• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Ahojka, ale jo, dnes dobrý, vstávala jsem v šest, tak pohodička. Teď se chystám, že něco uvařím, ale pokud se zaseknu tady, tak nevím a bude zase rajda :grinning:
23. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Co ty, doma nebo v práci? Ještě ti sem pak dám tu fotku, ať se můžeš kochnout, ale až během odpoledne :wink:
23. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka To jsi vstávala docela brzo. Já už mám jen hodinu než půjdu do práce :frowning2:
23. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka to víš že jo, dej, třeba se těma kolejema nakazím :slight_smile:
23. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Dobré ránko, no byla bych ráda, ne že by mě to snažení nebavilo :D, ale už by to // chtělo :D
23. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty jo, ještě že fakt nikam nemusím, tady sněží dost hustě :frowning2: No vidíš, já nemusím do práce, ale mám tady to žejlení, vaření, koupelny potřebuju uklidit a setřít celý barák :frowning2:
23. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 čím míň se na ně bude myslet, tím dřív tam budou, ale taky na ně myslím :frowning2: Jsem 3 dny po ovu a furt mě pobolívá podbříšek, tak jemně mi v něm píchá a dneska jsem myslela že nevstanu, jak mě bolely záda. Jsem magor, příznaky těhu vidím i tam kde nejsou. Minulý měsíc to bylo stejné a nakonec přesně na den dorazila MS :frowning2:
23. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Tak tady od božího rána svítí sluníčko jako na jaře, všechen sníh už roztál, jen je tam mokro. Co bych dala aspoň za vločku sněhu, keterj by se udržel pár dnů :frowning2: Já dneska zatím jen posbírala prádlo, ale na to žehlení prdím, odpolední mám zase ve středu, tak to počká, stejně jsou to jenom věci do práce a ložní a těch mám habaděj, jak ložního tak bílých hader fujtajblových, pracovních
23. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To je tím, že toho prcka tak chceme. Já už též myslela, že ju, navíc MS zpoždění...a šup neděle večer a je po. Ale teď se nám to povede, to vím :D Uvažovala jsem, že bych už zkusila i OVU testy, na měření BT nemám časíka, s jakýma máš zkušenost?
23. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Jo jo bude to tím. Chlapa už jsem nakazila taky a taky se furt ptá jak se cítím :slight_smile:. Já doufám, že se to povedlo teď, ale jak mám vydržet netestovat? Stejně je to teď ještě zbytečný, bylo by na testu sněhobílo :frowning2:. Já si BT neměřím, nějak se mi nechce zanášet teploty do grafu, ale pokud by to nešlo delší dobu, tak bych to třeba pak zkusila, no uvidíme. První měsíc zkouším ovu testy a řídili jsme se přesně podle nich ( tulili jsme se i když nebylo potřeba :grinning:) A měla jsem tyto http://www.samoleceni.cz/8584135000187/ovulacni-test-woman-secret-right-time-prouzkovy5v1 a tyto http://www.samoleceni.cz/8595041621854/ovulacni-test-prouzek-comfort-3ks, ale ty první mi přišly lepší, bylo to tam lépe vidět a tolik se nerozpíjela ta barva, tak uvidíme
23. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Testovat se říiká až tak 10DPO, ale taky ne driv nez ma prijit ms :unamused: Kdy ti má přesně dojít - příští pátek si psala?
23. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 jo já vím, že testovat se dřív nemá, jen jsem tady ndeska u jedné maminky viděla že ji to čárku ukázalo už 5 dní po ovu, tak proto jsem zase znervózněla. Dostat MS mám 3.2., takže až příští pátek, jsem teprve 4 DPO :frowning2:
23. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Držím palušky, aby ti to už vyšlo :slight_smile: A s tím netestovat, to jsme asi všechny stejné, nejraději bychom to věděly následující den. Teda klidně i den dopředu :D Tentokrát zkusím ovu testíky. Mám to blbé v tom, že můj je doma takřka 2 víkendy v měsíci :angry: , přes týden málo kdy. Ale podle ovu kalkulačky jsem mu nařídila, ať řekne dispečerovi, že další první víkend v únoru bude doma a následující týden, ať jezdí kolem komína (večer ať je doma). Minule podle kalkulačky jsem měla ovu ve čtvrtek, což jsme se snažili, ale podle pocitů mi přišlo, že byla až o víkendu a to už byl fuč. Nevadí, budeme zkoušet dál :D No nic, končím. Objevím se tu až navečer, valím do Brna podepsat do práce papíry a vybírat kuchyň do bytečku (musím nějak využít těch vycházek :slight_smile: ). Měj se krásně a ať ti to v práci uteče :slight_smile:
23. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Děkuju moc, já jdu za chvíli taky do práce, papa
23. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 musí se ti to příště povést, jsem taky z Brna, tak bychom mohly těhotnět spolu :slight_smile:
23. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda V dubnu se budu stěhovat do Slavkova, ale to je kousíček :slight_smile: a povést se to musí :slight_smile: ahojky :slight_smile:
23. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic holky, pěkný den, musím utíkat do práce a když to půjde tak na Vás aspoň nakouknu :slight_smile:
23. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes jsem 28 DC, zatím bez MS, ale kalendář mi přepsal možnou ovu asi o 2 týdny později a to jsme se moc nesnažili, tak nevím :frowning2: jakpak se dnes máte vy?
23. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
právě jsem přijela (byla přivezena) z kontroly na chirdě...
takže ze 14 budou min. 3 týdny (na rentgenu se zjistily úplně zpřetrhané vazy, dostala jsem injekce na ředění krve....
Tak nevím jestli se s těmi injekcemi můžu začít znovu snažit?
23. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde o fraxiparin....
23. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahoj Barun :slight_smile: Já jsem dnes 11 DC :wink: Po práci si jdu poprvé koupit ty OVU testy, abych měla jistotu :slight_smile: Snad se zadaří :slight_smile: Jak bys mohla mít ovu o dva týdny později? To je nějak moc ne?
23. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já mám dostat ms 6.2. :o) včera byl pozitivní ovu testík a zasévali sme včera večer a dnes ráno, tak uvidíme :o)
23. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana3333 Ahojky Jani,taky mě to zmátlo, nejprve to podle teplot vyšlo na 5.ledna a dnes mi to přepsalo na 18. MS ještě neni. vidím to na delší cyklus:( a to už jsem si myslela,že se třeba zadařilo. kolem té "druhé" ovu jsme se nesnažili skoro vůbec:(
23. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova A kdy by si to měla dostat?
23. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já jen že to hodně velký rozdíl, jestli 5. nebo 18. ...
23. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 No,podle jednoho kalendáře měla MS být už v pátek,druhý hlásí zítřek. Cyklus mam normálně 27 dni,dnes jsem 28 a nic,jen ta občasná bolest v břiše a prsou,ale ta mě obyčejně vůbec nebolí:(
23. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Večer ti pošlu odkaz na graf,tam je ten rozdíly vidět,ale třeba jen selhala technika a ovu byla toho 5. Odpol jdu do práce,tak nevím,Jak se sem.dostanu:(
23. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já bych asi vydržela do středy do rána a udělala bych si test. Přece jen je to jeden den po tom, co ti to vyšlo v tom druhém kalendáři. Nebuď z toho smutná, mysli na to, že to vyšlo!! :wink:
23. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Dobře, kouknu na to až zítra ráno, jestli nevadí. Já mám dneska ranní, takže si chci večer trochu odpočinout i od počítače, když do něj koukám 8 hodin v práci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drž se a dej vědět jo? Zatím pa a ať ti to v práci rychle uteče :wink: ( budu odpoledne poslouchat :grinning: )
23. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojky, to je fakt divný, že ti to tu ovu přepsalo o tolik dní :fearful: Já si teda žádný testy nedělám a ani bz neměřim, ale na kalkulačce na netu mi to vyšlo na 10.1. a je pravda, že dva dny 9.-10.1. mě bolelo břicho a záda, takže myslim že to vyšlo na ty dny. Cyklus mám 29 dní, teda s HA nevim jak bez zatim, tak uvidíme do pátku, pak se testnu, když do tý doby ms nepříjde
23. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek