Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
barbora.martinkova
22. led 2012
@mmirunda Ahojky, dopol jsem utekla nějak rychle, teď koukám, že jsi písala 🙂 zase jste se dneska rozjely se psaním, nestíhám dočítat 🙂
@augustka Tak mě MS pořád ještě nedorazila🙂 břicho je takový napnutý, ale celkem mě bolí prsa a bílý hlen mam taky, moc ho teda neni...jen si zase říkám, že možná dělám zbytečný poplach, cyklus mívam 27 dnů, to je dnes - zítra by měla přijít, tak uvidim...když nedorazí, zkusila bych test, ale mam z něj strach, abych MS nepřivolala🙂
mmirundaautor
22. led 2012
@barbora.martinkova jojo psaly jsme si 🙂 je to sranda furt něco řešit. A uvidíš MS nedojde, budu držet palečky, hlavně dej vědět 🙂
augustka
22. led 2012
@mmirunda V kanclíku jedné fimy 😉 Tak miláček nahodil celou mikrovnku máslem, tak paráda, no co, ale stejně jsem ji chtěla umít a náádobí by taky umyl, ale já ho hodím do myčky 😃
athens26
22. led 2012
@barbora.martinkova Mě ms taky ještě nedorazila, ale já ji čekám až tak v úterý, ve středu. Prsa mě nebolí, ale ten výtok mám taky, v malém množství, bílý, hustý a hlavně po sportu, tak nevim... Kdy budeš zkoušet testovat?
mmirundaautor
22. led 2012
@augustka kdyby mě Martin nahodil mikovlnku máslem tak ho zabiju 😃 A co budou říkat v práci?
augustka
22. led 2012
@barbora.martinkova Když test uděláš, tak budeš vědět na čem jsi a myslím, že by mohl být průkazný ráno, no uvidíš, je fakt, že já se taky klepu, jestli ještě nedorazí, ale dnes jsem dělala test v pul sedme večer a byla čárka silnější než posledně dopo,tak snad už se obávat nemusím.... 🙂 a tobě držím mooooc palečky
augustka
22. led 2012
@mmirunda Tak já už tam nejsem od srpna 😃 už si našli náhradu a co, já to neřeším, stejně to byla práce, kam jsem musela dojíždět hodinu, pak si chci najít něco v LBC 😉
augustka
22. led 2012
@mmirunda No, já jsem to slyšela, jak to bouchlo, tak mi to bylo jasné, jsem se jen zasmála a šla uklízet 😃
mmirundaautor
22. led 2012
@augustka jsi teda těžkej flegmatik, já bych šílela jsem děsnej choler 😃 Aha a to jsi na neschopence od toho srpna?
augustka
22. led 2012
@mmirunda jj, od toho slepáku, pak byly lázně a teď se zadařilo, no 😉 To já jsem taky, ale co, mám se na něj zlobit, stejně jsem ji chtěla umýt, tak to mám alespoň z krku, se mi do toho nechtělo 😃
barbora.martinkova
22. led 2012
@augustka Neboj se, vyjde to! Moc držim palečky,ať jste v pořádku!!! Je úžasný jak se to povedlo, tak to musí klapnout úplně 🙂 testíky už bohužel doma nemám, když MS nedorazí do ČT, tak je zaběhnu koupit 🙂

@mmirunda No, moc bych si to přála, ale pořád zůstávám na zemi. Mam kámošku, která MS vždy opláče, tam se dostat nechci🙂 ale jasně, že bych byla nejradši, kdyby už nedorazila, jen mě děsí to občasný pobolívání břicha...
@athens26 Ahojky, já jsem dnes 27 DC, takže jako ty - MS by měla být zzítra, nejdýl v ÚT - teplota se zatim drží nahoře, ale občas mě bolí břicho😞
mmirundaautor
22. led 2012
@augustka no dobře no, jsi nějaká hodnější co? 😃 No jo závidím ti tu pohodu doma, taky bych si dala říct. Ty dva dny volna mi bodly, ale s flákáním je konec 😞
mitote
22. led 2012
cau cau, nestiham, peru a balim na hory 🙂 zase urco neco zapomenu 😃
augustka
22. led 2012
@barbora.martinkova To já už kupovala 3 krabičku😃 dnes to byl 4x, co jsem si udělala a 2 mám v záloze než půjdu k doktorce 😉 a děkuji, tak nás pak hlavně informuj co a jak 🙂
mmirundaautor
22. led 2012
@barbora.martinkova a ty to tak dlouho vydržíš?? Já bych to nevydržela, rozhodně ne do čtvrzka, chtěla bych vědět na čem jsi. Obdivuju Vás holky 🙂. Já mám ještě na testování čas. Nejdřív v pátek, ale až ten další týden. Takže nejdřív v únoru
barbora.martinkova
22. led 2012
@mmirunda No, minulý měsíc jsem nedočkavě testovala, byl dušík a pak MS dorazila, tak radši počkám - jak říkam - bojim se té bolesti v břiše, jako před MS. Počkam, jestli se objeví...
@augustka určitě vám dám hned vědět, MS i případné // 😃
augustka
22. led 2012
No nic holky, tak já se rozloučím, ať se taky věnuji muži, taky si to zaslouží a zastavím se tu zítra
@mmirunda jj, jsem, no co, já se z toho nepo.... 😃

@mitote Tak si to tam hlavně užijte a ať dorazíte OK, pokud něco zapomenetě, tak se to dá vždycky koupit 😉
augustka
22. led 2012
@barbora.martinkova Mě taky bolelo v podbřišku, ale nějak jsem cítila, že to nebude MS
mmirundaautor
22. led 2012
@augustka dobrou noc a pozdravuj mužíčka, taky půjdu pomalu na kutě, zase se tady potkáme 😉. Papa
mmirundaautor
22. led 2012
@barbora.martinkova jo tak to jo, to bych taky asi čekala, uvidím, jak to bude za 14 dnů u mě. Jsem nedočkavka
mmirundaautor
22. led 2012
Jdu taky na kutě, mějte se tady a všechny dejte vědět co a jak. Chceme další těhulky 😃 Papa a dobrou noc všem
barbora.martinkova
22. led 2012
@augustka Hlavně, že to dopadlo tak, jak mělo a našla si // 🙂 já jsem si vždycky říkala, že bych to musela hned poznat - jenže podle mé diagnózy bych musela být těhu už minimálně po páté 🙂
@mmirunda budeme čekat s tebou, neboj🙂
barbora.martinkova
22. led 2012
@mmirunda Dobrou noc, papa zítra 🙂
mitote
22. led 2012
@augustka diky 🙂 manzel me dnes koupil jeste rukavice goretexky tak doufam, ze uz me nebudou mrznout ruce, jinak uz nevim... a hned po navratu by mela dojit menzes 😃
radushka1
22. led 2012
@mmirunda @mersy @augustka tak MS dorazila 😞 se zpožděním, ale dorazila, acho jo, takže na začátku února bude další snažení...
mmirundaautor
23. led 2012
@radushka1 to mě moc mrzí, ale hlavu vzhůru a těšit se na další snaženíčko. Příště už to musí vyjít 🙂
klarussa
23. led 2012
Ahojky holky,tak jsem tu o víkendu nebyla a nestíhám ani dočíst🙂Tak doufám,že se všem daří v rámci možností.Mě začínají plodné dny tak te´d bude doma veselo:)))
mmirundaautor
23. led 2012
@klarussa Ahojky, no napsaly jsme toho docela dost. Hlavně si ty plodné dny pořádně užij. Já už je mám od pátku za sebou a ten jen budu netrpělivě čekat co se z toho vyvrbí 🙂
mmirundaautor
23. led 2012
@augustka Dobré ránko, tak jak jsi se vyspinkala?
augustka
23. led 2012
Dobré ráno holky, tady opět sněží, vytočil mě pošťák,tak jsem je hned na poště sprdla 😃
@radushka1 Nevěš hlavu, užiješ si pěkné snaženíčko a pak se budeš těšit na // 😉
@klarussa Tak si je pořádně musíš užít, ať se rozroste řada 😉

Začni psát odpověď...

Odešli