Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
athens26
24. led 2012
@mmirunda To je dobře, aspoň nebudeš mít čas myslet na blbosti typu, že se nezadařilo ]-( Já vám teda věřím a vkládám do vás velké naděje x-)
mmirundaautor
24. led 2012
@athens26 Jééé děkuju, to potěší, takhle po ráno, vidím že nejsem jedinej magor, kterýmu se o tom i zdá🙂. Sice jsme byli nejpoctivější, ale i tak, mám strach a jsem na 100% přesvědčená, že to nevyšlo 😞 třeba budu pak aspoň překvapená ...
mmirundaautor
24. led 2012
@athens26 no dobře, už mlčím, už mlčím. Já taky věřím, že ty jsi těhu a že se Vám zadařilo hned na poprvé. Jen se řídím tím, že nemám žádné příznaky těhu, prostě nic nic nic
athens26
24. led 2012
@mmirunda optimismus děvče optimismus 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@athens26 no joo no joooo, ale už chci aspoň nějaké příznaky 😃 třeba ať klidně bliju jak amina, ale aspoň něco 😃
jana3333
24. led 2012
@mmirunda 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333
@athens26 se bavíte holky co 😃
augustka
24. led 2012
@mmirunda Jak někdo psal, alespoň když si tam vytížená, nemáš čas myslet na blbosti ]-( žádná deprese, ještě je brzy, aby si měla nějaké příznaky 😉
jana3333
24. led 2012
@mmirunda 😃 hi hi 😃 Nééé já se jen směju tomu, jak si napsala, že chceš blinkat jak amina 😃 Jinak tě chápu, že jsi nedočkavá 🙂 Co mám říkat já, jsem 12.DC 😉
augustka
24. led 2012
@mmirunda Blinkání néééé, to by to v práci všichni věděli a to ty nechceš 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka fakt jo? od kdy jsi je měla ty? Já jsem dneska DPO
jana3333
24. led 2012
@mmirunda Taky nechceš, aby to v práci někdo věděl? 🙂 To jsme na tom stejně, jen mám někdy problém se nějak neprořeknout, jak na to pořád myslím 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333 no tobě se blíží to nejlepší obdboí, snaženíčko 😃 Počkej já ti to připomenu až budeš po ovu a budeš jen čekat 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka jo to by asi poznaly, to je fakt, ale chci už aspoň něco, větší prsa, bolest břicha prostě něco 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333 tak oni asi tuší, že chci mimi, ale že je to tak akutní asi ne 😃
jana3333
24. led 2012
@mmirunda 😃 Né, vždyť jsem psala, že tě chápu 😉 Vím jaké to je a myslím, že jsem sem psala něco podobného jako ty, že jsem chtěla aspoň sebemenší náznak, že to vyšlo 😉 Jen je dobře, že to bereš s humorem a nejsi z toho ve stresu... Jsem na sebe zvědavá, dneska odpo udělám ovutest a bude to !! 😃
barbora.martinkova
24. led 2012
Dobré ráno,holky moje😉 tak jsem vás dočetla a píšu mé info: 29 DC,MS nikde,břicho lehce pobolívá a večerní těhu test byl bělejší než z výroby😃
augustka
24. led 2012
@mmirunda Jééé, ty jsi nedočkavá, neboj, všechno bude 😉 Tak já jsem to nějak vycítila toho 15.1. cca, ale musíš brát ohled, že jsme každá jiná 😉 A neříkej si, že se to nepovedlo!!!! ]-(
augustka
24. led 2012
@barbora.martinkova Ahojka, to nic neznamená, já kdybych ho nedělala z první ranní moči, tak tam taky nic nebylo 😉 Zkus za dva dny hned ráno 😉
jana3333
24. led 2012
@barbora.martinkova Ahoj, já ještě nestihla dočíst ... Takže si nevydržela? Asi bych udělala ještě jeden, pokud MS nedorazí do pátka 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka no dobře dobře, vy umíte být pěkně naštvané holky, ale jsem ráda že ve Vás mám takovou podporu 🙂
jana3333
24. led 2012
@mmirunda Ty jo, to já vůbec nechci, aby to do poslední chvíle věděli v práci 🙂 Vlastně to víte jen vy tady a moje a přítelovo rodina 😉 To si měla vidět, co jsem včera vyváděla, když jsem šla kupovat ten test - kolegyně šla se mnou domů, tak jsem jí řekla, že si skočím jen do lékárny, myslela jsem, že počká venku a ona ne 😃 Tak jsem si koupila Paralen a pro ovu testy jsem běžela až večer 😃 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@barbora.martinkova tak udělej další ne?
augustka
24. led 2012
@jana3333 No, tak to ti udělala trochu čáru přes rozpočet, mrška jedna 😃 U nás to víme jen my dva, vy a moje dvě kamarádky, jinak nikdo jiný a jak už jsem spala, nechci, aby to rodina věděla. Možná jim to řeknem, až na mně něco bude vidět, nebo když se prokecnem 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333 Tak u nás to víte jen vy, tety koníkovky a pak jen můj přítel ( ten to asi vědět musí, když to má být jeho ) a jinak nikdo. Mamka ví, že mimi chceme, ale neví že je to tak akutní
augustka
24. led 2012
@mmirunda No, tak ty vymýšlíš hovadiny ]-( Pěkně klídek a nech se překvapit, jak to dopadne 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka no dobře, už teda mlčím mlčím a s Váma se zatím loučím, musím taky něco dělata a nejen žvanit na koníkovi, ještě jsem dneska nehla prstem. Jen odbíhám obsluhovat 😃 a jsem naštvaná že mě lidi zdržují. V poledne na Vás zase kouknu 😃
mmirundaautor
24. led 2012
Holky zatím papa, zase přijdu 😃
augustka
24. led 2012
No holky, já jdu zase žehlit, mám tady připravený koš, tak ať je to už hotové 😉, ale přijdu se mrknout 🙂
barbora.martinkova
24. led 2012
Holky,nesu další, aktuální info - na tom včerejším testu je slabý dušík, ale je to tedy dost po limitu,navíc za sklem (měli jen ty plast testy-nemam je ráda) 😞 další testování je na programu v pátek, ale teď mě tak rozbolelo břicho, že možná nebude třeba 😃

Začni psát odpověď...

Odešli