• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@hanysek.hanysek Já právě 3.2. takže to jsme na tom skoro podobně. A taky jsem zasévali co to šlo :grinning: Tak budu držet palečky ať už v únoru obě vidíme krásné //
23. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak my jen včera večer a dneska ráno, takže nic moc. Tak uvidíme. Budeme si vzájemně držet palečky. Kdy budeš testovat?
23. led 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miru, tak já teď na jiné diskuzi četla, že holčina se testla 11DPO, 3 dny před ms, že na ni nečekala protože věděla přesně kdy má plodné dny a celou dobu to v ty dny zkoušely, takže jí bylo jedno že je to před ms, byla si prý téměř jistá, že to vyjde a když ne tak jí bylo jedno jedno bude zklamaná teď nebo za 3 dny při ms. Takže to klíďo taky prubni dřív ať víš, navíc když je tak vysoká šance u vás, že to vyjde. Btw. její test byl pozitivní :wink:
23. led 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 No,já se pořád pozoruju,prsa nezvykle bolí,asi jako kdybych dělala kliky. Břicho je zrovinka teď v klidu;) občas se mi udělá zle od žaludku,ale možná si to namlouvám. Jak je tobě?
23. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Já jsem taky testovala dřív než v den MS :wink:
23. led 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No mě prsa vůbec nebolej, ani když si je zmáčknu :grinning: žaludek mám občas trochu na vodě, ale to je podle mě z toho, že na ty příznaky furt myslim a pozoruji každý detail, takže sem to možná měla i před tím akorát sem to tolik nevnímala. Břicho mě skoro nebolí, občas mě někde zatlačí, ale nic co by stálo za zmínku :unamused: Jediný co, tak mám ten výtok, ale to může být klíďo reakce na vysazení HA. Žádná citlivost na jídlo, na pachy, nic. Ty když máš ty prsa a nikdy si to před tím nemívala, tak to vypadá tak trošinku nadějně - nechci to zakřiknout :dizzy_face:
23. led 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Měla si tušení, příznaky nebo si to prostě nemohla vydržet?? :grinning:
23. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Měla jsem tušení, měla jsem pocit, že se mi chce zvracet, větší prsa a pobolívání na levé straně podbřišku, jo a byla jsem unavená a třeba 2 hoďky odpo spala :grinning:
23. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek nejdřív ve čtvrtek 2.2., dřív to podle mě nemá smysl, ale je to šílený to vydržet :frowning2: A ty?
23. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Neboj, to vybržíš, jako to musím vydržet já a to máš zachvíli :wink:
23. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě se pozitivní těhu test ukázal 10, nebo 11 DPO, bylo to 7dní před očekávanou ms a délku cyklu jsem měla 30dní.
23. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 jéé to jsi mě moc potěšila :slight_smile: Ale zkusím to vdryžet aspoň do příštího týdne :grinning: Holky vy mi teda dáváte :slight_smile:
23. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jak jsem psala, při dvou těhu se mi pozitivní těhu test ukázal 10nebo11DPO, bylo to 7dní před očekávanou ms :o) Ale teď testovat nebudu, možná tak jeden den před ms, pokud budu mít nějaké příznaky, že bych mohla být těhu. Jinak ne, nechávám to osudu a jak příroda rozhodne.
23. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Fakt jo? vy mě nalamujete. Asi teda budu testovat dřív no....
23. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek Já to ale asi nevydržím. A doufám že u mě se příroda rozhodla :grinning: samořejmě že dobře
23. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jenže ty už jsi jasná kočko, máš tam dálnice jak do Prahy :grinning:
23. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova
@athens26
holky my bysme si těch příznaků našly co? Taky se furt pozoruju jako magor, Furt před zrcadlem, čumím na prsa a mačkám břicho :grinning:
23. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 A ty testovaš nebudeš? Tak to zkus ... tobě má ( teda nemá :wink: ) příjít MS teď někdy v úterý ne?
23. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Určitě rozhodla dobře :o)
23. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek :slight_smile: .. ty teda budeš testovat až před MS? ty to vydržíš?
23. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Teď to vydržím. Ale myslím si, že z toho nic nebude. Ono se nám totiž zadaří až v březnu, chceme vánoční miminko :o)
23. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek jejea chudák miminko :slight_smile: já jsem dva dny před Vánocema a svoji mámu rok co rok proklídnám, že si mě neudělali jindy :grinning:
23. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Uvidíme, kdy se podaří. Když se nepodaří teď, tak se budeme snažit další měsíce. Můj manžel i můj bratr jsou 26.12. :o) ale pár let od sebe :o)
23. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek no taky chudáci, celej život jsem byla ošizená :frowning2:
23. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty si ještě chces vybírat datum, kdy se narodí :grinning: Co mám říkat já, naši byli špatní z toho, že jsem 21.8. :grinning:, že bych nemohla za komunistů ani slavit :grinning: a ještě to dovršili, že mám svátek 6 dní před narozkama :grinning:
23. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka No jasně, ale jestli se nezadaří te´d, ale až příště nebo přespříště, tak bude taky na Vánoce a bude mi to šumák :grinning:. Hele buď ráda, že už slavit nemusíš :grinning:
23. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Narozky slavím, komunisty ne :grinning: Ty jo, prcek když to dobře půjde bude cca měsíc po mně :slight_smile: a vy další měsíc po nás :wink:
23. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka :grinning: No jo, půjdete do školy o rok později, budete v září a my když ten nahoře dá, tak v říjnu :slight_smile:, škoda jen že spolu nebudeme moct vozit :frowning2:
23. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic holky, musím jít pracovat a ne se tady flákat, ještě mám 3,5 hodiny do konce šichty :frowning2: Tak se tu bavte, myslete na mě a všem všem držím palečky ke všemu co budou dělat nebo co dělají :slight_smile:
23. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda No jo, se nezblázníme :grinning: Jéé, už mě zase bolí pupík :grinning: No nic, jdu taky něco dělat, třeba vytřít :grinning:
23. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek