Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
augustka
16. led 2012
@piskott85 Neboj, určo dám vědět 😉
radushka1
16. led 2012
@jana3333 Ahojky, tak my se snažíme asi od října a zatím bohužel samá voda 😞 Antikoncepci jsem měla náplasti Evra, tak jsem zvědavá, kdy se zadaří...
3caparti
16. led 2012
náhodou jsem tu narazila na Vaše příspěvky a chci přidat jen zkušenosti mé velmi dobré kamarádky. měla po několika potratech a nemohla velmi dlouho otěhotnět, snad 3 roky. od jiné kamarádky jsem jí doporučila vyzkoušet produkty OKG - emulips a OK tau, neznáte? do tří měsíců byla těhotná a nyní už je v 6. měsíci. Pokud by jste chtěli, mohu zdarma podat bližší informace. Nevěřila jsem, ale funguje to!
athens26
17. led 2012
Ahoj holky, pridavam se k vam. My se o miminko snazime ted prvni mesic 🙂 vysadila sem antiko, kterou sem brala 10 let :-| tak uvidim co to s mym telem udela. Brali jste taky antiko? Jak se s tim vase telo vyrovnalo?
barbora.martinkova
17. led 2012
@athens26 Ahojky, my jsme antiko (Novinette) vysadili před 2 lety - tehdy jsem hned krátce poté otěhotněla, neplánovaně, ale v 7 tt jsme o mimi přišli (zamlklé těhu). MS jsem měla okamžitě pravidelnou. Jinak vítej v diskuzi🙂
jana3333
17. led 2012
@radushka1 Ahoj 🙂 Když to tady tak pročítám, tak asi po prvním miminku už žádnou antikoncepci chtít nebudu 😉

@3caparti Ahoj 🙂 Určitě můžeš napsat nějaké info o těchto produktech 🙂

@barbora.martinkova 🙂 no já bych o tom taky doma nejraději pořád mluvila, ale nechci tím přítele úplně otrávit, sice je úžasnej a každý den se ptá na něco nového, co ho v práci napadne, ale ženský jsou prostě ženský 🙂

@athens26 Ahoj 🙂 Já brala antiko 9 let a v prosinci vysadila. Takže ji neberu teprve měsíc a půl. Změny celkem žádné, nic na sobě nepociťuju, jen snad delší cyklus a trošku se mi zhoršila pleť. Ale výhodu to má - vlastně poprvé jsem měla ovulaci, kterou jsem s HA neměla 😉

@mmirunda No my se právě minulý měsíc taky poctivě snažili... 😉 Taky jsem tomu strašně moc věřila, že to vyšlo, ale oklepala jsem se a zase se těším na snaženíčko 😃 😉
mmirundaautor
17. led 2012
@athens26 Ahojky, vítej mezi náma. Já brala HA 11 let a vysadila jsem v loni v srpnu a do prosince jsme si ještě dávali pozor. Od té doby se snažíme a zatím nic 😞. Tělo se s vysazením antiko srovnalo docela dobře. Cyklus mám stále pravidelnej 28 dnů, jen se mi zhoršila pleť, začala jsem se víc potit a tzv. "cítit" sebe. ovulaci teď zjišťuju ovu testíky 🙂. Jinak po vysazení antiko jsem hodnější, ne tak podrážděná a celkové se cítím líp. Uvažuju o tom, že po miminku už ani antiko brát nezačnu 🙂
mmirundaautor
17. led 2012
@jana3333 mě už se blíží ty super dny, kdy se doufám zadaří. Jsem 12DC 🙂
jana3333
17. led 2012
@mmirunda Budu držet palečky 😉 Taky se ti zhoršila pleť po vysazení? U mě teda ne nějak moc, ale vidím to :-N Musím ti dát ale zapravdu, že si taky připadám méně podrážděná, navíc mě už měsíc nebolela hlava a při HA tak 2x do týdne 8-( Taky už nezačnu znova brát HA po miminku x-)
barbora.martinkova
17. led 2012
@jana3333 Jojo,tak v tom povídání rozumim. Taky bych to nejradši pořád rozebírala,ale snažím se krotit. Přece jen jsou věci,kterým manžel nerozumí😉
ilona_k
17. led 2012
Ahojky... Taky se s přítelem snažíme od prosince 🙂 @jana3333 já jsem brala HA asi 7 let a vysadila jsem v prosinci... Snad se nám to brzy povede 🙂
jana3333
17. led 2012
@ilona_k Jéé tak další prosincová 🙂 To je dobře, že se takhle rozrůstáme 😉 Víc hlav víc ví 😃
@barbora.martinkova no právě, přítel o tom chce vědět všechno a někdy ani sama neumím odpovědět, tak pak hledám na netu 😃 Ty jsi taky z plzeňského kraje viď? 😉
mersy
17. led 2012
Tak holky pořád čekám jestli MS dneska dorazí a doufám , že ne..... 🙂
jinak žádný pokles, spíš nahoru 37,0 jsem ještě nikdy neměla
a příšerně mě už týden bolí bradavky - ale vážně dost.....
Tak snad
radushka1
17. led 2012
@mersy Držím palečky 🙂 , též čekám na MS, tak do dvou dnů, snad nedorazí...
barbora.martinkova
17. led 2012
@jana3333 Jsem přímo z Plzně a ty?😉 jinak ty chlapský otázky znam, manžel nedávno zjišťoval,kdy že teda vlastně jsou ty plodný dny. Bylo asi půl 2 v noci,tak jsem ho poslala k netu😉
barbora.martinkova
17. led 2012
@mersy Teda,tak to vypadá nadějně😉 držím palce,ať nedorazí MS!
jana3333
17. led 2012
@barbora.martinkova 😃 Já jsem z Domažlic 🙂 Myslím, že jsem tvoje jméno už slyšela v souvislosti s tvojí prací, ale je možné, že se pletu 😉 Je fakt, že ženy přirozeně mají větší přehled o svém těle. Chlapům se to i hůř hledá na netu, neví přesně kde... Když jsem mu poprvé řekla, že většinou zjišťuju tady na koníkovi, tak na mě koukal, jako co je to za webovku 😃
@mersy Taky držím palečky 😉 kolikátý DC jsi? 🙂
barbora.martinkova
17. led 2012
@jana3333 Takže my se asi známe, to mě těší 😉) teď jsem vyměnila příjmení. Domažlice jsou kousek😉
jana3333
17. led 2012
@barbora.martinkova hi hi 🙂 no znám tě jen po hlase 😉
barbora.martinkova
17. led 2012
jana 3333 bylo mi to jasný,milý seznámení,tohle se mi ještě nepovedlo. No,když budeš mít cestu do Plzně,můžeme to klidně dohonit osobně. Přece jen se tak dá líp popovídat😉
silverskylady
17. led 2012
@barbora.martinkova Ahojky Baru, zhlídla jsem novou diskuzi a na koho tu nenarazím... :-N Takže už také snažení? 😃 Píšu také, protože já už se snažím 6 měs. No někdy mam pocit, že už to dýl snad ani vydržet nejde........ Ale co se dá dělat 😉
barbora.martinkova
17. led 2012
@silverskylady Leni,ahojky. Já už tě viděla v jiný diskuzi,psala jsem ti sms asi před měsícem,nedošla? No jo,přešli jsme na koníka. Budeme snažilkovat spolu😉
silverskylady
17. led 2012
@barbora.martinkova No jo, místo práce drbu s babama, abych se nezbláznila... 😃 Myslím z přemýšlení, občas je to už na hlavu =-) No to mi řekni, komu jsi psala, mě nic nedošlo 😉
Každopádně jsem ráda, že jsem na tebe narazila 🙂
mersy
17. led 2012
@radushka1 věřím, že nedorazí a my rozšíříme řady těhulek :-N
mersy
17. led 2012
@jana3333
28DC - a to jsem zatím vždy doslala dopoledne MS....
Zatím ne, tak doufám.
Ještě nechci dělat test, raději počkám.....
jana3333
17. led 2012
@barbora.martinkova Supr nápad 🙂

@mersy 🙂 tak dej vědět, jak dopadl, až se rozhodneš si ho udělat 😉
mmirundaautor
17. led 2012
@mersy držím palečky 🙂
mmirundaautor
17. led 2012
tak honem honem, ať jsou tady nějaké těhulky 🙂
jana3333
17. led 2012