• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@radushka1 @jana3333 Tak já neříkám, že si to neužívám, ale pak někde něco čtu a trochu mě to vykolejí. No, je to první, tak jsem trochu vykulená :sweat_smile: Já bych vám to všem přála, jako to vyšlo nám, tak šup šup, snaženíčko, ať všechny máme // :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@augustka To víš že je kočko :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Díky

Holky ještě že vás mám :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 tak mě ještě dneska ráno nic nebylo, ale začalo mi být jaksi divně :frowning2: ale víš jak už vidím příznaky všude kam se podívám :frowning2: Tak to moc moc přeju krásnej snažílkovskej víkend :grinning:
24. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Už jsem ti jednou psala, že od toho jsme tady ne?
24. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Tak raději nikde nic nečti a snaž se být v klidu :wink: Uvidíš, že pro tebe bude mít dr. dobré zprávy :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 No jo, tak nemohla jsem jim říct, že chceme s drahoušem řádit a pracovat na miminku, tak průjem je takovej nejrychjelší a vznikne ze dne na den. Taky jsem to klidně mohla chytit od pacošů v práci. Šéfka nás furt nabádá, že máme dávat bacha :grinning:
24. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jé tak to nečti :slight_smile: K ničemu to není a jen tě to rozhodí. :wink:
24. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Mamčo, myslím si, že si tím projdeme všechny. Že ju @mmirunda. Nejdřív nedočkavé na OVU testy a snaženíčko, nervíky, stihly jsme to nestlihly, povedlo se to, nepovedlo, do dvou týdnů čekáme na dálnici z do Prahy, potom chceme mít jistotu od doktora :slight_smile: ... A pak budou různá vyšetření prcka a zase budeme čekat jak to dopadne...:slight_smile: Ale dopadne to dobře ;) Nemýlím se? :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Jasně chápu :grinning: Nooo tak to já se těším, až budu vědět, že jsem 100% těhu, jak do práce nakráču s nemocenskou třeba na chřipku a budu doma v klidu, aby se nic nestalo :dizzy_face: Jsem hrozná co? Ale tady ten blázinec a nervy za to nestojí :unamused: Ještě když mám šéfa takového ... (pardon :sweat_smile: )
24. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ...až ten příští, ale bude :slight_smile: Tento jsem poslala mojeho do Anglie, at ho mám na tuty doma :D Jinak ''průjem' :D ti schvaluju. To mě ještě nenapadlo :D Svádím to na silnější astmatické záchvaty a omldívání, i když někdy se trefím :D
24. led 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda @silverskylady @jana3333 @radushka1 Tak ono se to nedá nečíst, teď jsem se pěkně natáhla na gaučík a odpočívám :wink: Taťka nám odešel do práce, tak máme klídek a můžeme vegetit :wink: Nejradši bych posunula čas, tak jak kdo potřebuje :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 Krásně jsi to napsala a je to pravda. Celej život vlastně pořád jenom na něco čekáme a o něco nebo někoho se bojíme. A "průjem" byla nejlepší zástěrka co mě mohla napadnout. Ještě mě nechali doma dýl než jsem chtěla, abych je taky nenakazila :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka kdyby to tak šlo :slight_smile: to by byla šupa :D Jen odpočívej :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 Tak to já bych chtěla chodit celé těhu do práce, pokud mi to zdravotní stav dovolí, doma být rozhodně nechci, ale uvidíme, jak to dopadne
24. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Tak dnes jsem už vyžehlila, byli jsme v Decathlonu reklamovat dodávku stolu, co nám přivezli a to pro dnešek stačí, nic jiného dělat nebudem, trochu mě i bolí záda, tak i kdyby tu bylo sebe víc práce, tak na to prdím :wink:
24. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak u vás je to hned, ne? V lékárně děláš si říkala, že? Já si též nosím nemoci z práce, to je to nechutné nucené podávání si ruk s klientama (však už je od neustálého mytí mám tak vysušené, škoda mluvit :D ) a chrble to na mě. Mamka mě fůrt proti něčemu očkuje (to je zase její choroba z povolání). Ale v listopadu mi porodila jedna kolegynka v prosinci druhá, v dubnu bude tředí, květen čtrvtá a o prázdninách pátá, tak už je přeci řada i na nás, ne? :D
24. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já jsem nemyslela být celé těhu doma, ale rozhodně bych chtěla být na začátku doma, ten je hodně důležitej :wink:
24. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka A co s tím stolem máte?
24. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Prď, tělo ti říká mamko, mysli na prcka :D
24. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 No jasně že jo :grinning: Tady ještě nerodila žádná, z těch mladých bych byla první :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 to sice jo, ale těhotná není nemocná, takže pokud to jen trochu půjde, budu chodit do práce
24. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 a kde děláš? každopádně tě storpo chápu
24. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ne bys byla, ale budeš :wink: u nás se teď roztrhl pytel, i když já asi budu poslední :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Tak já to taky chápu, že chce někdo zůstat doma, ale já jsem čilej člověk, doma bych nevydržela a tady ta práce není fyzicky zase tak náročná, tak bych to snad zvládla
24. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Krabice byla celá roztrhaná, to by tak nevadilo, ale byl tam odštíplý roh atd. tak za ty prachy chceme celý a bez vad :wink:, tak ve čtvrtek další pokus :grinning:
24. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 A hlavně že budeš, jestli poslední, to je fuk, ale hlavně že BUDEŠ:grinning:
autor
@augustka No jo ono taky dovézt takovou krávu bez vady, jde asi těžko. Tak ať se zadaří na druhej pokus :grinning: A kolik stojí taková sranda?
@mmirunda Jé to se asi špatně chápeme, já to tak nemyslím, jako že těhotenství = nemoc, to ne :slight_smile: Jen bych chtěla být v klidu a ne se stresovat, víš? Protože sotva ráno přijdu do práce, tak to na mě padá, milion úkolů a nějak se neumím nad tím povznést :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho šéf přijde a má pocit, že vlastně nic neděláš a dá ti další práci ... Někdy je to do zblbnutí :unamused:

@radushka1 Copak? Taky práce na nic?? Mě to někdy ještě víc štve kvůli tomu, že jsem díky té práci nechala vysoké ... Jen jsem nemohla tušit, že za 4 roky to tu bude stát za prd :astonished:
24. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 @mmirunda Tak já budu celé těhu doma :wink: Já se snad zabavím, ségra porodí v květnu, moje kámoška v březnu a další má 2,5 letého klučíka, tak pořád je kam jezdit a můžu i k mamce, dělá na směny :wink: Jo a ještě ke švagrové, ta má 2 letého klučinu :slight_smile: a na baráku je pořád co dělat a ještě máme jednu zahradu u rodičů, nudit se rozhodně nebudeme :wink:
24. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek