• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@athens26 no jo ale zase na druhe strane je zklamani, kdyz ten test pozitivni nebude a i tak muzes byt tehotna..ja bych proste testy vzdy resila az po vynechani menstuace, jinak bych s emohla testovat taky denne :grinning:
23. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no jasný, ale tak netestuješ týden před ms, ale třeba 1-2 dny před. Já se teda taky bojím, že by to tam třeba nebylo vidět a navíc se mi líbí to napětí :grinning: ms by měla přijít zítra, když nic, tak na to v pátek vlítnu :wink:
23. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Počítám s tebou - snad nám to mrcha nepřekazí ten náš plán :angry:
23. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 jojo ja se parkrat otestovala kdyz me bylo zle, ale jinak to do menstruace odmitam resit

jo jinak znama (jedna nejmenovana herecka) ceka 4. dite :grinning: uf... to by me zabilo
23. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem si hezky početla. Vidím, že řešíme stejné téma. Jestli příjde, anebo ne ...MS :slight_smile: po 7-mi leté délce s práškama jsem vysadila a MS nedostala, byla jsem plná očekávání, spousta testů jsem si udělala a nic. Takže jsem šla za lékařem, ten mi dal injekci a do 3dnů dorazila. :unamused: Takže další MS doufám, že bude, nebo spíše nebude. :wink: Kočky, držím všem palečky, aby se Vám to hezky podařilo, jak chcete. A hlavně, aby jste byli v pohodě a moc na to nemyslely....ikdyž je to hodně těžké. Budu na Vás koukat a čekat, která dříve napíše, radostnou zprávičku. :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenuli123 Ahoj, to jsme na to opravdu podobně. Já mám teď první cyklus po 10ti letém braní HA, takže pokud ms nepřijde tak to taky může být tím a ne že sem těhu :unamused:
23. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Ahojky, vítám tě mezi náma :slight_smile: A máš pravdu MS se pro nás stalo noční můrou, já ti měla od čtvrtka bobky chodit na WC, ať nedorazí...a dorazila včera večer.. :angry: Ale tak už se těším na další snažení, a pak očekávání, nehorší je, že ten měsíc tak pomalu letí :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ale snad příjde, já brala HA asi 7 roků a MS dorazila v pohodě, první vyvolaná odlepením náplasti a pak další za 28 dní, tak dorazí i tobě. Ale už bych chtěla, ať zůstane zase spát na 9měsíců :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Můj gynekolog mi říkal, že největší pravděpodobnost dvojčat je otěhotnět po delší době brání ANT. :slight_smile: takže bacha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v pohodě....já jsem měla takový blbý pocit, že není něco v pořádku. Když jsem to nedostala a nejsem těhotná, podle lékaře...takže až jsem to dostala, měla jsem i radost a ted to snaženíčko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Já právě nevím jestli chci aby přišla nebo ne :grinning: :grinning: když tenhle měsíc dorazí nebude mi to až tak vadit, protože si aspoň ověřím, že vše ok. Ale jednou to stačí :grinning: To jsi mě trochu uklidnila, že jsi to měla hned v poho. Tak ať se zadaří a zůstane spát :wink:
23. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 @athens26 ... na ty dvojčata mě také doktor upozorňoval, prý to není nějak bůhvíjak podložené, ale že teď měl hodně dvojčat u holek, které vysadili HA po delší době :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Děkuji za pěkné přivítání. Uvidíme, my moc chceme, ale necháváme tomu volný průběh. Nechci si počítat dny, je to nej. a už vůbec né, žádné OVU TESTY... chceme tomu nechat volný průběh. A ještě k té MS...já měla teda strach, že budu mít velké bolesti a vůbec, proběhlo to v pořádku a na další MS jsem teda zvědavá, za necele tři týdny má být tady. :pensive: :unamused:
23. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Já zas četla na netu, že je to prý pověra s těma dvojčatama po vysazení HA, no každopádně by se to aspoň sfouklo najednou :wink: Já když mi nepřijde ms a nebudu těhu, tak taky budu ráda až pak dorazí :grinning:
23. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě MS dorazila taky - dnes, sice mě nebolí břicho jako jindy, a mám ji takovou slabou - ne jako dřív, ale možná je to právě vysazením HA... a hlavně snaženíčko nevyšlo v ty správné dny.... takže se budeme snažit příští měsíc :wink:
23. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Jak mi to řekl, tak jsem se malinko zarazila, ptž přítel by se jim nebránil. Prej aspon by byli dvě a bylo by. Fíííháá, neumím si to vůbec představit. Pracuji s dětma a když vidím mamču s dvojčatama, připadá mi, že se malinko trápí a už vůbec nezastaví. Ikdyž na druhou stranu to musí být super!!! Od čtyř let víš..určo ano, ale od čtyř mín...to je podle mě fičák. :grinning:
23. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Jsem ale opravdu zvědavá, když MY budeme ty štastné.. :dizzy_face:
23. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 To chápu, já si taky řekla, že tomu nechám volný průběh, žádný počítání, nic. Pak mě 14-15DC hrozně bolelo břicho a záda, tak si myslím, že to byla ovu, no a teď když má přijít ms tak mi to nedá na to nemyslet, jestli se zadařilo nebo ne :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 no dvojitá radost by to byla :wink:
23. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Tak nějak, já byla teda včera vytočená jak papírový čert, že dorazila, ale na druhou stranu jsem si říkala, na konci prosince jsem začala marodit a byla jsem na silnějších antibiotikách ještě na zač. ledna, a doma jsem ještě teď, protože mám oslabené tělo, o játrech škoda mluvit, tak jsem si na druhou stranu říkala, než by to mělo mít nějaký špatný vliv, tak raděj až v únoru :slight_smile: Ale už aby to bylo :slight_smile:
23. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123
@radushka1 Holky tak fičák by to teda byl každopádně :grinning: Kór pro prvorodičky, když nevíme co a jak s jedním natož se dvěma :grinning:
23. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Joooo, to já taky. Měla jsem to dostat mezi Vánocemi a Silvestrem, byla jsem uplně hotová. Každý krok, minuta, stále jsem na to myslela a na druhou stranu nikomu nechtěla říct..jestli mi rozumíš. Pak za 10dní jsem to zkusila a byla jsem sakra sklamaná a naštvaná,že proč zrovna nám se to nemohlo hned podařit. Ale ten v poho, beru to tak, že to příjde v okamžik, který má a ve který nejmín budu čekat. Já si fakt myslím, že důležitý je, že to chceme oba s přítelem...a jsme v očekávání oba. :dizzy_face: Je to moc pěkný...myslím, že takových chvil v životě je málo. :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 JOOOOO :stuck_out_tongue_closed_eyes: pravda
23. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 To klidně mohlo ovlivnit, antibiotika sou hnus! Dobrý na tom je, že to snažení je příjemné, že to není žádné utrpení :wink: Já teda nemůžu moc posuzovat, sem první měsíc po vysazení, ale zatím se mi ten proces líbí, to napětí :grinning:
23. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Mamča mi též říkala, měla bys to jednou ranou. Já zase si říkám, že bych si ty dítka asi chtěla víc užít, protože fakt to musí být hoňka. Teď jsem si vzpomněla na autoškolu, lektorka mi říkala, že nemohla otěhotnět, řekli jí že to už nepůjde, měla jednu holčičku, jela s manželem na dovo do Itálie a dovezla si trojčátka, ale to byl prý mazec. Říkala dvojčata je hrůza, ale trojčata...ženská má jen dvě ruce, co s tím třetím... Tak by mi asi pro začátek stačilo jedno a po dvou tři letech sourozenec :slight_smile:
23. led 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 To máš pravdu, takže by se ty okamžiky měly pořádně užívat, jednou na to budem vzpomínat :dizzy_face:
23. led 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 No prááávě :grinning: a ty jsi poznala, kdy máš ovu dny?
23. led 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 mi se to líbilo, poprvé, podruhé, třetí, ...po čtrvté jsem i říkala, že už by to mohlo být...tak snad po páté :slight_smile: Kolegyňkám se to povedlo po čtvrtém čekání... :slight_smile: Ale u mě asi zapůsobily ty antib. a oslabení...Tak budu čekat v únoru na výsledek :slight_smile:
23. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 No jistě to nevím, protože sem se nijak netestovala, ale právě ty dva dny mě bolel celý podbřišek a v kříži, nikdy před tím sem to neměla, bylo to šílený, myslela sem, že je to důsledek vysazení, ale měla jsem to jen dva dny 14-15DC, takže to by vycházelo. Mohlo to ale samozřejmě být i něco jiného..
@radushka1 Víš, co...ale stejně to nefunguje tak, že si řekneš..v únoru by se mohlo podařit a za 3roky zase :sunglasses: jestli chápeš... předpokládám, že paní také nechtěla trojčátka :slight_smile: ALE STEJNĚ JE TO PĚKNÝ a mimi jsou úžasní :dizzy_face:
@radushka1 Jednou nám to vyjde všem!!! Držím palce - snažení zdar :wink:
23. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek