• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Ty jo, loupáčky bych si taky dala, já včera toho svého poslala pro zmrzlinu :grinning: Tak já maso můžu, přílohu vám nechám :grinning: a ještě bych si k tomu dala dušenou mrkvičku. Ježiš, tady zase sněží :frowning2: Jaké máte dnes plány? My pojedeme prý pro pálky k tomu stolu, co jsme koupili předevčírem :wink:
22. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No já nevím, asi odpočívat. Zatím vařím a chlap se vedle mě válí na posteli a spí. Furt jenom spí :frowning2: Tady je sluníčko tak bych šla i chvilku ven, ale je tam břečka z toho co včera napadlo a to nenávidím, všechno je pak mokrý. Děcka za barákem sáňkují už na blatě a vůbec jim to nevadí. A ten stůl jste si koupili pro Vás?
22. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ten mlj se rozvlaloval a chrněk do půl jedné :grinning: To se máme, že vám, svítí, teď tady koukám ven a ten můj, co, bonzuješ, jak je venku :grinning: Jj, pro nás :wink:
22. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka tak že ho pozdravuju :slight_smile: Já jsem tak dlouho nehrála ping pong :grinning:
22. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty jo, my snad půjdeme ven už, jinak se tady zblázním. Pořád chci někam jezdit, doma a když mám být ještě sama, tak je to hrůza, jsem ráda mezi lidma, ale zase chápu Peťulu, že si chce odpočinout :slight_smile:
22. led 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To my chodíme pinkat do Decatlonu, bo jak se to píše :grinning:
22. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka já to ani moc neumím. Naposledy jsem to hrála někdy před třema rokama v létě na Slovensku v termálech :slight_smile:
22. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To se nezapomíná. Teď mi tady říká, že ho nemám pomlouvat :grinning: Pomalu se s tebou pro tuto chvíli rozloučím, jdeme se teda mrknout ven - budu vyvenčena :grinning: Príma odpolko přeju a zase se stavím :slight_smile:
22. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka Jasně, hezké odpoledne kočko :wink:
22. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem se dostala konečně sem, pomáhala jsem příteli s úkolama do školy ... už je hotovo a jsem tu

@augustka ... to si teda zítra užiju tu cestu v LBC, když furt padá, tady to roztálo a ten vichr :unamused: , jinak v Decathlonu jsem byla zatím jen jednou a pinec jsme si zahráli taky, docela sranda a pěkně jsme se zapotili :slight_smile:
@mmirunda co to máš zase za příspěvek na zdi, jakápak ty a stařena -kuš, vůbec...
22. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, člověk sem 2 dny nejde a tady je plno.
Máte v plánu v létě nějakou dovolenou?
My jezdíme rádi na Palmovku do Itálie, ale teď nevím. Když se nám konečně zadaří - jet i v těhu
nebo zvolit raději ČR.
Jak jste na tom?
22. led 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy ahoj, my jsme zatím ve stadiu snažení se :slight_smile: a na dovču bychom jeli rádi (mě by se líbil nějaký ostrov) tak buď Řecko, nebo mě láká i Španělsko, kdyby se mi zadařilo, a nebylo mi zle a podobné příznaky, tak bych i jela ... nevidím v tom problém
22. led 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak pokud budu v létě těhu, s čímž počítám, tak na dovču určitě chceme, nejraději bychom letěli na Floridu, tak uvidíme, v jakém stádiu bych byla :slight_smile:
22. led 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga No jo zlato, když se tak dívám po blozích tak samá mladá holka :frowning2:
22. led 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Já letos dovču neplánuju. V loni jsem si užila dámskou jízdu s mamkou v Řecku a stálo to za to. Sice bych letos jela taky, ale pokud bude mimi, tak nebudou penízky ....
22. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga eď na Korfu, tam je nádherně. Já V loni byla na Zakynthu, tam to víc žije, ale Korfu je nejnádhernější ostrov Řecka
22. led 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda uvidíme, a pak se rozhodneme :slight_smile: abychom nakonec vůbec jeli někam :grinning: a chceme
22. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Korfu vypadá dobře :wink:
22. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda .... mladý jsme přeci i my :dizzy_face:
22. led 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga myslíš?? :confused:
22. led 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Korfu je krásný a nejhezčí kde jsem byla je Agios Stefanos na severu
22. led 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jasně, že jo... máme toho ještě před sebou spousty :wink:
22. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Tak dobře, ty jsi mě uklidnila. Cítím se tady dobře, jsme tu zhruba stejně staré :slight_smile:
22. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... je to tu fajn, poklábosíš, dozvíš se novinky, paráda, ... přesně tak, letos mě bude už za pár měsíců 28
22. led 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga já už tam tu 8 mám :frowning2:
22. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... a já se přidám, však 8 je hezká ... vypadá to jak žena, která je těhotná ... kuličky :grinning:
22. led 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cegga vidíš to mě nenapadlo. Takže budeme kuličky :slight_smile:
22. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda :grinning: přesně tak
22. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga člověk si to musí umět okecat. A co ty? Co jsi dneska dělala?
22. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda právě jsem ti tam poslala zprávu :wink:
22. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek