• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@mitote No to je pak jiná věc, to mají pak ty depky reálnej základ. Pak by to chtělo nějakýho psychologa co ti trochu pomůže .... Je hezké že přiznáváš že máš nějaké chyby ( když se jich dopustila máma na tobě :slight_smile: )
21. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mitote Tak ještě chvíli počkejte ... Jsi mlaďunká, máš klidně ještě třeba 3 roky čas i víc .... Já si ještě pamatuju že mi bylo nedávno 16 a narodil se mi první synovec a dneska je mu 12 ...
21. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda jo no ja uz toho pro psycholozku mam na seznamu toli, ze nevim, kdy se k tomu dostanem :grinning: jste jsem ji ani nestila rici, ze uz se nechrnaime :grinning: kazdy rodic dela chyby, o tom nemam pochyb, potreba je si je zavcas priznat nebo je vubec poznat a snazit se je napravit, protoze az se ditete zformuje osobnost, je to v pr a tezce se to napravuje
21. led 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mitote amen, svatá pravda :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda no ja nevim, me se moc cekat nechce, manzel ma uz dost let a ja jsem dite do 25ti chtela a kdo rika, ze se nam to hned podari, ze? vzhledem k tomu ze jsem chudokrevna, mam Leidena, mela jsem anorexii, mam antidepresiva, tak to moc realne rychle nevidim
21. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mitote Tak manžel je taky mlaďoch, teď bys mě urazila, bude mi letos taky 29 :slight_smile:. Můj chlap už bude mít letos 34 a pořád se ještě necítí na to být znovu otec :slight_smile: právě že ty co to nejmíň čekají, tak ty otěhotní hned. Hlavně by tvůj psychiatr měl vědět, že chceš dítě, aby ti dal takový antidepresiva, který by miminku neškodily
21. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmirunda Taky jsem přemýšlala o lyžích, ale mám smolíka, pokoušet nic nebudu... :wink:
21. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka To teda máš, ty na sebe dávej raději pozor :slight_smile: Ale já bych jela hned, tam někam k Vám ... :unamused:
21. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda to tak neni mysleno, do triceti to beru, nechapu spise prvorodicky po tricitce, nedejboze kolem ctyricitky :grinning:
psychiatr o tom vi, rikal ze je zkusime duben kveten vysadit a kdyby to neslo, ze me preda jine kolegyni ktera ma zkusenosti s leky a tehotenstvim...i tak beru ta nejslasi :wink: kdyz on i tchan nam vyklada jak mame na dite cas (pritom on mel manzela ve 21 letech), ze by chtel videt jak budem k diteti vstavat kdyz spime o vikendu do deseti, ze dite neni pes... no a moje matka me cel yzivot rika ze by rada videla jak se jendou postaram o dite, kdyz se nepostaram ani o sebe...ty vole...to me ted vyskakuje vse :grinning:
21. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
my jedeme na snowboard a lyze v pondeli na tyden :dizzy_face:
21. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda no já jsem v těhu přibrala 16-17kg a ted by to tak deset chtělo, abych byla na tom jak před těhu a i tak bych měla tak 82-83kg, což je furt dost, jsem ted tlustá, potřebuju shodit břicho...děsím se toho, že budu mít přes sto v těhu...
21. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mitote no vidíš, to si tak člověk na všechno hend vzpomene co? Tak jim všem musíš vytřít zrak, aby viděli že to zvládneš :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mitote Ty jo, mně letos bude 29 a že bych byla stará, no tak to bych neřekla a buď v klidu, já mám mnohem staršího partnera, než jsem já. Já jsem chtěla díte do 30, tak bych to měla stihnout :wink: Nevěš hlavu, já jsem nečekala, že by se to mohlo podařit hned, neboť se léčím se spoustou nemocí :wink: a jak to dopadlo :wink:
21. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@hanka_k jo tak tenhle děs mě provází taky, ale prdím na to a ty na to taky prď, stres hubnutí moc nepomůže ( i když mě teda pomáhá) :-P
21. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Se stav, máme 3 volné pokoje a na lyže kousek :wink: Jj, budu dávat pozor, neboj.
21. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka Kolik je vlastně tvýmu chlapovi?
21. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka ty jo neříkej dvakrát. Sedám na bus a zítra mě tam máte :grinning:
21. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mitote No vidíš změna prostředí :wink:
21. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda no jen abych to zvladla :grinning: je fakt ze sice kytky nam chcipaj, ale zvirata se tesi dobremu zdravi a lasce :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@augustka jojo hrozne se tesim :slight_smile:
21. led 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda No, tak to bude paráda, Peťula má odpo, tak tu nebudu sama :grinning: Je mu 43 :wink:
21. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mitote To se ti nedivím, že se těšíš a kam frčíte? Prď na řeči ostatních, sama nejlíp víš, co a jak :wink:
21. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mitote No tak vidíš. Mě taky chcípaj kytky, nemám k nim vztah už od dětsví :slight_smile: miluju jen řezané ...
Ty jo, ten můj chlap, jen co lehnul, tak usnul, no to je děs :grinning:
autor
@augustka No vida, takovej mlaďoch. A to bude tatínkem poprvý? To honem rychle musíte stihnout ještě druhý ..
21. led 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@augustka Ten můj to umí stejně tak. Lehne a spí a já se převaluju a převaluju a on si chrápe a chrápe :grinning:
21. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@augustka sem :slight_smile: http://www.holidaycheck.cz/hotel-Cestovn%C3%AD+informace_Austria+Trend+Hotel+Lambrechterhof-hid_183061.html

@mmirunda jo rezane jsou super ale zive? orchideje nic, ruze nic, maliny nic, bylinky ani nemluvim...
21. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Jj, bude to jeho první, alespoň to tvrdí :grinning: Já chci další tak za tři roky :wink:, ale uvidíme, jak to dopadne, že :grinning:
21. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda bohužel jsem flegmatik, takže místo abych šla cvičit tak sedím doma, ale jak odejde MS tak na to zase vlítnu, jednu dobu mi můj říkal, že druhý bude až zhubnu, ale nějak se nedaří, když byl v Americe tak jsem něco zhubla a ted před vánoci taky šli tak dvě kila dolů a už jsouzase nahoře, ale myslím si, že je to cystami, přes vánoce nic váha se držela a po vánocích mi t lítá, ale njepozději po druhým chci shodit...to není možný, jak jsme se s mužem potkali(2003-2004) tak jsem tak nevypadala, měla jsem možná 75kg max 80kg a ted sedím u komplu a nic z toho...
21. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mitote proto mám jen dvě draceny a ty jsou imrvére suché jak hrouda. Až vidím že jsou fakt hin, tak jim naliju trochu vodu a oni se zase zbráborají :grinning:
21. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek