Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
augustka
24. led 2012
@radushka1 @jana3333 Tak já neříkám, že si to neužívám, ale pak někde něco čtu a trochu mě to vykolejí. No, je to první, tak jsem trochu vykulená :-N Já bych vám to všem přála, jako to vyšlo nám, tak šup šup, snaženíčko, ať všechny máme // 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka To víš že je kočko 🙂
augustka
24. led 2012
@mmirunda Díky

Holky ještě že vás mám 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 tak mě ještě dneska ráno nic nebylo, ale začalo mi být jaksi divně 😞 ale víš jak už vidím příznaky všude kam se podívám 😞 Tak to moc moc přeju krásnej snažílkovskej víkend 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka Už jsem ti jednou psala, že od toho jsme tady ne?
silverskylady
24. led 2012
@augustka Tak raději nikde nic nečti a snaž se být v klidu 😉 Uvidíš, že pro tebe bude mít dr. dobré zprávy 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333 No jo, tak nemohla jsem jim říct, že chceme s drahoušem řádit a pracovat na miminku, tak průjem je takovej nejrychjelší a vznikne ze dne na den. Taky jsem to klidně mohla chytit od pacošů v práci. Šéfka nás furt nabádá, že máme dávat bacha 😃
jana3333
24. led 2012
@augustka Jé tak to nečti 🙂 K ničemu to není a jen tě to rozhodí. 😉
radushka1
24. led 2012
@augustka Mamčo, myslím si, že si tím projdeme všechny. Že ju @mmirunda. Nejdřív nedočkavé na OVU testy a snaženíčko, nervíky, stihly jsme to nestlihly, povedlo se to, nepovedlo, do dvou týdnů čekáme na dálnici z do Prahy, potom chceme mít jistotu od doktora 🙂 ... A pak budou různá vyšetření prcka a zase budeme čekat jak to dopadne...🙂 Ale dopadne to dobře 😉 Nemýlím se? 🙂
jana3333
24. led 2012
@mmirunda Jasně chápu 😃 Nooo tak to já se těším, až budu vědět, že jsem 100% těhu, jak do práce nakráču s nemocenskou třeba na chřipku a budu doma v klidu, aby se nic nestalo x-) Jsem hrozná co? Ale tady ten blázinec a nervy za to nestojí :-| Ještě když mám šéfa takového ... (pardon :-N )
radushka1
24. led 2012
@mmirunda ...až ten příští, ale bude 🙂 Tento jsem poslala mojeho do Anglie, at ho mám na tuty doma 😃 Jinak ''průjem' 😃 ti schvaluju. To mě ještě nenapadlo 😃 Svádím to na silnější astmatické záchvaty a omldívání, i když někdy se trefím 😃
augustka
24. led 2012
@mmirunda @silverskylady @jana3333 @radushka1 Tak ono se to nedá nečíst, teď jsem se pěkně natáhla na gaučík a odpočívám 😉 Taťka nám odešel do práce, tak máme klídek a můžeme vegetit 😉 Nejradši bych posunula čas, tak jak kdo potřebuje 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 Krásně jsi to napsala a je to pravda. Celej život vlastně pořád jenom na něco čekáme a o něco nebo někoho se bojíme. A "průjem" byla nejlepší zástěrka co mě mohla napadnout. Ještě mě nechali doma dýl než jsem chtěla, abych je taky nenakazila 🙂
radushka1
24. led 2012
@augustka kdyby to tak šlo 🙂 to by byla šupa 😃 Jen odpočívej 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333 Tak to já bych chtěla chodit celé těhu do práce, pokud mi to zdravotní stav dovolí, doma být rozhodně nechci, ale uvidíme, jak to dopadne
augustka
24. led 2012
@radushka1 Tak dnes jsem už vyžehlila, byli jsme v Decathlonu reklamovat dodávku stolu, co nám přivezli a to pro dnešek stačí, nic jiného dělat nebudem, trochu mě i bolí záda, tak i kdyby tu bylo sebe víc práce, tak na to prdím 😉
radushka1
24. led 2012
@mmirunda tak u vás je to hned, ne? V lékárně děláš si říkala, že? Já si též nosím nemoci z práce, to je to nechutné nucené podávání si ruk s klientama (však už je od neustálého mytí mám tak vysušené, škoda mluvit 😃 ) a chrble to na mě. Mamka mě fůrt proti něčemu očkuje (to je zase její choroba z povolání). Ale v listopadu mi porodila jedna kolegynka v prosinci druhá, v dubnu bude tředí, květen čtrvtá a o prázdninách pátá, tak už je přeci řada i na nás, ne? 😃
jana3333
24. led 2012
@mmirunda Já jsem nemyslela být celé těhu doma, ale rozhodně bych chtěla být na začátku doma, ten je hodně důležitej 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka A co s tím stolem máte?
radushka1
24. led 2012
@augustka Prď, tělo ti říká mamko, mysli na prcka 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 No jasně že jo 😃 Tady ještě nerodila žádná, z těch mladých bych byla první 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@jana3333 to sice jo, ale těhotná není nemocná, takže pokud to jen trochu půjde, budu chodit do práce
radushka1
24. led 2012
@jana3333 a kde děláš? každopádně tě storpo chápu
radushka1
24. led 2012
@mmirunda ne bys byla, ale budeš 😉 u nás se teď roztrhl pytel, i když já asi budu poslední 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 Tak já to taky chápu, že chce někdo zůstat doma, ale já jsem čilej člověk, doma bych nevydržela a tady ta práce není fyzicky zase tak náročná, tak bych to snad zvládla
augustka
24. led 2012
@mmirunda Krabice byla celá roztrhaná, to by tak nevadilo, ale byl tam odštíplý roh atd. tak za ty prachy chceme celý a bez vad 😉, tak ve čtvrtek další pokus 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 A hlavně že budeš, jestli poslední, to je fuk, ale hlavně že BUDEŠ😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka No jo ono taky dovézt takovou krávu bez vady, jde asi těžko. Tak ať se zadaří na druhej pokus 😃 A kolik stojí taková sranda?
jana3333
24. led 2012
@mmirunda Jé to se asi špatně chápeme, já to tak nemyslím, jako že těhotenství = nemoc, to ne 🙂 Jen bych chtěla být v klidu a ne se stresovat, víš? Protože sotva ráno přijdu do práce, tak to na mě padá, milion úkolů a nějak se neumím nad tím povznést :-p Do toho šéf přijde a má pocit, že vlastně nic neděláš a dá ti další práci ... Někdy je to do zblbnutí :-|

@radushka1 Copak? Taky práce na nic?? Mě to někdy ještě víc štve kvůli tomu, že jsem díky té práci nechala vysoké ... Jen jsem nemohla tušit, že za 4 roky to tu bude stát za prd :-o
augustka
24. led 2012
@jana3333 @mmirunda Tak já budu celé těhu doma 😉 Já se snad zabavím, ségra porodí v květnu, moje kámoška v březnu a další má 2,5 letého klučíka, tak pořád je kam jezdit a můžu i k mamce, dělá na směny 😉 Jo a ještě ke švagrové, ta má 2 letého klučinu 🙂 a na baráku je pořád co dělat a ještě máme jednu zahradu u rodičů, nudit se rozhodně nebudeme 😉