• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova Já jsem ten první taky viděla dýl :wink: Když to byly ty 3 minuty, tak jsem se na to vyprdla, pak jsem se tam šla podívat za 15 minut a byl tam duch, tak nevěš hlavu :wink: a zkus to v ten pátek a uvidíš, já testovala mammatestem citlivost 10 :wink:
24. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Tohle byla 25 - jenže duchů už jsem viděla tolik, ani to neukazuju Kubovi (manžel) - musel by si myslet, že jsem se mu zbláznila :grinning: pokusím se odpol vyfotit, když budu chvilku sama:slight_smile: a hodim to sem na web. Teploty bt se mi sice drží vysoko, ale jen okolo 37, normálně jsem je po ovu měla ještě výš...
24. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova držím palečky at čárky sílí !!! v pátek zase testni a dej info!! ty jo to je super, že se nám tu už objevují // :slight_smile:
já jsem dneska 4DC, takže mám před sebou čekání na snažení a pak čekání jestli to vyšlo nebo ne :unamused:
a asi se mi prodloužil cyklus od toho listopadu, kdy jsem měla //, takže nemá cenu počítat plodné dny, prostě se budeme snažit...
24. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Taky jsme se začali snažit o miminko a nemám potřebu to nikde jinde vykládat (jenom tady).
V srpnu jsme o mimi přišli (přestalo se vyvíjet) - a to jsme byli v 10. týdnu. Už jsme to chtěli všem oznámit, ale jsem ráda, že jsme to neudělali. Věděl to jenom manžel a moje máma. To oni dva mi pomohli se z toho dostat. S manželem nás to hodně spojilo a já teď vím, že mám vedle sebe toho nejúžasnějšího chlapa na světě.
Jak se mi podaří znovu otěhotnět, tak si to necháme s manželem pro sebe. Aspoň dokud nebudeme za 3. měsícem nebo pokud to na mě nebude vidět.
24. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@novina teda to je mi líto...ale je super, že máš tak skvělýho manžela :slight_smile: člověk si pak hned uvědomí, koho vlasně má :slight_smile: i tak jste to vydrželi dlouho tajit...dneska to každý vykecá hned po pozitivním testíku (i já),ale určitě je rozumnější počkat...takže tě tu vítáme a hurá na snažení!!! :wink:
24. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@novina Ahojky, vítej mezi náma. Moc mě mrzí, jak to dopadlo při tvém prvním těhu, ale uvidíš, že teď už to bude všechno v pořádku, až se zadaří a vy jste si aspoň s manžou jisti, že jste stvoření jeden pro druhého :slight_smile:
24. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ty jo, tak vydž a zkus testovat později. Držím pěstičky :grinning:
24. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Holky já už chci taky testovááááááááááááááááát :frowning2:
24. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 tak zkus ovu testíky? Aby jsi to zjistila kdy ty plodné jsou :slight_smile:
24. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda já vás vůbec nestíhám dočítat. O víkendu jsem byla "mimo" a teď mi pořád chybí dočíst asi tak 20 str. :grinning:
@mmirunda A ty se prosím tě nestresuj, že nejsi těhu, když to ještě ani nemůžeš tušit... :grinning: Co mam říkat já, když jsem 25 DC... :wink: Ale jsem statečná, řekla jsem si, že si žádný těhu test dělat nebudu a že počkám na MS. Pokud by bylo zpoždění, tak teprve zkusím.
Nějak už nechci vidět žádnej negativní test, už jich bylo dost......
@barbora.martinkova Ahoj Baru, tak na toho tvého ducha jsem zvědavá, snad je to opravdu pozitivní, bylo by to fajn, mít tu další těhulku :wink:
24. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady Já taky moc nestíhám dočítat :grinning: Většinou si tady krátím čas v práci a když přijdu druhý den, je tu o pět stránek víc :grinning:
@mmirunda :slight_smile: Neboj, uteče to :wink: Mě teď to čekání na ovulku taky uteklo, ale vím, že po ní to bude delší :slight_smile: No jo, prostě vše má svůj čas a čekání na // taky, tak si to užívej :wink:
@barbora.martinkova Úplně s tebou souhlasím, já bych duchy přítelovi taky neříkala, až bych viděla jasné // . Vím že je to na nic, snažíte se přece oba, ale chtěla bych mít jistotu :wink:
24. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Jó, kdyby jen o pět... :grinning: Já to dělám zrovna tak, pročítám jen v práci, takže mi toho prostě dost uniká a jak to pořád jen dočítám, nestíhám reagovat :grinning:
Ty jsi taky se snažením začala až někdy nedávno, viď...? Ale ono je to jedno, to čekání je vždycky nekonečné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Jo jo :slight_smile: Začali jsme v prosinci, takže teď 'jdeme' na druhý pokus :grinning: A ty? 25.DC? :slight_smile:
24. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Druhý pokus, to je ještě krásný začátek :wink: Já mám za sebou šestý měsíc snažení a dneska jsem 25 DC, tak uvidíme... Jsem ráda, že mě to nechává už celkem klidnou, ze začátku jsem to prožívala o dost víc... :grinning: No hlavně, aby mi ten klid vydržel...
Pokud opět neotěhotním, tak si mám vést evidenci, ovu testy, MS a kolik jsme měli sexu a po třech měsících s tím kdyžtak naklusat k doktorce... To bude zajímavá statistika... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mám zvýšenou teplotu 37,2-37,5 ale jinak mi nic není, ani rýma, ani žádné nachlazení, ani kašel, prostě nic a jsem jak přejetá parním válcem a chodím docela často čůrat, tak snad to není zánět močáku :frowning2:
24. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady :grinning: No, právě že je to začátek, tak to víc prožívám :slight_smile: U prvního cyklu po vysazení jsem si říkala, že to určitě vyšlo, že není možné, aby to neklaplo :wink: Ale teď druhý měsíc to beru trochu jinak. Jednou to vyjít musí!! :slight_smile: Moc bych chtěla hned, to je normální, ale vím, že to tak být vůbec nemusí .. Není to tak jednoduché, jako že si člověk řekne : Chci mimi a má ho ... I když u někoho třeba jo ... :sweat_smile:
24. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda A jéje, já už myslela, že tu píšeš příznaky těhu ... :sweat_smile: Tak šup šup do postýlky :wink:
24. led 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Sakryš, člověk si dneska trošku pospí, požehlí a je tu zase kupa čtení. Babo jedna, řekni tvojemu ať ti dá večer po řiti, co to tu píšeš za depresivní vzkazy. :unamused: Jsem ti říkala, že to vyjde, tak ti to vyjde! :wink: Jinak včera cestou do Brna jsem si nějaké ty ovu testíky koupila, tak víš jak, člověk už je posedlý testováním :D a do testování HCG mám při 3DC ještě daleko :D Tak ještě chvíli a budu testovat OVU. Kdy budeš testovat, někdy na zač. února, že, když já se budu snažit :slight_smile: Vyjde to, mysli trošku s úsměvem :wink:
24. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... a nebo jsi těhu ;)
24. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 No taky mam spoustu kamarádek, co otěhotněli hned nebo vlastně nechtěně, tak se teď pořád ptají, tak co, už...? No naštěstí už pochopili, že né u každé to jde hned a už mě s tím tak moc "neotravují" (vím, že to myslí dobře... :slight_smile: ) Ale určitě na nás všechny jednou dojde! :dizzy_face:
Ty jsi přímo z Domažlic, nebo se za to jen tak schováváš, jako já za Plzeň...? :grinning:
24. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 no to právě nevím, ale cítím se jak přejetá a začalo to dneska dopoledne, stoupla mi teplota a cítím ser tak jaksi divně, ale víš jak enchci si nic namlouvat a hledat na sobě příznaky, který ani neexistují :frowning2: Ale neboj už jsem pozitivní, už mě ta depka přešla
24. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 To právě nejde, copak můžu v práci říct že budu zase doma, když jsem byla doma minulý týden dva dny kvůli "průjmu a zvracení " :grinning:
24. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Já jsem přímo z Domažlic :slight_smile: Ty se schováváš za větší město?? :grinning:
24. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Konečně :slight_smile: , prosím tě ještě chvílku a budeme spolu hekat v porodnici :grinning:, dva týdny rozdíl nic není :grinning: Já budu mít depku příští týden, z marodky se budu vracet do práce a strašně se mi chce do té magorárny. Ale pak o víkendu se budeme snažit o prcka, tak to ze sebe vybiju silou duší :wink: Jinak mě močák poslední dva dny taky zlobí, tak zobkám brusinky, snad to zabere.
24. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Pěkný průjem a zvracení :grinning: :grinning: :grinning: Já myslela, že jsi byla jen jeden den doma... To víš, teď jdi marodit s chřipkou a pak se můžeš vrátit po měsíci do práce s větou : ÁÁÁÁ tak to nebyla chřipka :sweat_smile: :grinning: :wink:
24. led 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Ty už chceš testovat a já chci slyšet, že je vše OK :frowning2:
24. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Mam kamarádku v Domažlicích :slight_smile: Kdepak, neschovávám se za větší úmyslně, ale to naše, co je mezi Plzní a právě Domažlicema ve výběru nebylo :grinning: A asi je to blíž k Plzni, tak proto...
24. led 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Mamčo bude všechno ok ;) uvidíš ;)
24. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Jo tak, aha :grinning: Tak mi aspoň napiš do pošty, které to město máš mezi Do a Pl na mysli :wink: Abych byla v obraze :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Neboooj :slight_smile: Teď si užívej toho nádherného stavu, po kterém tady každá touží :wink:
24. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek