• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda no, jak to dělají, by mě zajímalo. Tak hlavně teď budeme rádi za to jedno a pak se uvidí :wink:
21. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka Týý jo, to si teda počkal ale kdo si počká ten se dočká. A jak dlouho jste spolu?
21. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo mam to stejne
21. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k Taky nejsem drobek, nic si z toho nedělej a manža tě má rád určitě takovou jaká jsi, ten můj to říká taky
@mitote No, kam pojedete vážně nevím, bo odkaz nefunguje, ale tak si to užijte i za nás :wink:
k pohybu, ja drive mela hodne pohybu, tanec, atletika, herectvi...no tri roky jsem se nehla ale od sesteho unora zaciname s manzelem opet tancovat, jupi jou :grinning: uz mam vyprane dresy a objednala jsem si jeden novy :grinning:
21. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Budeme spolu rok, ale jsem si jistá, nebudu na nic čekat, jako s tím, co jsme se měli brát (byli jsme spolu 5 let):wink:
21. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka aha promin, je to u Grazu, hora Grebenzen, stredisko Lambrecht, hotel Lambrechthof :grinning:
21. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda @hanka_k Holky klídek, taky nejsem drobek, ale to mě vlbec teď netíží :wink:
21. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Však to je důležitý. Srdce to pozná hnedle. taky mám za sebou něco takovýho. A ten ať utře nos, když tě nechtěl :-P
21. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka však co jsme holky krev a mlíko a vůbec mě to neštve, aspoň nás je za co chytit
21. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No nic kočky, jdu na kutě, jsem po dnešních 12h v práci grogy. tak zase čau čau zítra
21. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jo, tak já jsem teď šťastná, tak co :slight_smile: Tak já to pak dám snad dolů pohybem, miluju brusle, ale to až příští rok :wink:
21. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Dobrou a krásné sny, taky se půjdu natáhnout :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, běžím taky chrupkat, tak dobrou a zítra :slight_smile:
21. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Taky miluju brusle a kila taky neřeším, aspoň u mě bude miminku dobře a bude tam mít místo :grinning: Dobrou noc a i tobě krásné sny
21. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré dáno holky, tak jak jste se vyspaly?
22. led 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Ahojky. Docela dobře a co ty?
22. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady se to fakt nestíhá číst :slight_smile:
já už to včera dostala po 38 dnech...takže se těším na další snažení :slight_smile:
22. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 to mě moc mrzí, ale ono se to příště podaří :slight_smile:
22. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ale jo, šlo to, až na chrápajícího chlapa, že jsem se každé dvě hodiny budila a že mi bylo vedro, tak fajny.
22. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka chrápajícího chlapa mám taky a je to šílenost :frowning2:
22. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jsem do něj šťouchala, tak to pak šlo, se probral a otočil a ráno mi to říká, že asi chrápal :grinning: Jsi doma nebo v práci?
22. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahojky,takže co se cyklu týká,jsme na tom taky podobně? To jsme se hezky sešly;) a MS jsi mívala po kolika dnech? Jestli se mužu zeptat. Mě by měla dorazit v úterý, malinko mě pobolívá břicho a prsa, ty mě při MS obvykle nebolí. Ty už máš nějaké těhu příznaky?
22. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka dneska jsem domá, mám jeden den volna. Dala jsem kuře do trouby a honem ke koníkoví :grinning:
22. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojka, no já to měla nepravidelné, někdy 28 někdy 32 :frowning2: Když jsem to měla dostat, tak mě bolela prsa i v podbřišku. V podbřišku resp. levá strana mě bolela už týden zpátky, teď už je to v poho, prsa vůbec nebolela, až teď. Já už jsem si dělala test 16. a vyšel lehce pozitivní, 17. taky a pak jsem dělala další 19. a ten byl už dost silnější. Jestli to mám brát jako příznaky, tak bych řekla, že mě svědila kůže v podbřišku (jsem v srpnu po slepáku), přiklonila bych se i k levostranné bolesti břicha,pak mám takový bělavý hlen a je ho dost. Jo a abych nezapomněla, tak jako takové píchaní v pupíku, chodím častěji na záchod a bylo mi na zvracení :slight_smile: Už jsem se objednala k doktorce na 13.2., tak doufám, že bude vše OK, zbyl mi ještě jeden test, tak si ho třeba ke konci měsíce udělám. Jo a nemám chuť k jídlo :wink:
22. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, to my měli od včera rajdu a těstoviny a to budeme mít ještě další dva dny, když na to koukám :grinning: Ale klíďo se stavím na kuře :wink:
22. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jasně, bude dost pro všechny. To víš včera jsem v práci předstírala jak mi bylo poslední dva dny jen blbě a jedla jsem jen bebe sušenky a loupáček za celých 12 hodin :grinning: tak dneska se musím nadlábnout. Ale i kuře je dietka :grinning:
22. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka nemáš chuť na jídlo, ale kuře bys mi sežrala co :grinning:
22. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek