, neplánovaně, ale v 7 tt jsme o mimi přišli (zamlklé těhu). MS jsem měla okamžitě pravidelnou. Jinak vítej v diskuzi:slight_smile:
17. led 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Ahoj :slight_smile: Když to tady tak pročítám, tak asi po prvním miminku už žádnou antikoncepci chtít nebudu :wink:

@3caparti Ahoj :slight_smile: Určitě můžeš napsat nějaké info o těchto produktech :slight_smile:

@barbora.martinkova :slight_smile: no já bych o tom taky doma nejraději pořád mluvila, ale nechci tím přítele úplně otrávit, sice je úžasnej a každý den se ptá na něco nového, co ho v práci napadne, ale ženský jsou prostě ženský :slight_smile:

@athens26 Ahoj :slight_smile: Já brala antiko 9 let a v prosinci vysadila. Takže ji neberu teprve měsíc a půl. Změny celkem žádné, nic na sobě nepociťuju, jen snad delší cyklus a trošku se mi zhoršila pleť. Ale výhodu to má - vlastně poprvé jsem měla ovulaci, kterou jsem s HA neměla :wink:

@mmirunda No my se právě minulý měsíc taky poctivě snažili... :wink: Taky jsem tomu strašně moc věřila, že to vyšlo, ale oklepala jsem se a zase se těším na snaženíčko :grinning: :wink:
17. led 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@athens26 Ahojky, vítej mezi náma. Já brala HA 11 let a vysadila jsem v loni v srpnu a do prosince jsme si ještě dávali pozor. Od té doby se snažíme a zatím nic :frowning2:. Tělo se s vysazením antiko srovnalo docela dobře. Cyklus mám stále pravidelnej 28 dnů, jen se mi zhoršila pleť, začala jsem se víc potit a tzv. "cítit" sebe. ovulaci teď zjišťuju ovu testíky :slight_smile:. Jinak po vysazení antiko jsem hodnější, ne tak podrážděná a celkové se cítím líp. Uvažuju o tom, že po miminku už ani antiko brát nezačnu :slight_smile:
17. led 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana3333 mě už se blíží ty super dny, kdy se doufám zadaří. Jsem 12DC :slight_smile:
17. led 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Budu držet palečky :wink: Taky se ti zhoršila pleť po vysazení? U mě teda ne nějak moc, ale vidím to :sweat_smile: Musím ti dát ale zapravdu, že si taky připadám méně podrážděná, navíc mě už měsíc nebolela hlava a při HA tak 2x do týdne :rolling_eyes: Taky už nezačnu znova brát HA po miminku :dizzy_face:
17. led 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333 Jojo,tak v tom povídání rozumim. Taky bych to nejradši pořád rozebírala,ale snažím se krotit. Přece jen jsou věci,kterým manžel nerozumí;)
17. led 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky... Taky se s přítelem snažíme od prosince :slight_smile: @jana3333 já jsem brala HA asi 7 let a vysadila jsem v prosinci... Snad se nám to brzy povede :slight_smile:
17. led 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilona_k Jéé tak další prosincová :slight_smile: To je dobře, že se takhle rozrůstáme :wink: Víc hlav víc ví :grinning:
@barbora.martinkova no právě, přítel o tom chce vědět všechno a někdy ani sama neumím odpovědět, tak pak hledám na netu :grinning: Ty jsi taky z plzeňského kraje viď? :wink:
17. led 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky pořád čekám jestli MS dneska dorazí a doufám , že ne..... :slight_smile:
jinak žádný pokles, spíš nahoru 37,0 jsem ještě nikdy neměla
a příšerně mě už týden bolí bradavky - ale vážně dost.....
Tak snad
17. led 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy Držím palečky :slight_smile: , též čekám na MS, tak do dvou dnů, snad nedorazí...
17. led 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333 Jsem přímo z Plzně a ty?;) jinak ty chlapský otázky znam, manžel nedávno zjišťoval,kdy že teda vlastně jsou ty plodný dny. Bylo asi půl 2 v noci,tak jsem ho poslala k netu;)
17. led 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy Teda,tak to vypadá nadějně;) držím palce,ať nedorazí MS!
17. led 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova :grinning: Já jsem z Domažlic :slight_smile: Myslím, že jsem tvoje jméno už slyšela v souvislosti s tvojí prací, ale je možné, že se pletu :wink: Je fakt, že ženy přirozeně mají větší přehled o svém těle. Chlapům se to i hůř hledá na netu, neví přesně kde... Když jsem mu poprvé řekla, že většinou zjišťuju tady na koníkovi, tak na mě koukal, jako co je to za webovku :grinning:
@mersy Taky držím palečky :wink: kolikátý DC jsi? :slight_smile:
17. led 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333 Takže my se asi známe, to mě těší ;)) teď jsem vyměnila příjmení. Domažlice jsou kousek;)
17. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova hi hi :slight_smile: no znám tě jen po hlase :wink:
17. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jana 3333 bylo mi to jasný,milý seznámení,tohle se mi ještě nepovedlo. No,když budeš mít cestu do Plzně,můžeme to klidně dohonit osobně. Přece jen se tak dá líp popovídat;)
17. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojky Baru, zhlídla jsem novou diskuzi a na koho tu nenarazím... :sweat_smile: Takže už také snažení? :grinning: Píšu také, protože já už se snažím 6 měs. No někdy mam pocit, že už to dýl snad ani vydržet nejde........ Ale co se dá dělat :wink:
17. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady Leni,ahojky. Já už tě viděla v jiný diskuzi,psala jsem ti sms asi před měsícem,nedošla? No jo,přešli jsme na koníka. Budeme snažilkovat spolu;)
17. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova No jo, místo práce drbu s babama, abych se nezbláznila... :grinning: Myslím z přemýšlení, občas je to už na hlavu :confused: No to mi řekni, komu jsi psala, mě nic nedošlo :wink:
Každopádně jsem ráda, že jsem na tebe narazila :slight_smile:
17. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 věřím, že nedorazí a my rozšíříme řady těhulek :sweat_smile:
17. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana3333
28DC - a to jsem zatím vždy doslala dopoledne MS....
Zatím ne, tak doufám.
Ještě nechci dělat test, raději počkám.....
17. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova Supr nápad :slight_smile:

@mersy :slight_smile: tak dej vědět, jak dopadl, až se rozhodneš si ho udělat :wink:
17. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mersy držím palečky :slight_smile:
17. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak honem honem, ať jsou tady nějaké těhulky :slight_smile:
17. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se vám zdá ten měsíc hrozně dlouuuuhý?? :grinning: :sweat_smile:
17. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlastně i ty dny čekání? :sweat_smile:
17. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš