• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@jana3333 neuvěřitelně moc, jsem terve 12DC a už bych chtěla být tak 28 ať je jasno :frowning2:
17. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Je mi to jasný :slight_smile: Kdyby alespoň nastávající maminky HNED nějak poznaly, jestli to vyšlo nebo ne :sweat_smile: Nějaké babské rady?? :grinning:
17. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Taky si krátim čas v práci;) no,psala jsem na to Tvé číslo,hlavně,že jsme se našly tady;) vy už snažilkujete dýl? My pořádně až od prosince.
17. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy @radushka1 No, tak to je nás víc, kdo má dostat MS jsem taky 28DC, tak se modlím, aby nedorazila :slight_smile: Mám pocity na zvracení a přijde mi, že mám i nafouklé břicho :slight_smile: , tak budu doufat, že to známka něčeho je. Přiznám se, že jsem si dělala i testík a světlá druhá čárka tam byla, ale nechci se tak nějak tím natěšovat, ať nejsem když tak zklamaná :wink:
17. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 No jo, jsem prostě jen nedočkavá ženská :wink:
17. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já si s tím psaním a různým hledáním krátím čas v práci občas víc, než bych měla... :wink: Občas je potřeba i něco udělat :grinning: Ale zase na druhou stranu, právě proto že už se nějaký ten pátek snažíme (6 měsíců), tak jsem se dozvěděla aspoň pár užitečných věcí, které jsem do té doby netušila. Např. ovu testy. Jednou jsem je vyzkoušela jen tak ze zvědavosti, jestli vůbec nějakou ovu mam. Sama na sobě ji nijak nepozoruji. Ale nemyslela jsem si, že bych jim mohla nějak důvěřovat. Včera jsem ale byla u dr. a ta mi řekla, že důvěřovat jim mam a naopak mi nařídila, ať si je teď po dobu tří měs. dělám a pokud neotěhotním, tak ať i s nimi pak přijdu a řešili bysme dál, jestli je vše o.k.
No jo, je to holt běh na delší trať, pokud není to štěstí, že by to vyšlo hned..... :slight_smile:
Jo a číslo mam pořád stejné, tak je to divné. Nemáš náhodou op. vodafone? Od lidí co ho mají mi občas zprávy nechodí a nevím proč...
17. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jestli se můžu přidat do diskuze, tak nejsi sama nedočkavá. To je "nemoc" asi nás všech. A pokud tam máš světlou druhou čárku, tak nevěš hlavu, protože to vypadá dobře :wink: U většiny holek je z toho po několika dnech krásná druhá čárka :slight_smile:
17. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohu se přidat, snažíme se asi tak od listopadu, ale ze začátku to bylo jen občas ted je to častěji, dneska nebo zítra bych to měla dostat, tak doufám, že MS nedorazí, ale přijde mi že se nic neblíží, ale dneska jsem si dělala test a nic, ale nevím, možná to je brzo na testování, sex jsme měli 5.1. den po ovulaci, 8.1. a ted 15.1., tak snad se zadařilo, moc si mimi přeju....
A vám všem přeji at se brzy zadaří...
17. led 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka tak držím pěstičky aby sílila :slight_smile:
17. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k tak držím palečky aby nedorazila, já se musím ještě snažit :grinning: a vydržet 14 dnů. Zatím kupuju ovu testíky a zkouším :slight_smile:
17. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova To je mi líto :( ale jinak si po antiko mela hned ovulaci a pravidelny cyklus?
17. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Super to zní povzbudivě :slight_smile: Já uvidím, jak to budu mít s cyklem, první MS teprve očekávám :wink: Jinak mě teda dost bolí v podbřišku a v kříži tak nevím jestli je to z toho, ale s antiko sem to neměla.
17. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Teda Ty jsi se rozepsala. Já jsem akorát přeběhla z práce domů - tak jsem byla chvilku "mimo", koník mi v mobilu blbne:frowning2: ovu testíky jsem ještě nezkoušela, zatím měřím bt, podle které to vypadá, že ovu probíhá. Občas na sobě poznam nějaký příznaky, snažíme se od prosince. To jsme hnedka zadoufali v úspěch ( slibný grafík, i slabě pozitivní těhu test), ale MS nakonec dorazila:frowning2: k doktorce jsem zatím nevyrazila, ale čeká mě pravidelná kontrola.

@athens26 Jojo, jinak hnedka po vysazení MS dorazila, celkem i pravidelně (cyklus mam okolo 27 dnů), jen bývá o něco bolestivější :frowning2: ale dřív, ještě před MS, jsem trpěla mnohem víc.
17. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Ahojky, u nás to proběhlo podobně - ovu podle grafu bt porběhla 5.ledna - milování bylo o den později, pak ještě 7.ledna a 9. - sice to zní blbě, takhle to hlídat podle kalendáře, ale taky už bychom mimi hodně moc chtěli, tak hlídáme skoro všechno :slight_smile: držim nám palce, ať MS nedorazí:slight_smile: můžu se zeptat, jak máš dlouhé cykly?
17. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No znáš mě, občas jsem holt trochu ukecaná :sweat_smile:
Na měření bt jsem si netroufla, přišlo mi to dost složité. Ty testíky jsou asi jednodušší. A když mi je schválila i dr, tak jim budu tak nějak věřit :wink:
To mě mrzí, že to nevyšlo, ale jste v začátcích, takže naděje velká :slight_smile: Já jsem v pozitivní výsledek doufala minulý měsíc, kolem vánoc. Ale nakonec se z toho vyklubal jen jiný problém, ze kterého mi nebylo dobře a já už si myslela, že bych mohla být......
Nejhorší je, že my už se s manžou oba tak těšíme... :dizzy_face:
17. led 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova 25dní a poslední MS byla 24.12. tak to ted čekám, ale příznaky MS nepocituji, tak nevím, ale jsem zvědavá, tak jsem si dnes dělala test, ale nic....
při první jsem to tak neřešila, prostě jsme občas měli sex a pak na začátku měsíce dubna jsem si najednou uvědomila asi dva dny po tom co jsem to měla dostat, že jako nic, tak jsem si udělala test a byly tam dvě čárky, ale bylo to až po sedmi měsících, kdy jsme si řekli, že se začnem snažit, tak snad to ted bude dřív i když mám jen jeden vaječník
17. led 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jinak já to ovu jsem si vypočetla na netu, jinak si nic neměřím
17. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady To mi povídej:slight_smile: každý měsíc doufáme, že už. Počítáme, kdy by se malý narodilo, takže pořád posouváme termín. Doufali jsme třeba, že to vyjde přesně na rok od svatby - no, to už zjevně nestihneme:slight_smile: bt zvládáme měřit, nejhorší je, že kvůli práci vstávám každý den jinak,ale na fertilityfriend.com jde zaznamenat i rozdílný čas - no, jak jsem říkala, pokud to tento měsíc nevyšlo, zkusim ovu testy taky:slight_smile:

@hanka_k Ty už vlastně jedno mimi doma máš,viď? Mrkla jsem na profil:slight_smile: Já mam jen mladší ségru, na který si všechno cvičim a celkem si to s ním užíváme:slight_smile: tak to budeme mít cykly docela podobné. Já měla poslední MS 27.12. - dorazit by měla v pátek nebo v úterý za týden ( mam dva různé kalendáře).
17. led 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jj máme doma už Matýska, ale chceme pro něj sourozence a vždy jsme brali jako fajn rozdíl 3roky
no cykly budem asi fakt mít podobné, no budu muset ted čekat co z toho vyleze, ale fakt mi přijde, že žádné příznaky MS nemám a těhu asi nepoznám, protože jsem ani u prvního neměla žádné příznaky, jen jsem tloustla a zvětšovalo se břicho :slight_smile:
17. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda koukám, že jsi taky z Brna...
17. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Já když jsem byla poprvé těhu, bolela mě prsa a bylo mi špatně od žaludku, ale vzpomínam si, že v době, kdy měla dorazit MS mě bolelo břicho, fakt hodně. Těhu pak skončilo v 7 tt :frowning2: teď se snažim hledat všechny možný příznaky, zatim nic:frowning2: jen mě občas chytnou křeče v bříšku jako před MS...kdybys u sebe zjistila nějaký novinky, určitě písni :slight_smile:
17. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, mužu se k vám taky přidat? já měla // na testu už v listopadu, ale v 6.týdnu to skončilo zamlklým těhu...další cyklus byl bez ovulace a v prosinci jsme se pilně snažili, ale asi neúspěšně, protože testy mám sněhobílé s jednou čárkou :-/ ale už týden zpoždění MS, tak asi mám nějaký problém...asi to snažilkování bude nadlouho :-/
17. led 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Ahojky, vítej ve skupince :slight_smile: hlavně,ať se Ti vše brzo srovná a snažilkování vyjde co nejdřív. My měli zamlklé těhu v 7tt, už jsou to dva roky...
17. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky vťournout? Já dnes vzala poslední prášek HA, čekám na ms a začneme se snaženíčkem, máme doma už dva rošťáky.
17. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojka, nevěšim, držíme si palce, tak snad nám to klapne :wink: a když ne, tak se budeme snažit dál :slight_smile: Mám nutkání dělat ten test denně, jestli jsem se nespletla nebo jestli nezesílila.... :grinning: Zítra jdu k doktorce do gastro poradny (trpím zánětem střev), tak třeba bude dělat nějaké odběr :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 Ahojky, jasně, jen se přidej:slight_smile: ty už máš dvě dětičky? Jůůů, to budeš radit :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova děkuji :slight_smile:, jj dva kluky, 5 a 8 let :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Děkuji, snad bude, moc bychom prcka chtěli :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecci75 skvělý, tak hlavně, aby bylo brzo 3. :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek