• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda To je dobře, aspoň nebudeš mít čas myslet na blbosti typu, že se nezadařilo :angry: Já vám teda věřím a vkládám do vás velké naděje :dizzy_face:
24. led 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Jééé děkuju, to potěší, takhle po ráno, vidím že nejsem jedinej magor, kterýmu se o tom i zdá:slight_smile:. Sice jsme byli nejpoctivější, ale i tak, mám strach a jsem na 100% přesvědčená, že to nevyšlo :frowning2: třeba budu pak aspoň překvapená ...
24. led 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 no dobře, už mlčím, už mlčím. Já taky věřím, že ty jsi těhu a že se Vám zadařilo hned na poprvé. Jen se řídím tím, že nemám žádné příznaky těhu, prostě nic nic nic
24. led 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda optimismus děvče optimismus :grinning:
24. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 no joo no joooo, ale už chci aspoň nějaké příznaky :grinning: třeba ať klidně bliju jak amina, ale aspoň něco :grinning:
24. led 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
24. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333
@athens26 se bavíte holky co :grinning:
24. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jak někdo psal, alespoň když si tam vytížená, nemáš čas myslet na blbosti :angry: žádná deprese, ještě je brzy, aby si měla nějaké příznaky :wink:
24. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :grinning: hi hi :grinning: Nééé já se jen směju tomu, jak si napsala, že chceš blinkat jak amina :grinning: Jinak tě chápu, že jsi nedočkavá :slight_smile: Co mám říkat já, jsem 12.DC :wink:
24. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Blinkání néééé, to by to v práci všichni věděli a to ty nechceš :wink:
24. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka fakt jo? od kdy jsi je měla ty? Já jsem dneska DPO
24. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Taky nechceš, aby to v práci někdo věděl? :slight_smile: To jsme na tom stejně, jen mám někdy problém se nějak neprořeknout, jak na to pořád myslím :wink:
24. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 no tobě se blíží to nejlepší obdboí, snaženíčko :grinning: Počkej já ti to připomenu až budeš po ovu a budeš jen čekat :grinning:
24. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jo to by asi poznaly, to je fakt, ale chci už aspoň něco, větší prsa, bolest břicha prostě něco :grinning:
24. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 tak oni asi tuší, že chci mimi, ale že je to tak akutní asi ne :grinning:
24. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :grinning: Né, vždyť jsem psala, že tě chápu :wink: Vím jaké to je a myslím, že jsem sem psala něco podobného jako ty, že jsem chtěla aspoň sebemenší náznak, že to vyšlo :wink: Jen je dobře, že to bereš s humorem a nejsi z toho ve stresu... Jsem na sebe zvědavá, dneska odpo udělám ovutest a bude to !! :grinning:
24. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky moje;) tak jsem vás dočetla a píšu mé info: 29 DC,MS nikde,břicho lehce pobolívá a večerní těhu test byl bělejší než z výroby:grinning:
24. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jééé, ty jsi nedočkavá, neboj, všechno bude :wink: Tak já jsem to nějak vycítila toho 15.1. cca, ale musíš brát ohled, že jsme každá jiná :wink: A neříkej si, že se to nepovedlo!!!! :angry:
24. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Ahojka, to nic neznamená, já kdybych ho nedělala z první ranní moči, tak tam taky nic nebylo :wink: Zkus za dva dny hned ráno :wink:
24. led 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahoj, já ještě nestihla dočíst ... Takže si nevydržela? Asi bych udělala ještě jeden, pokud MS nedorazí do pátka :wink:
24. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no dobře dobře, vy umíte být pěkně naštvané holky, ale jsem ráda že ve Vás mám takovou podporu :slight_smile:
24. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty jo, to já vůbec nechci, aby to do poslední chvíle věděli v práci :slight_smile: Vlastně to víte jen vy tady a moje a přítelovo rodina :wink: To si měla vidět, co jsem včera vyváděla, když jsem šla kupovat ten test - kolegyně šla se mnou domů, tak jsem jí řekla, že si skočím jen do lékárny, myslela jsem, že počká venku a ona ne :grinning: Tak jsem si koupila Paralen a pro ovu testy jsem běžela až večer :grinning: :grinning:
24. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@barbora.martinkova tak udělej další ne?
24. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 No, tak to ti udělala trochu čáru přes rozpočet, mrška jedna :grinning: U nás to víme jen my dva, vy a moje dvě kamarádky, jinak nikdo jiný a jak už jsem spala, nechci, aby to rodina věděla. Možná jim to řeknem, až na mně něco bude vidět, nebo když se prokecnem :grinning:
24. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Tak u nás to víte jen vy, tety koníkovky a pak jen můj přítel ( ten to asi vědět musí, když to má být jeho ) a jinak nikdo. Mamka ví, že mimi chceme, ale neví že je to tak akutní
@mmirunda No, tak ty vymýšlíš hovadiny :angry: Pěkně klídek a nech se překvapit, jak to dopadne :wink:
autor
@augustka no dobře, už teda mlčím mlčím a s Váma se zatím loučím, musím taky něco dělata a nejen žvanit na koníkovi, ještě jsem dneska nehla prstem. Jen odbíhám obsluhovat :grinning: a jsem naštvaná že mě lidi zdržují. V poledne na Vás zase kouknu :grinning:
24. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky zatím papa, zase přijdu :grinning:
24. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já jdu zase žehlit, mám tady připravený koš, tak ať je to už hotové :wink:, ale přijdu se mrknout :slight_smile:
24. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nesu další, aktuální info - na tom včerejším testu je slabý dušík, ale je to tedy dost po limitu,navíc za sklem (měli jen ty plast testy-nemam je ráda) :frowning2: další testování je na programu v pátek, ale teď mě tak rozbolelo břicho, že možná nebude třeba :grinning:
24. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek