• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@radushka1 jenze ja nevim jestli uz mi z toho nehrabe, jestli sem jen neco nesnedla, rano sem mela velkou plechovku energetickyho napoje tak to muze byt z toho, mozna to jen moc prozivam, ja uz nepoznam co je normalni a co by mohli byt priznaky :grinning: :grinning:
24. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 žeby? :slight_smile: Moc bych ti to přála. Kdy budeš dělat test?
24. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Nebudu ti nic namlouvat i to je možné, myslím, že se na mě holky neurazí, ale většině co jsme tady už nám z toho taky šibe :grinning: Ale ono to asi nějak k tomu všemu patří. Všechny bychom už chtěli huškat kočárek a některým nám pak dorazí ta naše noční můra MS. Takže 2 dny depka a pak se z toho rychle zbrchat, ať jsme fit na další snaženíčko. Hm...a pak dokonale nedočkavé na testíky :slight_smile:
Ale taky ti nebudu nic vyvracet, věř tomu a uvidíš, že MS se na 9 měsíců schová :wink:
24. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 diky, testovat budu v patek kdyz do te doby ms nedorazi :wink:
24. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 budu držet pěsti :wink: určitě to vyjde :slight_smile:
24. led 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 držím moc palečky ať jsou // ;)
24. led 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 ja s tebou uplne souhlasim, proto se snazim drzet zpatky a netestovat predcasne, ale jak mam zastavit myslenky a pocity to teda nevim :grinning: Dnes jsem se ucila na zkousku dvakrat tak dlouho nez normalne, protoze po kazdym odstavci 5min premyslim co by kdyby :angry:
24. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojky, tak mě dnes dorazilo slabý narůžovělý špinění, včera na tom večerním testu se po limitu objevil dušík - zkusim druhý test ráno, když nepřijde plnohodnotná MS, držim palce,ať ta tvá nedorazí...:slight_smile:
24. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ale jako máš pevnou vůli, já bych to do pátku nevydržela :slight_smile: Já bych se nejraději testovala pořád, hlavně ať už tam je :slight_smile:
24. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Moc ti držím palečky, aby to dopadlo oki a MS nedorazila a z dušíka se stala druhá tlustá čárka :slight_smile:
24. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baru i ja tobe drzim palce, jeste neni nic ztraceno, i vytok a spineni jsou nekdy priznaky tehu :wink: :wink:
24. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1
@athens26 No hnedka ráno vám dám vědět holky, buď a nebo...teď jsem cvičně změřila bt (vim, že večerní hodnoty jsou jiné, ale občas ji měřím průběžně i během dne, cvok,no:grinning: ) a drží se pořád vysoko, kdyby měla dorazit MS, myslím, že už by klesala...
24. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 ja se tak trochu I bojim, samozrejme nebudu z toho delat zadnou kovbojku kdyz to nevyjde, ale to napeti je prece jenom vic vzrusujici nez vedet ze nic :sweat_smile:
24. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova s BT nemám zkušenosti, budu se muset asi také informovat. Tento měsíc mám v plánu zkusit OVU testy, ale ještě je časík jsem teprve 3DC, takže časík na vše. Ráno dej určo vědět ;)
24. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 souhlasím :slight_smile:
24. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Dám a pokud MS přijde, ovu testy okamžitě objednám do zásoby :grinning:
24. led 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak drzim palceee!!! Nadeje stale zije :wink:
24. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Malinká asi ještě jo - špinění je jen růžové, stačila by intimka - břicho sice pobolívá, ale jindy mívam nesnesitelné křeče, teď nic...ráno budeme moudřejší:slight_smile:
24. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka jo to je sranda, nedávno došel manžel ze zahrady a dcera říká " něco cítím, tati prosímtě běž si umýt nohy, hrozně ti smrdí" :grinning: :grinning:
24. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky si říkám, že pokud se tenhle měsíc nezadaří, tak koupím ovu testy a budu testovat :grinning:
24. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atevi23 Alespoň nás na to bude víc :grinning:
24. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Též jsem 3 měsíce zkoušela jen podle kalkulačky a teď už půjdu do OVU testů, snad už se zadaří :slight_smile:
24. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
@radushka1

já doufám že to nebude potřeba :wink: ale kdyby jo, tak do toho taky půjdu :slight_smile:
24. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 jak si na tom - kolikaty DC?
24. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Přeji ti, aby potřeba nebylo ;) kolikátý jsi DC?
24. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 @atevi23 dnes mám nějak pomalý internet :D
24. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 @barbora.martinkova Holky držim palečky, ať máte // a po MS 9 měsíců ani památka.
24. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26
@radushka1
dnes jsem 18 DC, takže mám ještě dost času do testování :frowning2: zatím se teda snažíme :wink:
24. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 no to je ještě může být na snaženíčko, tak šupky na to, a držím palečky, ať se ujme :slight_smile: Ono by bylo nejlepší testovat hned po, co? :D....a jak nic, znovu na to skočit, třeba to tak někdy půjde, ale to už my nezažijeme :D
24. led 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady
@mersy
Já pracuju jako sestřička v nemocnici, na ARO..takže docela stres, ale jako těhulka bych místo směn chodila na osmičky a dělala práci jen u PC, uklízela lékárny, vyřizovala telefony... :grinning: moc se na to těším...

vidím, že většina děláte ovu testíky...my stavíme domeček, takže miminko klidně muže ještě nějakou chvilku počkat, ale už ho moc chceme...proto tomu zatím necháváme volný pruběh.
Zítra budu 5DC, tak by jsme tu středu večer mohli oslavit :slight_smile:
25. led 2012 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek