• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda já se z tebe po.... ale neboj, 7. února budu psát to samé, nedočkavky jsme. Ale copak za to můžeme, když toho prcka tak chceme :slight_smile:
24. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 No přesně, plánovat těhu na směny:slight_smile: ke všem já je mam taky, naštěstí ne tak příšerné - obvykle bývam v práci jen 4 hodiny :slight_smile: ale i tak se někdy míjíme:slight_smile:
24. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 já vím .... já vám to připomenu :grinning:
@mmirunda ... no zatím to tak vidím, že nejvíc se nám můžeš hodit ty, do té lékárny snad budeme chodit všichni :D.. A tak rovnou mám seklý krk, zase, existuje na to něco lepšího než plénka kolem krku, ať to po třech dnech odezní?
@mmirunda Hlava už je svěšená :grinning: ale nevzdávam to - zkusim ještě testnout ráno,když MS nedorazí "naplno" :slight_smile:
24. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahojky Baru, to je něco, pořád takový nervák, viď... :grinning: Moc ti držím palce, ať ti to klapne :wink:

@montonik
@radushka1 Akorát brouzdám po netu a hledám nějaké výhodné balení ovu testů, abych nemusela každý měsíc běhat po lékárnách. Pro jistotu rovnou počítám s tím, že jich budu potřebovat víc, na delší dobu :wink:
@mmirunda to je mi jasné :D....a ty už nás tu v tu dobu budeš provokovat dálnicí :D
autor
@barbora.martinkova tak my to máme taky na prd. Martin dělá denně jen do tří, ale já směnuju někdy do osmi a když v devět přijdu, on už spí, protože vstává v půl čtvrté a jednou za týden vstává ve dvě :frowning2: A taky sloužím skoro každej druhej víkend, takže to jinak nešlo, než naflignovat "průjem a zvracení"
24. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@silverskylady tak jestli něco objevíš, prosím o info, já objevila jen 4 a 5 balení... :unamused:
24. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 já je ještě nezkoušela, tak jsem teda zvědavá. Minulý měsíc jsem to jen počítala, tak uvidíme, co testíky ukážou! Už bych nejradši testovala, ale jsem teprv 6DC :unamused: Kdy budeš testovat?
autor
@radushka1 No volně prodejné nic mo, jen Guajacuran, ten by to mohl odblokovat :slight_smile: Stojí asi 70Kč.
autor
@montonik začněte tak kolem 10 DC
24. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prá je dobrej i ovu test DONNA, testuje se ze slin a je na mnoho použití, jen stojí cca 600,- :confounded:
24. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Docela vám závidím i ty směny a tak... Já nejsem doma celý týden, vždycky jen na víkend a pak se tref..... :confounded:
24. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady A kde jsi celej týden?? prosím tě? Pak kdž budeš mít ovu v úterý tak jsi v řiti jak Baťa s dřevákama :frowning2:
24. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda díky za tip, budu se muset po něčem podívat, tentokrát to vydržím, ještě marodím, tak to neva, ale v práci bych se z toho zbláznila, jen nevím proč mi to dělá, mívám to tak 1-2x za 2 mth, a pořád na jednu stranu. Raz se mi sekly celé záda, ale to bylo z průvanu, a záda za den polevila, ale krčisko, to je tak na 3 dny. Boha, já se fakt už rozpadám, fakt čas na prcka :D
24. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 prosím tě mluvíš jako by ti bylo padesát :grinning: Třeba jsi jen blbě ležela, nebo ti na krk nafouká. Nosíš roláčky?? šálečku??
24. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Celý týden jsem v Praze v práci a bydlíme 120 km od Prahy, tak to nejde jezdit každý den domů... Teď najdu naplno na ty ovu testy a když bude ovu v úterý, tak tradá domů :grinning: Ale bude to pakárna... Naštěstí mě by ovu měla tak nějak vycházet na víkend, tak uvidím, jak to bude podle testů. Už jsem je zkoušela v listopadu a byl to víkend. No ale nic z toho, nooooo :angry:
24. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 Když přijdu na něco dobrého a výhodného, určo se ozvu :wink:
24. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda No, tak já tě chápu, u nás je problém dodržet tulení každý druhý den, taky kvůli směnám....jednou to ale vyjít musí :slight_smile:
24. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady tak to pak jo, to ale máte pak klidnej vztah doma, když se nevidíte :slight_smile:. Já jsem sama zvědavá jestli metoda ovu testů u nás zabrala ...
24. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no jako dnes si tak aj připadám :grinning: Ju šálečky jsou moje :slight_smile: Ale z průvanu to asi bude, brašulka mi nechal v noci otevřenou ventilačku a asi zabudl zavřít dveře když šel na WC (vegetím s ním u něj v pokoji když jsem u našich), tak je to hned...:D
24. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Já dnes koupila ovulační test RapiClear, je jich v balení 5 ks, ale budu je zkoušet prvně, tak nevim, jaký jsou! Chtěla jsem nějaký, kde jich je více v balení a u nás měli jen tyto.
24. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova tje pravda, jednou to vyjde. Hele když ty jsi tak zběhlá v té BT, je možné abych měla zvýšnou teplotu? Mám od dopoledne 37,2-37,5 a nic jiného mi jinak není. Ani rýma, ani kašel, prostě žádná příčinna, proč by měla být zvýšená :frowning2:. Nikdy ty nemívám ...
24. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 to bude nejspíš ono, žádnej průvan :slight_smile:
24. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik ty jsou taky super a kvalitní :wink:
24. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak už aby byl 10 DC a ovu pozitivní! Příští týden jsme na horách, tak bysme měli aspon dost času na snaženíčko :slight_smile:
24. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak my bysme měli klid asi i bez toho. Nejsme spolu zase tak dlouho :wink: Každopádně vzácní si jsme a dost... :dizzy_face:
Minulý týden jsem byla u gyn.dr. a ta mi ty ovu testy doporučila, že na ně je spoleh, takže já teď na ně dám asi dost. Uvidím jak to teď se mnou dopadne, jestli o víkendu dorazí MS a pokud jo, tak budu dělat jeden ovu test za druhým... :grinning:
24. led 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@montonik Aby jste taky lyžovali :grinning: Ale ta změna prostředí bude super. A budeš na horách i na ovu? Ta je tak cca 14-15DC
24. led 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek