• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@krtecci75 Tak v té polovině by to měla být ovu :wink: Dobrý ulejvání :grinning:
@barbora.martinkova Tak moc držím palečky, ať tam máš jasné dvě čárky :wink:

Holky nebyla ste některá třeba u léčitele? Jestli je vše ok? Mě už z toho zase harašííí, tak vymýšlím blbosti :grinning:
21. led 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chvilku tady nejsem a už zlobíte :grinning: :grinning: Ještě jsem Vás přišla zkontrolovat
21. led 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda To teda vymýšlíš. Na co léčitel? Tam bych šla až bych nevěděla z které do které :slight_smile:
21. led 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 To teda vymýšlíš. Na co léčitel? Tam bych šla až bych nevěděla z které do které
21. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 jj dobrý, hlavně v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych teda k léčiteli nešla, já těm šarlatánům nevěřím :grinning: a nevymášlej kraviny
21. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 jj, s HA sem to nikdy neměla
21. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75
@mmirunda No dobrá nu :grinning: ale zblbla mě kamarádka :grinning:
21. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Jo jo, já jsem dneska taky 26DC :slight_smile: Příznaky žádný moc nemám, občas mě píchne v podbřišku nebo zádech, ale to mám celý měsíc po tom co sem vysadila HA, takže nevím. Prsa mě nebolí vůbec, občas divný pocit v žaludku nebo pod žaludkem, ale nic výrazného, spíš se moc pozoruju :slight_smile:
21. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 K léčiteli jdi až když to dlouho nepůjde. Já bych teda nešla, nevěřím na to, takže by mi to stejně nepomohlo :wink:
21. led 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano ano víra tvá tě uzdraví :grinning:
21. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 A ty se nenech zblbnout :slight_smile:
21. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nic, teď už opravdu jdu. za 15 minut zavíráme :slight_smile:
21. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ver.kkk Jo, tak to nevím, jak se nám to povedlo :wink: Nikdy jsem nebrala HA, tak možná i tím, cyklus jsem měla :grinning: někdy po 28 dnech někdy po 32, tak jsem taky překvapená. Koukala jsem taky na ty kalkulačky, tak jsem to tam zadala a snažili jsme se podle nich :slight_smile:
21. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova To jsme měly ovu tak nějak podobně, podle kalkulačky jsem ji měla mít 4.1. Tak zkus testík a uvidíš
21. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Neboj, taky se dočkáš. Jinak návštěva super. Jen Peťula tady koukal, když na něj kamarádka spustila něco o blastocystě a bradavkách :grinning: Ale pěkně jsem si pokecali, bylo to přijemné. Teď už spokojeně odpočívám na gaučíku a moje polovička venku kází ty mraky sněhu :frowning2:
21. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Tady dneska taky konečně napadnul sníh :grinning:
21. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, tak tam u vás bych chtěla bydlet, tady se to neskutečně klouzalo :frowning2: Sněhu mraky, jsem fakt ráda, že nemusím chodit do práce, jen po těch bláznivých doktorech a těch je takdy dost :frowning2:
21. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, napadavaji vas i nejake obavy s ohledem na miminko? ja ho na jednu stranu chci, ale na druhou se docela bojim :grinning:
21. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote to nejsi sama, tohle mě přepadá Taky. Strašně moc to chci a když jsem nenašla // na testu, tak jsem byla zklamaná, ale na druhou stranu se toho docela bojím, takže neboj, nejsi sama
21. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No jo to víš, jižní morava, to není jak tam u Vás na severu. ale jak já bych si zalyžovala :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda závidím ti ty kila dole, taky bych několik potřebovala shodit...
21. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já jsem ten pocit taky měla při prvním, říkala, sjem si ještě před porodem, jestli to zvládnu, jestli jsem už připravená a porodem se to zlomilo...
21. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k já ještě furt tak 15 :grinning: a pak bych možná byla spokojená :slight_smile: myslím si že to je po vysazení té antiko :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo? ja si pripadam jak pako... bojim se ze neotehotnim, bojim se ze potratim, bojim se injekci v tehotenstvi, bojim se poporodnich depresi, bojim se ze nezvladnu byt mama, bojim se jak ten cas leti....uaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
21. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka_k to se zlomi az porodem? no dik :grinning:
21. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mitote typická ženská deprese :grinning: To chce klid, dát si skleničku vína a nic se nejí tak horké jako se uvaří. zvládly to jiné, zvládneme to taky. Jsme ženské a ty jsou od přírody mnohem silnější než muži :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no dik, ja tu depresi mam uz tak mesic... :grinning: vino bylo vcera... kdyz ja si najednou prijdu uz silene stara a najednu mam pocit, ze jsem si s manzelem malo uzila, i kdyz vim, ze je to nesmysl :grinning:
21. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote Kolik ti je? Já si připadám stará denně :frowning2: tohle mě taky strašně štve. Když si představím že už můžu být v půlce života :frowning2: hele nedepkuj nebo začnu taky
21. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jinak ty veci kterych se bojim maji svuj duvod, ma matka potratila petkrat nez mela me a me mela jen zazrakem, zaroven mela poporodni deprese, materske chyby take udelala a celkem dost, injekci se bojim, protoze mam Leidena abudu muset dnene pichat injekce...
21. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda 23 :grinning: a manzelovi 29 :slight_smile: no ja depkuju, kam ten cas tak silene leti? nedavno me nenapadl ani sex a chlap a najednou jsem vdana a mam mit miminko?
21. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek