• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova díky, uvidíme, ať se nám tady všem zadaří brzy :wink:
17. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo, kdy se konečně vyspím, předevčírem vstávám ve čtyři, včera ve tři a dnes v půl šesté :frowning2: No, ale alespoň v poho stihnu doktorku, akorát ty kvantka sněhu, chjo... :angry:
18. led 2012 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k Ano ano z Brna :slight_smile:
18. led 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka ,@radushka1
tak zatím MS nikde už 2 den(doufám, že to tak zůstane)
Jen mě bolí břicho, jako by měla přijít......
snad ne :slight_smile:
a co vy holky, jak jste na tom?
18. led 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahoj, tak jak jsi dopadla v té gastro poradně, byly nějaké testy? No a já kdybych měla nějaké podezření, tak bych asi taky testovala denně. I když vyjde to nastejno, jako když počkáš a pak to máš rovnou pěkně potvrzené a možná s menším stresem... :wink: Jen to ale vydržet, co :grinning:
18. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
Já jsem si taky ještě do nedávna říkala, že by bylo pěkné, kdyby se nám to povedlo, protože to by bylo mimi buď lev jako manžel, nebo panna jako já :slight_smile: A ještě třeba také rok po svatbě :wink: Ale to už neklapne, takže takové myšlenky už vyháním z hlavy a říkám si, že to musím nechat být a moc o tom nepřemýšlet. Tahle věta mi přijde jako nějaké zaklínadlo, to mi říká každý... :grinning:
A s tou bt to bude asi jako s těmi testy, prostě se to musí vyzkoušet. Já teď budu muset projet net, abych našla nějakou výhodnou nabídku těch ovu testů, protože jinak je to balík jen za testy, při takovém množství... :grinning:
18. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je to týden, co jsem to nedostala...to je divný :-/
jinak já taky každý měsíc počítám, kdyby se malé narodilo, který měsíc a jaké by bylo znamení...no už z toho taky blbnu...

@mersy držím palečky at MS už nepřijde :slight_smile:
18. led 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Tak třeba je to dobré znamení a těhu přece jen jsi... Jak dlouho se snažíte?
No a evidentně nás blbne víc, koukám... :grinning:
18. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylandy no já už si testík dělala (v pondělí), takže těhu pravděpodobně nejsem, to už by mi test ukázal, ne? snažíme se od října...řekli jsme si že to jen zkusíme, jenže člověk se do toho tak dostane, že z toho magoří :grinning: a hlavně ta naděje, že už jsem jednou ty // viděla :grinning: tak chci zase :grinning:
18. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 to neni divny, to je prave super ne? Me by s kazdym dnem vzrustala nadeje :slight_smile: Mas nejake priznaky? Testovat by se melo 10DPO, to uz mas za par :grinning:
18. led 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 To mi povídej, spadla jsem do toho rovnýma nohama a každý měsíc se střídá naděje se sklamáním... Ale ze začátku to bylo asi horší. Teď už to beru tak nějak "sportovně" :slight_smile: Jinak bych zblbla... :grinning:
No a asi by ti to už ukázal, ale taky asi záleží, jaký test si děláš. Holky si hodně chválí mamatest, že je hodně citlivý...
Taky už chci vidět dvě //, a to jsem je ještě neviděla... :grinning:
18. led 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 tstovat 10DPO ? to už mám za sebou ne? ovulka měla být někdy kolem 27 - 28.12, poslední snažící se sexík byl na silvestra :grinning: takže to už je dlouho, test by to už asi ukázal...spíš si dělám starosti z jakého jiného důvodu jsem to nedostala :-/

@silverskylady jj, mamatest mi minule ukázal // den před MS, takže si ho chválím taky :grinning:
18. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jeeezis jasne mas pravdu, ja videla MS a automaticky to brala jako ovulku, uz sem taky zblbla :sweat_smile:
18. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky čekám co bude, už druhý den nic a ani mi nepřijde, že bch to měla dostat, ale dělala jsem si v pondělí test a nic, ale asi to bylo brzy, nevím, ovulaci jsem podle výpočtu na netu měl mít 4.1. a sex jsme měli 5.1., 8.1. a 15.1. tak uvidíme co z toho bude, ale nemusela by potvůrka už přijít, strašně bych chtěla testovat, jsem zvědavá, ale testy jsou dost drahé tak počkám do pátku to bude 28 dní po poslední MS
18. led 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Ahoj :slight_smile: Taky jsem měla ovulku 28.12. ale ta potvora se nakonec dostavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hanka_k Taky bych na tvém místě počkala do pátka :wink: Sice bych měla co dělat, abych to vydržela, ale každým dnem by byla druhá čárka silnější :wink: :sweat_smile:
@augustka To se ti vůbec nedivím, že jsi nedočkavá :wink: Jak v poradně? Už něco víš? :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si taky říkám, že z toho asi zmagořím :grinning: Hlavně takhle na začátku :sweat_smile: Snažím se na to moc nemyslet a nepočítat ty dlouhý dny, ale copak to jde?!? :rolling_eyes: Hlavně že vidím, že to tak nemám sama a je nás tu víc :wink:
18. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se první měsíc snažíme. Vysadila jsem antikoncepci začátkem ledna, dnes jsem 12 DC, tak na tom makáme. Uvidíme, zda se povede hned po vysazení....
18. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 :slight_smile: Ahoj, někde na netu jsem četla, že prý prvním měsíc po vysazení je vyšší pravděpodobnost :wink: Ale vůbec netuším, proč by tomu tak mohlo být :dizzy_face: A jestli je to pravda, tak by mě zajímalo, kde se stala u nás chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. led 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 hlavně nemyslet na to, že se o něco snažíte :slight_smile: pěkně si to užívat :slight_smile:
kamarádka vysadila antikoncepci a hned ji to vyšlo, jen tím vysazením měla posunutou ovulku až ke konci cyklu, tak i // viděla až později.
držím palečky :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka k jen ještě vydrž, nemá cenu testovat nějak brzo a když to vyjde uvidíš pak krááásné // a ne jen nějaké duchy :grinning:
18. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 a ty je spousta holek, co po vysazeni měly problémy s cyklem a třeba půlroku vůbec nedostaly menstruaci. Na to mě také upozorňovala gynekoložka, že se to může stát, abych si hned nemyslela, že jsem těhotná. Já jsem brala antikoncepci 10 let bez přestávky, tak fakt nevím, jak to bude. Ale už se mi horší pleť a celkem mě bolí podbřišek.
A vy se snažíte jak dlouho?
18. led 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 četla jsem, že největší pravděpodobnost otěhotnění je mezi 10 - 18 DC. Radši to tedy budeme zkoušet i po tom 18 DC, protože se fakt nedá teď říct, kdy dojde k ovulaci a jestli vůbec.
Ráda bych na to nemyslela, ale to bohužel nejde :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Od prosince :slight_smile: Vysadila jsem HA 9.12. po 9 letech. A můžu říct, že mě také bolelo břicho a pleť není jako dřív :sweat_smile: Jen ten cyklus - MS jsem dostala až 31.DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem si myslela, že to vyšlo, ale test negativní a MS nakonec také přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale začala jsem pít kontryhelový čaj, tak by se cyklus mohl trochu umoudřit a nebýt tak dlouhý :slight_smile:
18. led 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jo to máš pravdu :slight_smile: já to neberu tak, že se snažíme, i když v době ovulace to bylo tak 2x za den :grinning: jinak normálně téměř každý den, nebo obden :wink:
18. led 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 já beru jednou denně lžičku maliníkové směsi do vody....ta by na to taky měla být (gynekoložka mi objevila 2-centimetrovy myom), tak by to mělo pomoct i na to. Takže máš zatím 2. měsíc snažení, tak to je ještě v pořádku a aspoň víš, jak máš cyklus, to je taky dobrý. Přeji ať se zadaří už tento měsíc :slight_smile:
18. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Děkuju :dizzy_face: Moc bychom si to přáli :slight_smile: Já jeden čas pila maliník jako čaj - většinou se pije před porodem, ale také mi ho doporučili při potížích s MS, ale ta chuť... Bléé :grinning:
18. led 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
@jana3333 jo ted u to snad vydržím, zítra už je čtvrtek, při prvním těhu jsem nic neřešila až jedno pondělí mi došlo, že jsem to měla o víkendu dostat, tak jsem si koupila test a ukázaly se dvě čárky, ted mi přijde, že si to přeju víc a víc se na to soustředím a taky dělá hodně, že spousta holek kolem mě už čeká druhé tak chci taky a taky kvůli zdravotnímu stavu se máme snažit....
18. led 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Kvůli zdravotnímu stavu? :zipper_mouth:
18. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 když jsem otěhotněla zjistili mi cysty, prý to jsou těhotenské a po porodu zmizí, , ale jak už bylo mimi velké tak nebylo vidět, jestli tam ještě csta je, pak tam nebyla, ale pak se objevily začla jsem chodit na masarykův onkologický ústav v Brně, nakonec jsem šla na laparoskopii s tím, že se podívají a když se jim to nebude zdát tak vezmou celý vaječník, prasklo jim to tak nakonec vzali raději celý levý vaječník a od té doby(operace byla v březnu lonského roku) chodím na kontroly a ted jsem byla 10.1. na kontrole a dr se to moc nelíbilo tak jdu 24.1. znovu na UTZ jinak všehny vyšetřní v pořádku i CT jen krev uvidím toho 24. a už před novým rokem říkala dr že jestli chceme mimi tak at se snažíme at se to vyřeší a pak by se nějak řešili ty cysty, spíš kdyby se něco stalo, že by se zase zvětšovali tak at nemusíme čekat na těhu nebo naopak abych ještě vůbec mimi měla....
18. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Ahoj, já jsem taky vysadila antiko koncem prosincem a teď se první měsíc snažíme. Říkám si uplně to samý, že by to hned mohlo vyjít. Přesně jako jsme brala antiko 10 let bez jediné přestávky, pleť se mi zhoršila jen trochu, ale mám celkem bolesti v podbřišku a v kříži :unamused: Jsem zvědavá jestli MS vubec přijde a kdy, podle toho když sem brala antiko by to mělo být někdy příští týden (úterý, středa). Jeslti nedorazí tak si určitě budu dělat hrozný naděje, i když vím, že to je po vysazení normální :wink:
18. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek