• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mersy Ahojka, já to klíďo odložím, nebudu nic riskovat, uvidím, jak mi bude. Jela bych max do začátku červ ence, než jezdit někam s tím bříškem :wink: Tady taky tálo, ale pak zase padá, prší, no, ale cesta v poho, uvidíš :slight_smile:
22. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se zase na vás přišla mrknout, byli jsme po nákupech a pak návštěva, teď se válím na gaučíku a moje půlka v kuchyni peče :slight_smile:
22. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jaká ty jsi stařena??!!! To já jsem tím pádem taky a když se prcek narodí, tak už mi bude 29, pokud si nepospíší :slight_smile: Jinak test proveden teď večer cca 18,30 a čárka je silnější než minule dopo :wink:, zítra uvidíš :slight_smile:
22. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jo, vás jsem tady potřebovala Tebe a cegga :slight_smile: vy jste moje krevní skupina a hlavně stejně staré :grinning:. To ´je super zprááááva, tak hlavně všechny hloupé myšlenky vytlač z hlavy a těš se na KO u Dr.
22. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka a co peče?? A copak jste nakupovali?
22. led 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Umí výbornou buchtu s tvarohem, jen takové slabé těstíčko, teď nevím, jak se to jmenuje, ale prodávají to v kavárnách :wink: Je to výborný a ještě když dá do té větší dortové formy kilo tvarohu :slight_smile: Koupili jsme si pálky a míčky, já další test a pak jen potraviny :wink: Tak jsem vás přeci nemohla nechat bez informací :slight_smile:
22. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Hmmm.... tak zaseto :o) tak uvidíme... ale víckrát nám to asi nevyjde. Manžel má odpolední,takže večer už spím. A dopoledne nemůžeme, bo přes den syn nespí, tak není čas :o( příští měsíc to jistí :o)
22. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jasně, hlavně mě, jsem napnutá jak guma u spoďárů :grinning:. Myslela jsem, že sis koupila i nějakou radost pro mimíska :slight_smile:
22. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek tak holt musíš vydržet než přijde z práce, to já jsem schipna udělat skoro cokoliv. I jsem s Martinem vstávala ve tři, když jde do práce :grinning:
22. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ne ne, já chci počkat, až to budu mít potvrzené a budu vědět, že to je tam kde má :slight_smile: Pak by mě to hrozně mrzelo... :frowning2:
22. led 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Tak uvidíš, držím palečky a třeba se snažení povede ještě v týdnu, koukám, že ti naši chlapi chodí na stejné směny :wink:
22. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jojo, chápu to, taky bych se bála ...
22. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda a zatím máme dost času, teď tady na mě Peťula křičí, že prďola nechce být na internetu :grinning:
22. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jak to může vědět. Já si myslím, že zrovna jo :grinning:
22. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, já jsem mu to taky říkala, že bude po mamince drbna :grinning:
22. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no to je přece nejhezčí ženská vlastnost :slight_smile:
22. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda By ses divila, jací jsou chlapi drbny, někdy větší než my!!!! :grinning:
22. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka to je mi jasné :grinning:
22. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Co kuřátko, jaký mělo úspěch? :slight_smile: Co jste vůbec prováděli celý den vy?
22. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Kuřátko úspěch mělo. Martinovi chutnalo :slight_smile: Já jsem hajala celý den a dívala se na film Voda pro slony a Martin byl na chvíli venku, protože byl protivnej :grinning:
22. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak si ho vyštvala jo :grinning: Ten tu na mě zase křičí, zase drbeš :grinning: Jak na to tak koukám, tak budu mít zasviněnou celou kuchyň v bytě byla menší a stačila, teď je větší a nestačí, ach jo :grinning:
22. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka a uklidí si to potom aspoň sám nebo musíš ty? :grinning: Já jsem teď umyla nádobí, ještě od oběda, nic se mi nechce, a to tady mám ještě žehlení :frowning2:
22. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To žehlení mám taky a ještě k tomu jsem to ještě ani nesebrala :grinning: No nevím, jak to dopadne, ale já to když tak ráno naházím do myčky :grinning: Žehlit budu asi zítra, až bude v práci :slight_smile: Mně se taky nic nechce, tak nic nedělám, my musíme odpočívat, nám bylo nařízeno :wink:
22. led 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no vy se teda máte, to mě ještě nikdo nic takového nepřikázal. Já dostávám jen otázky typu co bued k jídlu?? No ale nádobí už mám hotové, ale prádlo taky ještě na šňůře budu se muset dokopat a apoň to posbírat :frowning2:
22. led 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, tak já to mám jak s malým dítětem, co budeš jíst, máš to ohřáté a jíst budeš sám? :grinning: Nádobí mám taky v myčce, jen ho vytáhnout, ale to tam vydrží až do rána a prádlo v prádelně taky, tak žádný stres a pohoda :wink: Neboj, taky se dočkáš, jsem ráda, že už tak nějak přijíma roli táty, dnes mi řekl, vy se snažíte tatínka vyhodit z postele :slight_smile: bylo to fakt krásné slyšet a dnes na návště o mě mluvil jako o množném čísle, tak jsem čekala, kdo si všimne, ale pohoda, nikdo to neregistroval :dizzy_face:
22. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No jo tak víš co, těší se stejně jako ty. První dítě to bude pro Vás pro oba a lidi jsou hloupí, pokud je nenaťukneš přímo :grinning:. Martin mě taky furt teď říká miláčku můj, mám tě rád, je takovej úplně jinej a někdy mi řekne i maminko, i když ještě nejsem, asi si to zkouší :grinning:
22. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Neboj, dočkáš se, u nás to musel být zázrak, že se to povedlo hned :slight_smile: Fakt si tohle období užívám a ještě budu :slight_smile:
22. led 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka to užívej, máš na ně plné právo. Já si to asi tak neužiju, budu muset chodit do práce, což bude asi náročné, ale jinak to nepůjde. Neutáhli bychom to :frowning2:
22. led 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak třeba to nebude tak hrozné a užiješ si to i tak, já mám jasnou rizikovku :confounded:
22. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no tak to je jasné, ty máš jasnej rizikáč. A kde vlastně děláš? Když děláš :grinning:
22. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek