Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
silverskylady
24. led 2012
@mmirunda Nestraš, ještě mi zbývá dočíst asi 5 stránek z dřívějška 😃 Ahoj a nestresuj se porád s tím těhu/netěhu... 😉
augustka
24. led 2012
@mmirunda Jééé, ono to nejde poslat po IP? ]-(
augustka
24. led 2012
@mitote Sauny a bazény, jsem si také užívala, ale v lázních 😃 Nevěš hlavu, to ještě nic neznamená 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka jak to? tak to pošly sem mirunda@email.cz
radushka1
24. led 2012
@mmirunda @augustka aspoň fotečkama nás zimně nalaď, tu je to jak na podzim, pořád...že, jeden den nasněží, a zítra je po sněhu
augustka
24. led 2012
@mmirunda Máš to tam 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 odkud že to jsi? stejně je i u nás 😞 Já už si to všechno pletu holky 🙂
radushka1
24. led 2012
pracovně z Brna 🙂, ale teď marodím u našich u Uherského Hradiště
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka to je kráááááááááááása, tolik sněhu. Bych si do něj lehla a dělala andělíčky 🙂
augustka
24. led 2012
Ty jo holky, když tady koukám na některá bříška mamin, tak nevím,jak dlouho to utajím 😃 Tak ale vzhledem k tomu, že jsem trochu baculatější, tak snad to nebude vidět tak brzy 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 AHa, tak já si říkala a to jsi ty co se bude stěhovat do Slavkova?
augustka
24. led 2012
@mmirunda tak se stav 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka jojo my baculky to schováme, ale taky mě ty medicimbály u některých maminek děsí 🙂 Pak mi zůstane po porodu metrák a bude to 😃
radushka1
24. led 2012
@mmirunda jo 😃 ... a já ti říkala, že raz spolu budeme hekat v porodnici 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka ty jo nebýt to až v Liberci taky jedu 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 jojo, už se orientuju. Ve Slavkově míváme soustředění se sborem 😉
augustka
24. led 2012
@mmirunda No, uvidíme, moc ne necpu, tak snad to nebude tak hrozné, ale některé v 8tt mají už docela břich a to já teprve půjdu k doktorce 😃
radushka1
24. led 2012
@mmirunda my hledali byt v Brně a fůrt samá voda, nebo tak nic se nám nějako nelíbilo, a mojemu se líbil Slavkov, tak jdeme do Slavkova, do Brna je to co by kamenem dohodil, tak pohodička 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka 🙂 neboj, třeba nebudeš mít takovej břuch, když si to cheš utajit 🙂
radushka1
24. led 2012
@augustka to ještě nebude tak hrozné 🙂 Neboj se 🙂
augustka
24. led 2012
@mmirunda Já si to s tebou klíďo vyměním, já sníh nepotřebuju..Nejhorší je jízda autem, bo moje půlka si ze mě udělala řidiče a odmítá jezdit 😃, tak tady trpím, jak jsou všude koleje 😞
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 jojo je to docela kousek, my tam míváme se sborem koncerty i v zámecké kapli 🙂
radushka1
24. led 2012
@augustka a navíc ted v zimě svetříky schovají všechno 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka tak hlavně opatrně. Po čem prd, to je hned 🙂
radushka1
24. led 2012
@mmirunda jééé, tam jsem byla kolegyňce na svatbě 🙂 Vás dojdu pak někdy skontrolovat, naše poznávací znamení bude pupek 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 😃 😃 jsi mě pobavila 😛
augustka
24. led 2012
@mmirunda @radushka1 tak mmě by nevadilo, já už se na něj těším 😉 ale s věcma to bude horší 😃, ale jsem ráda, že nemusím řešit věci na zimu 🙂
radushka1
24. led 2012
@mmirunda tož pobavila, no a ne 😃
radushka1
24. led 2012
@augustka to vlasně jo, kdy ti vychází termín porodu, dle kalkulaček, září ne?
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka jo to je fakt, proto bych chtěla otěhotnět teď, abych musel řešit zimní oblečky