• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Chlapa nepůjčuju, ten je jen můj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda Tak ty už jedno máš, my ještě ani jedno :unamused: máš náskok a neboj, ono to vyjde :slight_smile:
24. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jéééééééééééé ty jsi lakomá :grinning:
24. led 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak co si dáme k večeři, konečně se zvednu z gauče :grinning:
24. led 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No jo, chlapa nedám, je to moje zlatíčko a jen moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
@dolda no ovu testy ti zjišťují pravděpodobný den ovulace. Je nejlepší testovat tak od 10DC a jakmile je testovací čárka silná stejně jako kontrolní ( nebo silnější ) proběhne ovulace cca do 24-48 hodin a je nejlepší se snažit. Test je třeba dělat denně ve stejnou dobu, nejlépe až odpoledne
autor
@augustka mě tu Martin krmí klobáskama a bez rohlíku heeeeeeeeeeč :grinning:
24. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka neříkám dát, klidně si ho nech. Jen půjčit bys mohla :grinning:
24. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to je servis, ji doma krmí, cccccccccc, tak teď si to vyměníme :grinning: bereš? :grinning:
24. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka klidně :-P už je snězeno :grinning:
24. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda s testíkama zkušenost nemám, proto neporadím :sweat_smile:
24. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda hm, tak neměníme, já si jdu dát utopence, asi :grinning: nebo já nevím a pak zmrzku
24. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojky Leni, no taky jsem zvědavá,ale duchů už bylo,zrovna před měsícem taky a nakonec MS přišla,i když je fakt,že teď má zpoždění;)
24. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka se z toho pos..... to jsou ty těhu chutě :grinning:
24. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka jo mám je to zlatíčko a navíc poslední dobou furt mele o sestřičce a vytahuje mi knížky K porodu bez obav apod :grinning:
24. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda děkuji za odpověď, já jsem právě vytáhla kalendář a zjistila, že mám MS, jak kdy jednou za 25 dní jednou za 29 a navíc se nesleduji, kdy mám příznaky ovulace, tak snad to pomůže :slight_smile:
24. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dolda tak testuj tak třeba od 8DC a uvidíš, kdy to dojde a pak na to s manžou musíte skočit :slight_smile:
24. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda a jak je starý?
24. led 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda 8 DC je od posledního dne MS?
24. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka 27. února bude mít Viktorka 3 roky :slight_smile:
24. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dolda od prvního dne MS
24. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka jj uzivam, je to prima... musim uznat ze jsem vybrala nadherny hotel a vysel i dost levne na to jaky je :sunglasses: uzasne wellnes, uzasny servis, jidlo v restauraci ala carte...jsem zase prezrana jak prase, aneb k veceri predkrm, polivka, hlavni chod, salat a dezert...ufff... nechci videt vahu :grinning: A hlavu nevesim, jsem rikala, ze tomu nechavam volny prubeh
24. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda Jé, to je paráda :slight_smile: Si pamatuju, jak bylo neteři 3, to byla sranda :grinning:
24. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote No, jsi holka šikovná :wink: Jen si to tam pořádně užívejte, bůh ví, kdy se tam dostanete, když se vám zadaří :wink:
24. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka no ja myslim ze budem jezdit na hory i s miminkem, jeden bude houpat kocar pod svahem a druhy jezdit :slight_smile:
24. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás holky zase dočetla, jsem zvědavá kdy mi na to zase vlítnem, i když to naše snažení:frowning2:
jsou dny kdy se nepohodnem jako dnes, ale dnes by jsme to asi stejně ještě nedělali, protože včera už ani památky po MS a dneska jsem byla u dr(chodím ohledně vaječníku) a jako by se MS vrátila ale ted už zase asi dobrý, tak snad zítra pokud to bude doma v pohodě, jdu zítra s malým na zápis do školek
jinak jsem se dívala včera na natu na to kdy by mi vyšla ovu a je to na 31.1. a tři dny před a jeden po jsou taky plodný a manžel má 29. službu takže ráno odjede a vrátí se až odpoledne 30. a 1. večer taky spolu nebudeme, tak to plánuju na ráno než se vzbudí malý, tak uvidíme....
24. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ms dnes nedorazila a ani nic nenaznacuje ( zatim) ze by mela. Naopak me dnes cely den tlaci zaludek, mam nafoukly bricho a v metru se mi chtelo zvracet, jo a taky me dnes svedilo jedno prso a porad kycham :grinning: takze ja uz zacinam mit pocit, ze sem totalni magor!! Pritel o nicem nevi, delam, ze sem hrozne v pohode a nic neresim :grinning:
24. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ajajaj, člověk tu chvilku není a tu je zase napsáno :grinning:
24. led 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Tak to už vyjde, hlavně jak bude doma, lapit a nepustit, dokud nesplní svou roli :D
24. led 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ...heeej, to začíná vypadat optimisticky :wink: Moc držím palečky :wink:
24. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek