Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
augustka
24. led 2012
@mmirunda Chlapa nepůjčuju, ten je jen můj :-p 😃
augustka
24. led 2012
@dolda Tak ty už jedno máš, my ještě ani jedno :-| máš náskok a neboj, ono to vyjde 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka jéééééééééééé ty jsi lakomá 😃
augustka
24. led 2012
Holky, tak co si dáme k večeři, konečně se zvednu z gauče 😃
augustka
24. led 2012
@mmirunda No jo, chlapa nedám, je to moje zlatíčko a jen moje :-p
mmirundaautor
24. led 2012
@dolda no ovu testy ti zjišťují pravděpodobný den ovulace. Je nejlepší testovat tak od 10DC a jakmile je testovací čárka silná stejně jako kontrolní ( nebo silnější ) proběhne ovulace cca do 24-48 hodin a je nejlepší se snažit. Test je třeba dělat denně ve stejnou dobu, nejlépe až odpoledne
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka mě tu Martin krmí klobáskama a bez rohlíku heeeeeeeeeeč 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka neříkám dát, klidně si ho nech. Jen půjčit bys mohla 😃
augustka
24. led 2012
@mmirunda to je servis, ji doma krmí, cccccccccc, tak teď si to vyměníme 😃 bereš? 😃
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka klidně 😛 už je snězeno 😃
augustka
24. led 2012
@dolda s testíkama zkušenost nemám, proto neporadím :-N
augustka
24. led 2012
@mmirunda hm, tak neměníme, já si jdu dát utopence, asi 😃 nebo já nevím a pak zmrzku
barbora.martinkova
24. led 2012
@silverskylady Ahojky Leni, no taky jsem zvědavá,ale duchů už bylo,zrovna před měsícem taky a nakonec MS přišla,i když je fakt,že teď má zpoždění😉
mmirundaautor
24. led 2012
@augustka se z toho pos..... to jsou ty těhu chutě 😃
dolda
24. led 2012
@augustka jo mám je to zlatíčko a navíc poslední dobou furt mele o sestřičce a vytahuje mi knížky K porodu bez obav apod 😃
dolda
24. led 2012
@mmirunda děkuji za odpověď, já jsem právě vytáhla kalendář a zjistila, že mám MS, jak kdy jednou za 25 dní jednou za 29 a navíc se nesleduji, kdy mám příznaky ovulace, tak snad to pomůže 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@dolda tak testuj tak třeba od 8DC a uvidíš, kdy to dojde a pak na to s manžou musíte skočit 🙂
augustka
24. led 2012
@dolda a jak je starý?
dolda
24. led 2012
@mmirunda 8 DC je od posledního dne MS?
dolda
24. led 2012
@augustka 27. února bude mít Viktorka 3 roky 🙂
mmirundaautor
24. led 2012
@dolda od prvního dne MS
mitote
24. led 2012
@augustka jj uzivam, je to prima... musim uznat ze jsem vybrala nadherny hotel a vysel i dost levne na to jaky je 😎 uzasne wellnes, uzasny servis, jidlo v restauraci ala carte...jsem zase prezrana jak prase, aneb k veceri predkrm, polivka, hlavni chod, salat a dezert...ufff... nechci videt vahu 😃 A hlavu nevesim, jsem rikala, ze tomu nechavam volny prubeh
augustka
24. led 2012
@dolda Jé, to je paráda 🙂 Si pamatuju, jak bylo neteři 3, to byla sranda 😃
augustka
24. led 2012
@mitote No, jsi holka šikovná 😉 Jen si to tam pořádně užívejte, bůh ví, kdy se tam dostanete, když se vám zadaří 😉
mitote
24. led 2012
@augustka no ja myslim ze budem jezdit na hory i s miminkem, jeden bude houpat kocar pod svahem a druhy jezdit 🙂
hanka_k
24. led 2012
tak jsem vás holky zase dočetla, jsem zvědavá kdy mi na to zase vlítnem, i když to naše snažení😞
jsou dny kdy se nepohodnem jako dnes, ale dnes by jsme to asi stejně ještě nedělali, protože včera už ani památky po MS a dneska jsem byla u dr(chodím ohledně vaječníku) a jako by se MS vrátila ale ted už zase asi dobrý, tak snad zítra pokud to bude doma v pohodě, jdu zítra s malým na zápis do školek
jinak jsem se dívala včera na natu na to kdy by mi vyšla ovu a je to na 31.1. a tři dny před a jeden po jsou taky plodný a manžel má 29. službu takže ráno odjede a vrátí se až odpoledne 30. a 1. večer taky spolu nebudeme, tak to plánuju na ráno než se vzbudí malý, tak uvidíme....
athens26
24. led 2012
Holky tak ms dnes nedorazila a ani nic nenaznacuje ( zatim) ze by mela. Naopak me dnes cely den tlaci zaludek, mam nafoukly bricho a v metru se mi chtelo zvracet, jo a taky me dnes svedilo jedno prso a porad kycham 😃 takze ja uz zacinam mit pocit, ze sem totalni magor!! Pritel o nicem nevi, delam, ze sem hrozne v pohode a nic neresim 😃
radushka1
24. led 2012
ajajaj, člověk tu chvilku není a tu je zase napsáno 😃
radushka1
24. led 2012
@hanka_k Tak to už vyjde, hlavně jak bude doma, lapit a nepustit, dokud nesplní svou roli 😃
radushka1
24. led 2012
@athens26 ...heeej, to začíná vypadat optimisticky 😉 Moc držím palečky 😉