• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Ahojky, dopol jsem utekla nějak rychle, teď koukám, že jsi písala :slight_smile: zase jste se dneska rozjely se psaním, nestíhám dočítat :slight_smile:
@augustka Tak mě MS pořád ještě nedorazila:slight_smile: břicho je takový napnutý, ale celkem mě bolí prsa a bílý hlen mam taky, moc ho teda neni...jen si zase říkám, že možná dělám zbytečný poplach, cyklus mívam 27 dnů, to je dnes - zítra by měla přijít, tak uvidim...když nedorazí, zkusila bych test, ale mam z něj strach, abych MS nepřivolala:slight_smile:
22. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jojo psaly jsme si :slight_smile: je to sranda furt něco řešit. A uvidíš MS nedojde, budu držet palečky, hlavně dej vědět :slight_smile:
22. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda V kanclíku jedné fimy :wink: Tak miláček nahodil celou mikrovnku máslem, tak paráda, no co, ale stejně jsem ji chtěla umít a náádobí by taky umyl, ale já ho hodím do myčky :grinning:
22. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Mě ms taky ještě nedorazila, ale já ji čekám až tak v úterý, ve středu. Prsa mě nebolí, ale ten výtok mám taky, v malém množství, bílý, hustý a hlavně po sportu, tak nevim... Kdy budeš zkoušet testovat?
22. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka kdyby mě Martin nahodil mikovlnku máslem tak ho zabiju :grinning: A co budou říkat v práci?
22. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Když test uděláš, tak budeš vědět na čem jsi a myslím, že by mohl být průkazný ráno, no uvidíš, je fakt, že já se taky klepu, jestli ještě nedorazí, ale dnes jsem dělala test v pul sedme večer a byla čárka silnější než posledně dopo,tak snad už se obávat nemusím.... :slight_smile: a tobě držím mooooc palečky
22. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak já už tam nejsem od srpna :grinning: už si našli náhradu a co, já to neřeším, stejně to byla práce, kam jsem musela dojíždět hodinu, pak si chci najít něco v LBC :wink:
22. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, já jsem to slyšela, jak to bouchlo, tak mi to bylo jasné, jsem se jen zasmála a šla uklízet :grinning:
22. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jsi teda těžkej flegmatik, já bych šílela jsem děsnej choler :grinning: Aha a to jsi na neschopence od toho srpna?
22. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj, od toho slepáku, pak byly lázně a teď se zadařilo, no :wink: To já jsem taky, ale co, mám se na něj zlobit, stejně jsem ji chtěla umýt, tak to mám alespoň z krku, se mi do toho nechtělo :grinning:
22. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Neboj se, vyjde to! Moc držim palečky,ať jste v pořádku!!! Je úžasný jak se to povedlo, tak to musí klapnout úplně :slight_smile: testíky už bohužel doma nemám, když MS nedorazí do ČT, tak je zaběhnu koupit :slight_smile:

@mmirunda No, moc bych si to přála, ale pořád zůstávám na zemi. Mam kámošku, která MS vždy opláče, tam se dostat nechci:slight_smile: ale jasně, že bych byla nejradši, kdyby už nedorazila, jen mě děsí to občasný pobolívání břicha...
@athens26 Ahojky, já jsem dnes 27 DC, takže jako ty - MS by měla být zzítra, nejdýl v ÚT - teplota se zatim drží nahoře, ale občas mě bolí břicho:frowning2:
22. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no dobře no, jsi nějaká hodnější co? :grinning: No jo závidím ti tu pohodu doma, taky bych si dala říct. Ty dva dny volna mi bodly, ale s flákáním je konec :frowning2:
22. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau cau, nestiham, peru a balim na hory :slight_smile: zase urco neco zapomenu :grinning:
22. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova To já už kupovala 3 krabičku:grinning: dnes to byl 4x, co jsem si udělala a 2 mám v záloze než půjdu k doktorce :wink: a děkuji, tak nás pak hlavně informuj co a jak :slight_smile:
22. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova a ty to tak dlouho vydržíš?? Já bych to nevydržela, rozhodně ne do čtvrzka, chtěla bych vědět na čem jsi. Obdivuju Vás holky :slight_smile:. Já mám ještě na testování čas. Nejdřív v pátek, ale až ten další týden. Takže nejdřív v únoru
22. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, minulý měsíc jsem nedočkavě testovala, byl dušík a pak MS dorazila, tak radši počkám - jak říkam - bojim se té bolesti v břiše, jako před MS. Počkam, jestli se objeví...
@augustka určitě vám dám hned vědět, MS i případné // :grinning:
22. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No nic holky, tak já se rozloučím, ať se taky věnuji muži, taky si to zaslouží a zastavím se tu zítra
@mmirunda jj, jsem, no co, já se z toho nepo.... :grinning:

@mitote Tak si to tam hlavně užijte a ať dorazíte OK, pokud něco zapomenetě, tak se to dá vždycky koupit :wink:
22. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Mě taky bolelo v podbřišku, ale nějak jsem cítila, že to nebude MS
22. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka dobrou noc a pozdravuj mužíčka, taky půjdu pomalu na kutě, zase se tady potkáme :wink:. Papa
22. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jo tak to jo, to bych taky asi čekala, uvidím, jak to bude za 14 dnů u mě. Jsem nedočkavka
22. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu taky na kutě, mějte se tady a všechny dejte vědět co a jak. Chceme další těhulky :grinning: Papa a dobrou noc všem
22. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Hlavně, že to dopadlo tak, jak mělo a našla si // :slight_smile: já jsem si vždycky říkala, že bych to musela hned poznat - jenže podle mé diagnózy bych musela být těhu už minimálně po páté :slight_smile:
@mmirunda budeme čekat s tebou, neboj:slight_smile:
22. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Dobrou noc, papa zítra :slight_smile:
22. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka diky :slight_smile: manzel me dnes koupil jeste rukavice goretexky tak doufam, ze uz me nebudou mrznout ruce, jinak uz nevim... a hned po navratu by mela dojit menzes :grinning:
22. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda @mersy @augustka tak MS dorazila :( se zpožděním, ale dorazila, acho jo, takže na začátku února bude další snažení...
22. led 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 to mě moc mrzí, ale hlavu vzhůru a těšit se na další snaženíčko. Příště už to musí vyjít :slight_smile:
23. led 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,tak jsem tu o víkendu nebyla a nestíhám ani dočíst:slight_smile:Tak doufám,že se všem daří v rámci možností.Mě začínají plodné dny tak te´d bude doma veselo:slight_smile:))
23. led 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klarussa Ahojky, no napsaly jsme toho docela dost. Hlavně si ty plodné dny pořádně užij. Já už je mám od pátku za sebou a ten jen budu netrpělivě čekat co se z toho vyvrbí :slight_smile:
23. led 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Dobré ránko, tak jak jsi se vyspinkala?
23. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tady opět sněží, vytočil mě pošťák,tak jsem je hned na poště sprdla :grinning:
@radushka1 Nevěš hlavu, užiješ si pěkné snaženíčko a pak se budeš těšit na // :wink:
@klarussa Tak si je pořádně musíš užít, ať se rozroste řada :wink:
23. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek