• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
No jo holčiny, já jdu testovat a pak se snažit :wink: Tak se tu mějte krásně a zítra na vás mrknu :wink: A nééé že tady zase bude o 20 stránek víc :grinning:
24. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 Jo tak to jo, jak tě v práci stresují, tak honem pryč, ať je miminko v klidu. Byl by to takovej snadnej únik:slight_smile:
24. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Taky musím letět, zase předstírat aspoň na chvíli nějakou činnost. Taka papa odpoledne nebo večer :wink:
24. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda My jsme si vzali asi za 6000Kč, měla si vidět Peťulu, byl tak naštvaný :grinning: No, tak přepravka se s tím nemaže, těm je to jedno :unamused:
24. led 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Tak ať se zadaří :wink:
24. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda tak to jo :slight_smile: já asi ze začátku těhotenství v práci budu a pak neschopenka, uvidím. U nás je to hodně stresové v práci a nedovolím, abych kvůli tomu o prcka přišla. Však pak uvidím, časík ukáže :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde kdko pracujete?? :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 lá v lékárně :slight_smile:
24. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Ahoj, já v letecké společnosti, ale nelítám :slight_smile: Ale taky někdy stresy, takže u mě je to jasná neschopenka. I když ráda bych byla v práci dokud by mi to stav dovolil, ale vzhledem k tomu, že do práce to mam přes 120 km, tak budu pěkně v klídku doma, protože nejvíc se stresuju když řídím....... :grinning: A taky že jsem málo s manžou...
A kde pracuješ ty?
24. led 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dušík se změnil ve špinění, ještě nedorazila ta pravá MS,jen narůžovělý hlen, ale vypadá to, že snažení bude pokračovat. Šla jsem se pro jistotu přesvědčit na test, jestli jsem si to nevymyslela, duch tam pořád je, ale...:grinning:
24. led 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
nehaž flintu do žita - ještě není nic ztracené....
24. led 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
dnes je nějaký divný den......taky nic moc
24. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Barčo, jeli tam dušík, fakt není nic ztracené, špinění a narůžovělý výtok ještě nic neznačí. MOC DRŽÍM PALEČKY ať nedorazí :slight_smile:
24. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Banka, i když to zní na pohodu, kdo tam nebyl nepochopí , tak neschopenka bude asi taky, nedovolím abych skrz nervy přišla o mimčo.
24. led 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
já podnikám , mám realitku a poradenskou firmu.......a co ty?
24. led 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Děkuju, palečky se hodí vždycky, ale moc tomu nevěřim. Pořád říkam "myslet pozitivně" a samotný mi to nejde :grinning:
24. led 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova ... já vím :wink:, ale ono to jednou přeci vyjít musí :slight_smile:
24. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 Jednou určitě jo, ale tohle by byla asi moc rychlá náhoda :slight_smile:
24. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova i náhody se dějí :slight_smile: ty jsi teprve po vysazení, že?
24. led 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jen vás dočítám, ale nereaguji, jsem 6DC tak se na to brzy vrhnem, jinak já jsem nezaměstnaná, ted na mateřské, ale jinak jsem biomedicínský technik a dodělávám si školu
24. led 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Nene, prášky už neberu 3.rok, hned potom jsem otěhotněla, ale v 7tt jsme měli zamlklé těhu, mimčo plávané nebylo, chtěli jsme počkat kvůli škole, práci,atd. Pak přišla na řadu svatba a od letošního roku snažení:slight_smile:
24. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vás opět nestíhám, včera jsem celý den prospala po 3 nočních a dnes ještě využívala volna a trochu doma poklidila. Ale taky jsem si dnes nakoupila ovu testíky :slight_smile:
@augustka Věř, že bych taky radši místo lyží šla na UZ! No doufám, že nám horský vzduch prospěje :wink:
24. led 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova tak to by mohlo vyjít :slight_smile: Držím palečky ;) Mě čeká další snažení kolem 3.února, tak snad se to ujme :slight_smile:
24. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Snažení má taky něco do sebe...akorát mám pocit, že u nás je na to chuť vždycky mimo nejvhodnější dny :grinning: a řídit to jen podle kalendáře zatim ještě nechci :slight_smile: držim palce,ať to u vás vyjde - u nás by další snažení přišlo okolo 7.2., krátce po tobě:slight_smile:
24. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já to musím tak trošku počítat, aby si můj domluvil práci, jezdí kamionem, tak o to je to horší :frowning2: Tak jsem mu začala plánovat, který víkend má být doma a který týden se má doma ukazovat, jinak bych asi neotěhotněla nikdy. Tak snad to už v tom únoru vyjde :slight_smile:
24. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik též tentokrát budu zkoušet ovu testíky :slight_smile: Tak snad se nám zadaří :wink:
24. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 No, tak to máte taky pěkný:slight_smile: já mám doma hasiče, tzn. každý 3. den je v práci na 24 hodin, bohužel je malinko problém přehazovat směny:slight_smile:
24. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, už jsem doma a sbor se dneska nekoná. Jsem utahaná jako kotě a pořád mám teplotu
24. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Nevěš hlavu, ona třeba nedorazí. Mě dneska taky už z toho šibe. Nejraději bych už testovala, ale jsem 6DPO
24. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ... to je taky pak veselé :slight_smile: pak máme co dělat, co? :slight_smile:
autor
Dívám se co tady tak máme za profese, co by se mohlo hodit :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek