Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
radushka1
24. led 2012
@mmirunda to bychom měli ještě v říjnu, to by šlo 🙂 říjen se ještě dá 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 jojo jednu větší budnu mám, tak třeba by stačila 🙂
radushka1
24. led 2012
@mmirunda to víš že jo, letos bylo krásně ještě první týden říjnu 🙂 ještě to bylo na tričko, tak do konce října tak daleko není 🙂
augustka
24. led 2012
@radushka1 @mmirunda Jj, termín vychází na konec září 😉 Já jsem myslela moje oblečení, že ho nemusím řešit. Věci pro prcka doufám že dostaneme od švagrové, mají toho 2 letého klučinu a pro holku mám všechno doma po ségře, první měla holku a teď čekají kluka 😉
radushka1
24. led 2012
@augustka já též myslela oblečení na tebe 🙂 Na toho prcka se to nějako sežene 🙂
radushka1
24. led 2012
@augustka ale oblečeníčko máš hezky zařízené 🙂 i pro klučka i holčičku 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka tak ona bude postupně odkládat a bude ti to dávat, to akorát tak vyjde, když á v květnu rodit 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 já nemám mít po kom oblečky, budeme muset kaupovat, ale jdyk tady někdy vidím u garderobu, co maminy nakupují, přijde m to přehnané...
augustka
24. led 2012
@radushka1 jj, přesně tak a když se nesežene, tak budeme jen doma 😃 Nééé, dělám si srandu.

Ty jo holky, až se to doví tchýně, tak tu z radosti snad klepne 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 tak teď jenom aby nám to v tom říjnu vyšlo
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka a kdy jí to chcete oznámit??
mmirundaautor
24. led 2012
já už se dívala v Tescu na nějaké capáčky, který dám Martinovi až zjistím že jsem těhu, spolu s těhu testem 🙂
radushka1
24. led 2012
@mmirunda to je hezké 🙂
augustka
24. led 2012
@mmirunda No jo, ale letní věci jsou mi pro prďolu k prdu 😃 Tak já se nebráním nakupovat ani v sekáči, i když si myslím, že mi to neprojde, si říkám, stejně to bude mít na sobě jen chvilku :-N
radushka1
24. led 2012
@augustka ono se toho dá dosti sehnat i přes netík za fajn ceny...
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka tak já taky klidně bazárky, mimibazar, sekáče, nebudu mít tolik peněz aby bylo všechno nové, stačí kočár a postýlka a takovéto věci
augustka
24. led 2012
@mmirunda No, až uznáme, že to chceme říct, nebo až to bude vidět 😃 Je to její nejoblíbenější syn a ještě od něj nemá žádná vnoučata 🙂 Jednou mi říkala, že se chce ječtě dožít toho, až budeme mít s Peťulkou děti 🙂
radushka1
24. led 2012
@mmirunda ...přeskočila jsem řádek 😃 ...jako mohl by nám ten říjen vyjít, já to zkoušela ze srandy počítat, no vyšlo by mi to na státní svátek 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 ty jsi dobrá 😃
radushka1
24. led 2012
Na chvilku mizím, zatím hojky holky 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka ta bude mít strašnou radost 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@radushka1 papa
augustka
24. led 2012
@mmirunda Tak já doufám, že budu mít kočárek po švagrové :-N Chudák, to ještě neví, že ji o všechno obereme, ale ona je v poho, tak si myslím, že v tom nebude problém. Myslím, že budeme kupovat akorát postýlku a pokoj máme vybraný v Ikee
radushka1
24. led 2012
@mmirunda tož zkoušela jsem to spočítat 😃 no...ne dobrá ale zvědavá 😃
augustka
24. led 2012
@radushka1 pa a vrať se 😉
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka tak na co jí to bude, když už to nebude potřebovat no ne? A má hezkej kočárek?
lenuli123
24. led 2012
ahojky děvčata, takže dneska jste už u oblečení,jo? 😃
augustka
24. led 2012
@mmirunda Taky si myslím, ty jo, už to bude mít minimálně 8 vnouče 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@lenuli123 AHojky, no probrat musíme všechno 😃
augustka
24. led 2012
@lenuli123 Ahojka, no jo, my to tady bereme rychlostí blesku 😃